Tabella

NB II. 2019/2020
1. Győri ETO9     
2. Csákvári TK9     
3. Budafoki MTE6     
4. Tiszakécske6     
5. Szolnoki MÁV6     
6. Dorogi6     
7. Siófok5     
8. MTK Budapest4     
9. Budaörsi SC4     
10. Kazincbarcika4     
11. Soroksár SC4     
12. Szeged 20114     
13. Vasas3     
14. Nyíregyháza Sp…3     
15. Békéscsaba3     
16. Szombathelyi H…3     
17. Balmazújváros …1     
18. GYIRMÓT FC GYŐR1     
19. FC Ajka0     
20. Vác0     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY










A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA




HÉTFŐ
Szabadnap

KEDD
10:00 Edzés



SZERDA
10:00 edzés
17:00 Edzés


CSÜTÖRTÖK 
10:00 Edzés



PÉNTEK
17:00 edzés




SZOMBAT 
10:00 edzés 


VASÁRNAP
11:00 edzés
19:00 Gyirmót FC Győr - Szeged CS.GA.






XVII. ALCUFER KUPA - XIV. HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA 2019 EREDMÉNYKÖVETÉS - VASÁRNAP

2019. január 27. 08:33:09  nyomtatási kép
Végeredmény:
1. LIPÓT SE
2. GYIRMÓT FC GYŐR
3. MÉNFŐCSANAK ESK
4. CSORNAI SE
5. ÖTTEVÉNYI TC
6. KAPUVÁRI SE
7. ETO FC GYŐR
8. NYÚL SC


13.30 óra
LIPÓT SE - KAPUVÁRI SE 4-0 KÉPEK
Csete, Nyári, Zimonyi, Tóth L.

13.50 óra
ÖTTEVÉNYI TC - NYÚL SC 2-1 KÉPEK
Németh M., öngól - Orbán G.

14.15 óra
ETO FC GYŐR - KAPUVÁRI SE 3-4 KÉPEK
Szánthó 2, Hidi - Böcskei 2, Tar, Balogh Z.

14.35 óra
MÉNFŐCSANAK - NYÚL SC 1-1 KÉPEK
Varga Zs. - Kószás

15.00 óra
LIPÓT SE - CSORNAI SE 2-0 KÉPEK
Zimonyi 2

15.20 óra
ÖTTEVÉNYI TC - GYIRMÓT FC GYŐR 1-1 KÉPEK
Szűcs - Horváth R.

15.45 óra
ETO FC GYŐR - CSORNAI SE 1-4 KÉPEK
Kószé - Püspök 2, Baranyai, Kerékgyártó

16.05 óra
MÉNFŐCSANAK - GYIRMÓT FC GYŐR 2-2 KÉPEK
Böcskei, öngól - Sandal, Csongrádi

16.30 óra
ETO FC GYŐR - NYÚL SC 7-8. helyért 2-2 (büntetők: 3-2) KÉPEK
Tóth P., Múcska - Orbán G., Varga Zs.

16.50 óra
KAPUVÁRI SE - ÖTTEVÉNY 5-6. helyért 2-3 KÉPEK
Balogh Z., Horváth P. - Keszei 2, Wágenhoffer

17.15 óra
CSORNAI SE - MÉNFŐCSANAK 3-4. helyért 3-6 KÉPEK
Püspök, Papp R., Farkas D. - Koncsag 2, Kovács-Galavics 2, Nagy Á., Nagy B.

17.35 óra DÖNTŐ
LIPÓT SE - GYIRMÓT FC GYŐR 1-2. helyért 2-1 KÉPEK
Zimonyi 2 - Sandal

18.00 óra
DÍJÁTADÓ:

Torna felfedezettje: Koncsag Martin (Ménfőcsanak ESK) - díj átadója: Mogyorósi Attila, a NAV Gy-M-S megyei Igazgató Helyettese

Különdíj: Öttevényi TC - díj átadója: Hajba Ferenc, Szívkatéterezés Győr Alapítvány Elnöke

Gólkirály: Zimonyi Dávid (Lipót SE) - díj átadója: Sallai Péter, a Gy-M-S megyei Katasztrófavédelem Igazgatója

