NYÍREGYHÁZA SPARTACUS SE - GYIRMÓT FC GYŐR online eredménykövetés

2019. május 19. 14:25:40  nyomtatási kép

1-1 (1-0)

Mestermérleg:

Zoran Spisljak: - Több fiatal játékosnak szerettem volna lehetőséget adni, hogy tapasztalatot szerezzenek. Összességében az elmúlt tizenhét mérkőzésen olyan eredményt ért el a csapat, és olyan teljesítményt nyújtott tavasszal amelyre lehet építeni a következő idényben.

Hannich Péter: - Az első tíz perc után javult a játékunk, helyzeteket is kialakítottunk, de egy vitatható szituáció után hátrányba kerültünk. Egyébként csak akkor volt esélyünk a harmadik hely megszerzésére, ha pontot vagy pontokat szerzünk, s ez sikerült.

2019.05.19 14.30 óra, Nyíregyháza, Városi Stadion | Merkantil Bank Liga NB II. 38. forduló

JÁTÉKVEZETÕK: Nagy Róbert (Tőkés Róbert, Márkus Péter) Takács Tamás

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS SE: Jova - Polényi, Ötvös, Fodor, Kártik, Rezes, Gulyás, Motkó (Kovács Norbert), Pejovic,

Hornyák, Tóth Ádám (Rokszin Ádám)

Cserék: Fadgyas - Kulcsár, Rubus, Kovács Norbert, Végső, Farkas, Rokszin

VEZETÕEDZÕ: Spisljak Zoran

GYIRMÓT FC GYÕR FC: Pálfi - Szilvási (Kontár), Nagy Patrik, Présinger, Széles, Lipták, Heffler (Koltai), Szarka, Villám, Lázár, Herjeczki

Cserék: Rengel - Koltai, Sandal, Horváth Roland, Kamarás, Mayer, Kontár

VEZETÕEDZÕ: Hannich Péter

GÓLSZERZÕK: Hornyák Marcell, Szarka Ákos

SÁRGA LAPOK: Villám Balázs

PIROS LAPOK:

92.p. Nagy Róbert játékvezető hármas sípszava vetett véget a küzdelemnek, a végeredmény: 1-1

90.p.+2.perces hosszabbítást ítélt a játékvezető

83.p. Heffler helyett Koltai folytatja tovább a játékot

77.p. csere a hazaiaknál: Tóth Ádámot Rokszin váltja a pályán

75.p. sérülés miatt jelenleg áll a játék. A második félidőben is folyamatosan támadunk azonban a hazaiak védelme állandóan tisztázza beadásainkat

65.p. Jova rossz felszabadításából Herjeczki próbált helyzetet teremteni,  ám Szarka szerencsétlenül érkezett és estében már nem tudta továbbvinni a kapott labdát

61.p. Présinger bedobása után Nagy Patrik beadását Szarka értékesítette 4 méterről a meglepett Jova mellé. Az eredmény: 1-1

56.p. Herjeczki szép cselkombinációjából kialakított helyzetet Kontár próbálta meg értékesíteni, ám 16 méterről leadott lövése a kapu fölé ment

50.p. Gulyás 17 méterről leadott veszélyes lövését Pálfi tolta szögletre

48.p. Herjeczki lőtt a kapu felé 16 méterről egy Villám bedobásából kialakult helyzetben

46.p. Hornyák kezdőrúgásával kezdetét vette a második félidő

48.p. vége az első félidőnek 1-0

45.+2.perc Kártik esett a 16-oson belül, szabálytalanság nem történt, a játékvezető kifelé ítélt szabadrúgást

45p.+3.perc játékidő hosszabbítás

43.p. Szilvási komolynak látszó sérülése miatt Kontár jön fel a pályára

39.p. Szilvási és Hornyák szöglet melletti ütközéséből Hornyák tudott továbbmenni és a 16-os előteréből lőtt kapura. Pálfi ezt már sajnos nem tudta védeni. Szilvási ápolása miatt jelenleg áll a játék. 1-0

29.p. Présinger beadásából Villám fejelt kapura ám Jova azt bravúrral védte

27.p. Egy bedobásból Nagy Patrik 19 méterről lőtt kapura, ám Jova azt magabiztosan védte, a kontrából ezután pedig Rezes támadását kellett Pálfinak hárítani

18.p. Villám kapott sárga lapos figyelmeztetést szabálytalankodásért

17.p Szarka-Heffler-Nagy Patrik kiváló összjátékát követően kialakult gólhelyzetet Jova védése mentette meg

16.p. Egy kis szöglet variációja után Ötvös cselezte be magát a 16-os elé, ám lövését Pálfi magabiztosan védte

11.p. Kényszerű csere a hazaiaknál: Kovács Norbert jön fel a pályára Motkó helyett aki Szélessel ütközött és