2019. február 03. 14:55:25  nyomtatási kép
BALMAZ KAMILLA GYF.
4-0 (0-0)
KÉPEK ITT

Gólszerző: Lipták Z. (1-0) az 50., Nagy P. (11-esbők, 2-0) az 59., Szilvási (3-0) a 81., Nagy P. (4-0) a 87. percben

Szepessy László: - Nehezen indult a mérkőzés, de szünet után felőröltük ellenfelünk ellenállását. Összjátékban van még pontatlanság, amin javítanunk kell. Be kellett mutatkoznunk, hogy mindenki tudja, az állatkertben az oroszlán a főnök.

Toni Golem: - Nehéz bármit mondanom, hiszen négygólos vereséget szenvedtünk. Készültünk az éllovas játékából, tudtuk, hogy hosszú indításokkal próbálkoznak, legtöbbször az előre játékban, de szünet után mégsem találtuk játékuk ellenszerét. Nem sikerültek a letámadásaink, ráadásul sok labdát veszítettünk, és rögzített helyzetekből kaptuk a gólokat, amire pedig korábban felkészültünk.

A kiesés ellen küzdő Balmazújvárost fogadta az éllovas csapatunk és meglehetősen küzdelmes első félidőt követően látványos helyzetekkel és gólokkal tarkított második félidőben döntöttük el a találkozót, így továbbra is őrizzük feljutó pozíciónkat a tabellán.

GYIRMÓT FC GYŐR - BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4-0 (0-0)
2019.02.03. 17.00 óra, Győr - Gyirmót, Alcufer Stadion

Merkantil Bank Liga, 22. forduló

JÁTÉKVEZETŐK: Gaál Ákos - Király Zsolt, Kulman Tamás - Berényi Tamás

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák - Varga P., Silvási, Lipták, Széles - Kontár - Herjeczki, Strestik (71.p. Lázár P.), Nagy P., Heffler N. (85.p. Présinger) - Szarka (80.p. Horváth R.)

VEZETŐEDZŐ: Szepessy László

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi - Bora, Jagodics, Pongrácz, Erdei (16.p. Berki), Óvári (61.p. Kóródi), Domonkos, Zádori (66.p. Fekete Á.), Király Á., Ternován, Kovács N.

VEZETŐEDZŐ: Toni Golem

GÓLSZERZŐK: 49.p. Szarka, 59.p. Nagy P., 80.p. Szilvási, 88.p. Nagy P.

SÁRGA LAPOK: 28.p. Szarka, 33.p. Kontár, 73.p. Nagy P. ill. 22.p. Kovács N., 30.p. Jagodics

PIROS LAPOK:

ONLINE TUDÓSÍTÁS:

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

5.p. Herjeczki jobb oldali beadását fejelte ki Szarka elől Kovács.

9.p. Széles bal oldali lapos középre adását Heffler lőtte kapásból, 11 méterről kapura, amit Bora a gólvonalról fejelt szögletre.

14.p. Varga jobb oldali beadását húzta le Szécsi Szarka elől.

16.p. Kényszerű csere a vendégeknél, Erdei helyett Berki a pályán.

22.p. Nagy Patrik bal oldali szabadrúgását öklözte vissza a mezőnybe Szécsi.

24.p. Egy gyors kontra végén Széles bal oldali beadása volt kissé magas Szarkának.

27.p. Berki távoli lövése szállt a kapunk fölé.

45.p. Strestik bal oldali szabadrúgása után Szarka közeli fejesét ütötte bravúrral szögletre a vendégek kapusa.

Félidő 0-0

46.p. Elkezdődött a második játékrész.

49.p. Szarka cselezte magát befelé az alapvonalon balról, majd éles szögből leadott lövését ütötte szögletre Szécsi. Nagy Patrik bal oldali szöglete után a lepattanó labdát Lipták hatalmas erővel, bal lábbal, 20 méterről a bal felső sarokba bombázta. 1-0

59.p. Szarka cselezett ismét befelé, azonban most jobbról, a tizenhatoson belül buktatták, amiért a játékvezető büntetőt ítélt. A tizenegyest Nagy Patrik magabiztosan a kapu jobb oldalába lőtte. 2-0

65.p. Nagy Patrik bal oldali szabadrúgása után a hosszú oldalon érkező Lipták fejelt a kapuba, azonban a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.

76.p Király bal oldali, lapos beadását fogta kivetődve, magabiztosan Rusák.

80.p. Nagy Patrik bal oldali szöglete után az előrehúzódó csapatkapitányunk, Szilvási fejelt a vendégek kapujának közepébe. 3-0

84.p. Domonkos 25 méteres lövése pattant meg Lázáron, ami erejét vesztette, így Rusák magabiztosan fogta.

88.p. Nagy Patrik 30 méterről tekert szabadrúgásból hatalmas erővel a kapu bal felső sarkába.

90+1.p. 3 perc a hosszabbítás.

90+2.p. Király lőtt éles szögből keresztbe a kapu előtt, amire nem érkezett vendég játékos.

Végeredmény 4-0