Legjobb kapus: Dénes Zsolt (Csornai SE) - díj átadója: Németh Zoltán, a Gy-M-S Megyei Közgyűlés Elnöke

Legjobb játékos: Tóth László (Lipót SE) - díj átadója: Horváth László, Bágyogszovát Polgármestere

Legjobb gyirmóti játékos: Sandal Dominik (Gyirmót FC Győr) - díj átadója: Szabó Jenő, Képviselő

Fair Play díj: Kapuvári SE - díj átadója: Csizmadia Gábor, Gy-M-S Megyei Rendőr Főkapitány

4. helyezett: Csornai SE - díj átadója: Szabó József, az Épfu Zrt. Általános Igazgatója

3. helyezett: Ménfőcsanak ESK - díj átadója: Horváth László, az MLSZ Gy-M-S megyei Igazgatóságának Igazgatója

2. helyezett: Gyirmót FC Győr - díj átadója: Bolla Péter, az MLSZ Gy-M-S megyei Igazgatóságának Elnöke

1. helyezett: Lipót SE - díj átadója: Keglovich László, Olimpiai bajnok labdarúgó

Vándorserleg: Lipót SE - díj átadója: Özv. Horváth Ferncné


Alsóház végeredménye:
9. PÉNZÜGYŐR
10. ABDA SC
11. KORONCÓ
12. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
13. DAC-UP.
14. BÁGYOGSZOVÁT
15. FC AJKA
16. GÖNYŰ SE

SÁRGA CSOPORT:
1. ABDA SC
2. CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3. DAC-UP.
4. GÖNYŰ SE

ZÖLD CSOPORT:
1. PÉNZÜGYŐR
2. KORONCÓ
3. BÁGYOGSZOVÁT
4. FC AJKA

PIROS CSOPORT:
ETO FC GYŐR
LIPÓT SE
CSORNAI SE
KAPUVÁRI SE

KÉK CSOPORT:
GYIRMÓT FC GYŐR
MÉNFŐCSANAK
ÖTTEVÉNYI TC
4. NYÚL SC

9.00 óra
GÖNYŰ SE - DAC-UP. 2-2 KÉPEK
Böc 2 - Szander, Öngól

9.20 óra
FC AJKA - BÁGYOGSZOVÁT 2-6 KÉPEK
Szabados 2 - Fred 2, Szabó T., Rácz, Horváth T., Talabér

9.45 óra
ABDA SC - DAC-UP. 1-5 KÉPEK
Szekeres - Rózsavölgyi 2, Fajkusz D., Szander, Tóth D.

10.05 óra
KORONCÓ - BÁGYOGSZOVÁT 3-3 KÉPEK
Dömötör, Burányi, Kalcsó - Vitéz 2, Fred

10.30 óra
GÖNYŰ SE - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2-2 KÉPEK
Szaai Á., Csutora - Kovács Zs., Sárközi


10.50 óra
FC AJKA - PÉNZÜGYŐR 2-8 KÉPEK
Szabados, Bíró K. - Jespotovics 3, Sztrunga 2, Turi Á. 2, Baczó

11.15 óra
ABDA SC - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3-0 KÉPEK
Szekeres, Németh P., Kozák

11.35 óra
KORONCÓ - PÉNZÜGYŐR 2-3 KÉPEK
Kalcsó, Dömötör - Jespotovics, Feil, Szabó B.

12.00 óra
FC AJKA - GÖNYŰ SE 15-16. helyért 4-3 KÉPEK
Szabados 2, Horváth D., Bakó - Kovács Zs. 2, Böcz

12.20 óra
DAC-UP. - BÁGYOGSZOVÁT 13-14. helyért 3-2 KÉPEK
Gerencsér, Bali, Szauder - Fred, Turi

12.45 óra
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - KORONCÓ 11-12. helyért 4-8 KÉPEK
Sziklási 2, Hécz, Bölönyi - Burányi 2, Dömötör 2, Kalcsó, Weiszdorn, öngól

13.05 óra
ABDA SC - PÉNZÜGYŐR 9-10. helyért 1-4 KÉPEK
Tóvizi - Baczó 2, Turi 2
sortav
sortav

Naptár

2019.augusztus 17. szombat
sortav
HKSzCsPSzV
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

sortav









VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!












TÁMOGATÓINK: