2019. 12. 01. 13:00 Balmazújvárosi Városi Stadion

2019. 12. 08. 17:00 Szombathelyi Haladás Stadion

-WKW ETO FC GYŐR
2019. 12. 15. 17:00 ALCUFER Stadion

VASAS - GYIRMÓT FC GYŐR ELŐZETES

2018. október 26. 15:17:54  nyomtatási kép

A piros-kékeknél a nyári kiesés után földindulás-szerű változás történt. Nem csak új szakvezető érkezett a Fáy utcába, de a távozók pótlására 16 új játékost igazoltak. Ennek megfelelően nehezebben áll össze a gárda játéka. Remek félidőket követően érthetetlenül szétesik az együttes, azaz igencsak kiegyensúlyozatlan a szereplése. Különösen védelme bizonytalansága, lassúsága okoz fejtörést Kis Károly vezetőedzőnek. A meglepően sok kapott gólt pedig nehezen tudja korrigálni a még oly veszélyes támadósor.

A Vasas az első három fordulóban aratott diadalt követő kilenc találkozóból csupán egyet nyert meg - a Vác ellen óriási potyagóllal győztek -, az összes többin döntetlenre végzett és a veretlenségét a múlt héten Soroksár ellen vesztették el.

Leggólerősebb játékosa az a Balajti Ádám, aki a szezon elején még a Vác együttesét erősítette.

Az együttesek eddig háromszor találkozott az NB I-ben és négy alkalommal az NB II-ben. A mérleg nyelve a Vasas felé billen.
A 2016/17-es NB I-es bajnokságban három alkalommal találkozott a két csapat: 1-1 győzelem, döntetlen és vereség a mérleg, 3-3-as gólkülönbséggel.

2016. szeptember 21-én az Alcufer stadionban, Filkor Attila 51. percben szerzett találatával a otthon tartottuk a 3 pontot. A 64. percben Novák Csanád a kiállítás sorsára jutott. Az akkori Vasasban játszott Szivacski Donát, Ádám Martin és Vaskó Tamás is, míg nálunk Présinger Ádám és Szegi Vince, akik akár a hétvégén is pályára léphetnek.

A 2017. február 25-i Szusza stadionbeli találkozó 25. percében Novák Csanád szerzett vezetést, amelyet Király Botond egyenlített ki a 80. percben, beállítva az 1-1-es végeredményt.

2017. május 20-án, Gyirmóton, a viharos, szeles időben, Kulcsár Tamás bombagóljával már a 9. percben vezetést szerezett a Vasas. Az 55. percben Csiki Norbert még egyenlített, de Berecz Zsombor, a 67. percben állította be a 2-1-es végeredményt, ami akkor életben tartotta a Vasas dobogós reményeit.

A négy NB II-es bajnokit 2013 és 2015 között játszottuk. Ezeken 2 Vasas győzelem mellett 1-1 döntetlen, illetve Gyirmót siker született, a gólkülönbség 5-4 lett a Gyirmót javára, főleg egy nagyszerű 4-0-s gyirmóti sikernek köszönhetően.

2013. október 12-én, az Illovszky stadionban Boka és Cseke góljaival, illetve Oross találatával 2-1-re nyert a Vasas. 2014. április 19-én egy felhőszakadással kísért mérkőzésen 4-0-ra diadalmaskodtunk, Fejes, Madarász, Oross és Balogh Zoltán góljaival.

2014. augusztus 16-án a bajnokság nyitó fordulójában, Ferenczi és Remili góljaival 2-0-ra nyert a Budapesti gárda, és ezzel elkezdte a menetelést a bajnoki cím felé. A 2015. február 21-i fagyos hidegben lejátszott gyirmóti mérkőzésen nem született gól. A meccs Bognár Tamás játékvezető lapzuhatagától lett emlékezetes, mivel 9 sárga lapot és a belső védő Vasas játékosnak - Grúz Tamásnak - a 73. percben pirosat mutatott fel.

Az idén nyáron, július 14-én, Gyirmóton, felkészülési mérkőzésen nem bírtak egymással a csapatok és így 0-0 lett a találkozó végeredménye.

Jegyinfó:

A Vasas FC - Gyirmót FC Győr találkozóra, mely október 28-án, vasárnap, 17:00- kor kezdődik - a hatályos jogszabályok szerint - csak névre szóló jeggyel lehet belépni a Szusza Ferenc Stadionba.

A mérkőzésre a meccsjegy.mlsz.hu és a Ticket Express jegyirodáiban is megválthatják a jegyeiket szurkolói kártya nélkül is.

Internetes és a TEX irodákban történő jegyvásárláskor ebben az évadban nem kötelező a szurkolói kártya csak meg kell adni az adatokat. Kérjük a szurkolókat, nyomtassák ki a jegyet és a kinyomtatott lapot hozzák magukkal a mérkőzésre!

A stadion pénztáraiban minden esetben szükséges egy hivatalos fényképes okmány bemutatása.

A mérkőzés napján, október 28-án vasárnap 14:00-kor nyitnak a helyszínen a jegypénztárak. Kapunyitás 15:30- kor lesz a szurkolók részére a Szusza Ferenc Stadionba.

Vendégszektorba is interneten és TEX irodákban lehet jegyet vásárolni. Amennyiben a vendégszurkolói jegyek nem kelnek el elővételben, a helyszínen a mérkőzés napján 16:30- kor nyitnak a vendégpénztárak és személyi igazolvánnyal vagy más hivatalos fényképes okmánnyal lehet jegyet vásárolni a vendégcsapat szurkolóinak.

Kérjük a szurkolókat, hogy vegyék meg jegyeiket elővételben a gyorsabb és zökkenőmentesebb beléptetés érdekében.

Kérjük a szurkolókat, hogy a stadion pénztáraiban történő jegyvásárláshoz hozzanak magukkal személyazonosításra alkalmas dokumentumot (személyi igazolvány, útlevél, fényképes igazolványt stb.) A mérkőzésre történő beléptetés során a rendezők jogosultak meggyőződni a jegyen szereplő adatok hitelességéről. A beléptetés zökkenőmentes lebonyolításához is szükséges a személyazonosításra alkalmas dokumentum és a lakcímkártya. A stadionba kizárólag az érvényes, saját névre szóló jeggyel rendelkező szurkolókat engedik be.

Kérjük a kiskorú nézőket, akik még nem rendelkeznek személyi igazolvánnyal, hozzák magukkal a diákigazolványukat a jegykiállítás megkönnyítése érdekében!

A 2011. évi. CIV. törvény 16.§ (Stv. 72. §), 2) "c" pontja) szerint a beléptetéskor a rendező a belépőjegy, a bérlet birtokosának személyazonosságát ellenőrzi, és személyes adatait egybeveti a belépőjegy, a bérlet vagy a klubkártya adataival.

Kérjük a szurkolókat, hogy időben érkezzenek a stadionhoz, és kövessék a rendezők iránymutatásait!

Kérjük, hogy tartsák be a vonatkozó pályarendszabályok, tartózkodjanak a pirotechnikai eszközök használatától! A ruházat és csomagátvizsgálás során a rendőrség és a rendezők körültekintően fognak eljárni a tiltott eszközök bevitelének megakadályozása érdekében.