2019. augusztus 18. 17:40:40  nyomtatási kép

GYIRMÓT FC GYŐR -
SZEGED-CSANÁD GROSICS
0-0 (0-0)

Csertői Aurél: -Egyetlen, de fontos sportértéke a találkozónak, hogy kilenc emberrel is helyzeteket tudtunk kidolgozni, nem látszott a létszám különbség. Végig brusztolták a fiúk a meccset, a szünet után is győzelmi esélyeink voltak, de nem akart megszületni a győztes gól.

Joao Pedro: - Mindkét csapat számára nehéz meccs volt, az első játékrészben összeszedettebb volt a Gyirmót. A szünet után emberelőnyben egyszerűbb lehetett volna a dolgunk, de a masszív védekezésüknek nem találtuk az ellenszerét.

2019.08.18. 19:00 | Merkantil Bank liga, 4. Forduló | Győr-Gyirmót, ALCUFER Stadion

Játékvezetők: Szilágyi Sándor - Punyi Gyula, Mohos Milán - Nagy Norbert

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák - Villám, Hudák, Széles, Zeke - Nagy P., Vass Á., Tóth B. (90+1.p. Lázár) - Májer (80.p. Mayer), Szarka, Heffler (90+3.p. Herjeczki)

Vezetőedző: Csertői Aurél

SZEGED-CSANÁD GROSICS: Takács - Orosz, Moga, Tóth G., Mohl - Oláh (64.p. Bitó) - Pongrácz, Varga Sz. (59.p. Sóron) - Germán - Andorka (59.p. Zvara), Gajdos

Vezetőedző: De Oliveira Janeiro Joao Pedro

Gólszerzők:

Sárga lapok: 77.p. Májer, 87.p. Tóth B. ill. 42.p. Andorka, 63.p. Oláh, 69.p. Pongrácz

Piros lapok: 45+1.p. Szarka

Tudósítás:

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

4.p. Nagy Patrik bal oldali szabadrúgását Tóth Bence csúsztatta a rövid oldalon a jobb oldali kapufa mellé.

20.p. A mérkőzés első negyedében mezőnyjáték folyik, többet birtokoljuk a labdát, de a kapuk egyik oldalon sem forognak veszélyben.

25.p. A nagy hőség miatt elrendelt rövid ivószünet után folytatódik a játék.

27.p. Nagy Patrik passza után Tóth Bence indította a jobb összekötő helyén érkező Májert, aki egy átvétel után, nagy helyzetben a kimozduló Takácsba lőtt.

29.p. Szarka kapott sárga lapos figyelmeztetést.

37.p. Varga Szabolcs jobb oldali szögletét követően Germán fejelt centikkel a jobb oldali kapufa mellé.

42.p. Andorka kapott sárga lapot.

45.p. 2 perc a hosszabbítás.

45+1.p. Szarka kapta meg második sárga lapját, így a játékvezető kiállította támadónkat.

Félidő: 0-0

46.p. Elkezdődött a második félidő.

62.p. Egy gyors kontra végén Heffler bal oldalról erősen, laposan középre lőtt labdájáról maradt le centikkel a középen érkező Májer.

63.p. Oláh kapott sárga lapot.

67.p. Tóth Bence szerzett erőszakosan labdát a tizenhatos előterében, azonban bal lábas, lapos lövését könnyedén védte a vendégek kapusa.

69.p. Pongrácz kapott sárga lapos figyelmeztetést.