Tabella

NB II. 2015/2016
1. GYIRMÓT FC GYŐR33     
2. Zalaegerszegi TE27     
3. Budaörsi SCi26     
4. Mezőkövesd-Zsóry23     
5. Szeged 201123     
6. Várda SE22     
7. Csákvári TK21     
8. Dunaújváros PASE21     
9. Szolnoki MÁV20     
10. Balmazújváros …20     
11. Soproni VSE19     
12. Siófok19     
13. SZTK-ERIMA18     
14. FC Ajka16     
15. Soroksár SC12     
16. Vác12     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

     

FAIR PLAY








MERKANTIL BANK LIGA
16. FORDULÓ

2016.02.20 Szombat

14:00 VÁC FC -
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC

14:00 SZOLNOKI MÁV FC -
SOROKSÁR SC

17:00 DUNAÚJVÁROS -
BFC SIÓFOK

17:00 SOPRONI VSE -
FC AJKA

17:00 BALMAZ KAMILLA
GYÓGYF. -
BUDAÖRS

17:00 ZTE FC -
SZTK-ERIMA

17:00 AQVITAL FC CSÁKVÁR -
KISVÁRDA MASTER GOOD


17:00 GYIRMÓT FC GYŐR -
SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA
ONLINE TUDÓSÍTÁS!




GYIRMÓT FC GYŐR PROGRAMJA
2016.02.08-2016.02.14-IG

CSÜTÖRTÖK
11.00 EDZÉS

PÉNTEK:
11.00 EDZÉS

SZOMBAT:
11.00 GYIRMÓT FC GYŐR -
DUNAJSKÁ LUZNA (SVK),
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

VASÁRNAP:
SZABADNAP

Időjárás előrejelzés Hőtérkép Felhőkép IDŐJÁRÁS: www.idokep.hu

TISZTELD ELLENFELED!



FC AJKA





BALMAZ KAMILLA
GYÓGYFÜRDŐ






AQVITAL FC CSÁKVÁR





BUDAÖRS





DUNAÚJVÁROS PASE





KISVÁ
RDA





MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC





BFC SIÓFOK





SWIETELSKY-SOPRONI VSE





SOROKSÁR SC





SZEGED 2011-
GROSICS AKADÉMIA





SZOLNOKI MÁV FC





SZTK-ERIMA





VÁC FC





ZTE FC






MLSZ: SORSOLTAK AZ NB II-BEN. FRISSÍTVE!

2012. július 27. 14:21:07  nyomtatási kép
A mai napon az MLSZ-ben elkészítették az NB II-es csoportbeosztást, melyből kiderült, hogy 4-4 tartalék csapat lesz keleten és nyugaton. Nyugaton a Kaposvár II, Paks II, ETO II és a Haladás II lesz, így az SZTK és a BKV előre is nyugaton maradt. Az FTC II átkerült keleti csoportba.

Csapatunk hazai pályán kezdi a szezont és rögtön három rangadót játszik (pontos kezdési időpontok,részletes sorsolás később).


Ness Hungary NB II. Férfi Felnőtt Nagypályás Labdarúgó bajnokság sorsolása 2012-2013.


NESS HUNGARY NB II 2012-2013

2012 ŐSZI SZEZON


NESS HUNGARY NB II 2012-2013


2012.08.11.   1. FORDULÓ:  MAGYAR KUPA


2012.08.18.   1. FORDULÓ: GYIRMÓT FC GYŐR - SZTK-ERIMA


2012.08.25.   2. FORDULÓ: ZTE FC- GYIRMÓT FC GYŐR


2012.09.01.   3. FORDULÓ: GYIRMÓT FC GYŐR - VESZPRÉM


2012.09.05.   1. FORDULÓ: LIGA KUPA


2012.09.08.   2. FORDULÓ: LIGA KUPA


2012.09.08.   4. FORDULÓ: KAPOSVÁR II - GYIRMÓT FC GYŐR


2012.09.15.   5. FORDULÓ: GYIRMÓT FC GYŐR - BKV ELŐRE


2012.09.22.   6. FORDULÓ: PUSKÁS FC - GYIRMÓT FC GYŐR


2012.09.26.   2. FORDULÓ: MAGYAR KUPA


2012.09.29.   7. FORDULÓ: GYIRMÓT FC GYŐR - SOPRON


2012.10.06.   8. FORDULÓ: BAJA - GYIRMÓT FC GYŐR


2012.10.10.   3. FORDULÓ:  LIGA KUPA


2012.10.13.   4. FORDULÓ: LIGA KUPA


2012.10.13.   9. FORDULÓ: GYIRMÓT FC GYŐR - CSÁKVÁR


2012.10.20. 10. FORDULÓ: KOZÁRMISLENY - GYIRMÓT FC GYŐR


2012.10.27. 11. FORDULÓ: GYIRMÓT FC GYŐR - HALADÁS II


2012.10.31.   3. FORDULÓ: MAGYAR KUPA


2012.11.03. 12. FORDULÓ: PAKS II - GYIRMÓT FC GYŐR


2012.11.10. 13. FORDULÓ: GYIRMÓT FC GYŐR - ETO FC II


2012.11.13.   5. FORDULÓ: LIGA KUPA


2012.11.17. 14. FORDULÓ: GYIRMÓT FC GYŐR - FC TATABÁNYA


2012.11.21.   4. FORDULÓ: MAGYAR KUPA, 1. MÉRKŐZÉS


2012.11.24. 15. FORDULÓ: FC AJKA - GYIRMÓT FC GYŐR


2012.11.28.   4. FORDULÓ: MAGYAR KUPA, 2. MÉRKŐZÉS


2012.12.05.   6. FORDULÓ : LIGA KUPA
sortav

sortav

Naptár

2016.február 11. csütörtök
sortav
HKSzCsPSzV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29

szombat
sortav
























CSAPATKÉP
2015.08.05.





BÜSZKESÉGEINK
MAGYARORSZÁG -CSEHORSZÁG
2013.08.14.










GYIRMÓT FC GYŐR
 KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉSEK


FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
2016. TÉL



2015.01.31-02.07.
EDZŐTÁBOR,
ISTRIA WINTER CUP




2016.02.07.
SZOMBAT, 15.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
NK NOVIGRAD
ISTRIA WINTER CUP DÖNTŐ,
NOVIGRAD



2015.02.13.
SZOMBAT, 11.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
DUNAJSKÁ LUZNA



MERKANTIL BANK LIGA
2016. TAVASZ


16. FORDULÓ
2016.02.20.
SZOMBAT, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
SZEGED 2011-GROSICS AKADÉMIA


17. FORDULÓ
2016.02.27.
SZOMBAT, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
KISVÁRDA MASTER GOOD


18. FORDULÓ
2016.03.05.
SZOMBAT, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
SOROKSÁR SC


19. FORDULÓ
2016.03.12.
SZOMBAT, 18.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
FC AJKA


20. FORDULÓ
2016.03.19.
SZOMBAT, 18.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
SZTK-ERIMA


21. FORDULÓ
2016.04.02.
SZOMBAT, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
BUDAÖRS


22. FORDULÓ
2016.04.09.
SZOMBAT, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC


23. FORDULÓ
2016.04.16.
SZOMBAT, 19.00-ÓRA
DUNAÚJVÁROS -
GYIRMÓT FC GYŐR


24. FORDULÓ
2016.04.23.
SZOMBAT, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
VÁC FC


25. FORDULÓ
2016.04.30.
SZOMBAT, 19.00-ÓRA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ -
GYIRMÓT FC GYŐR


26. FORDULÓ
2016.05.07.
SZOMBAT, 19.00-ÓRA
ZTE FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


27. FORDULÓ
2016.05.15.
VASÁRNAP, 19.00-ÓRA
SWIETELSKY-SOPRONI VSE -
GYIRMÓT FC GYŐR


28. FORDULÓ
2016.05.21.
SZOMBAT, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
SZOLNOKI MÁV FC


29. FORDULÓ
2016.05.29.
VASÁRNAP, 19.00-ÓRA
AQVITAL FC CSÁKVÁR -
GYIRMÓT FC GYŐR


30. FORDULÓ
2016.06.05.
VASÁRNAP, 18.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
BFC SIÓFOK














TÁMOGATÓINK: