DUNA ASZFALT TVSE-
Bajnoki mérkőzés

HÉTVÉGI UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEINK

2018. szeptember 24. 15:53:01  nyomtatási kép
Utánpótlás csapataink gól gazdag mérkőzéseket játszottak Andráshida, Zalaegerszeg, Videoton, Lurkó, Győrújbarát csapataival.

Lurkó FC – Gyirmót SE U12 1:1 (1:1)
Gólszerző: Szabó Márkó

Söpte, 2018.09.23 vasárnap 11.00,  I.o bajnoki 4. forduló

GYIRMÓT SE U12: (2-4-2)Fekete Mór, kapus- Takács Donát, Albrecht Áron- Gálos Zsombor László, Árpási Kristóf, Szemeti Dávid, Csiszár Piedl Dávid-Méhes Gergely, Szabó Márkó

Cserék: Simon Krisztófer kapus, Árpási Bálint, Fekete Benedek, Schwartz Dominik, Jakabovits Marcell, Kim Jun, Pécskai Levente, Pápai Levente

Bencze Károly edző: Négy középpályással és támadó felfogásban léptünk pályára. Az első perctől mi domináltunk. Az első félidőben egy szerencsétlen hazaadásunkból szerzett vezetést az ellenfél. Ezt gyorsan egalizáltuk egy parádés szélső megoldás után. Méhes Gergely viharzott el a jobb szélen és Szabó Márkó érkezett a baloldalról és fejjel egyenlített. A második félidőben ugyanaz a változat volt mint az elsőben. Nagyon sokat kezdeményeztünk, de a fölényünket sajnos ma nem tudtuk több gólra váltani. Nagyon sajnálom a döntetlent, hiszen nagyon közel voltunk a győzelem megszerzéséhez. Pozitív mindenképpen az, hogy sok játékosnak (nyolc) adtam a mérkőzés folyamán játéklehetőséget.

Kiemelkedőt nyújtottak: Szabó Márkó, Méhes Gergely, Takács Donát, Fekete Mór

Gratulálok a játékosoknak.Győrújbarát SE U14– Gyirmót SE U12 0:8 (0:4) gólszerző: Árpási Kristóf (4), Albrecht Áron (2), Árpási Bálint és Csiszár-Piedl Dávid

Győrújbarát, 2018.09.19 szerda 17.00,
Gy-M-S megyei U14 Győr C csoport 3. forduló

Győrújbarát SE U14– Gyirmót SE U12 0:8 (0:4)
gólszerző: Árpási Kristóf (4), Albrecht Áron (2), Árpási Bálint és Csiszár-Piedl Dávid

Gyirmót SE U12: Fekete Mór, kapus- Gálos Zsombor László, Takács Donát, Árpási Bálint, Árpási Kristóf, Albrecht Áron Szemeti Dávid, Csiszár Piedl Dávid, Szabó Márkó

Cserék: Simon Krisztófer kapus, Antal László Ádám, Fenyvesi Máté, Varga Samu, Kim Jun, Pápai Levente

Bencze Károly edző: Egy nagyon sportszerű mérkőzésen megérdemelten nyertünk. Cél volt, hogy sokat és bátran kezdeményezzünk a fizikálisan jóval erősebb ellenféllel szemben. Szép, formás támadásokat vezettünk a széleken és ez által nagyon sok gól helyzetet alakítottunk ki. Igyekeztem sok játék lehetőséget adni a cseréknek is. Simon Krisztófer új kapusunk már egy félidőt kiválóan védett. A csapatom jó benyomást, tett a szép számú közönségnek is. Gratulálok a játékosoknak.

Kiemelkedőt nyújtott: Árpási Kristóf, Csiszár-Piedl Dávid, Szabó Márkó, Simon Krisztófer

Lurkó UFC U13 0-1 Gyirmót U13

Gyirmót SE U13: Kocsis B, Károly B., Ács B., Kiss M., Baksa D., Szabó I. G., Kümmel B., Szirtes O., Gyurasits Á., Szapári L., Farkas P.

Cserék: Tréger P., Jáger G., Szabó Á., Oláh Zs., Földes Sz., Hauzer B., Kiss G., Farkas Á.

Gólszerző: Gyurasits Á.

Orosz Márk: "Nem kezdtük valami jól a mérkőzést. A pálya talaja elsőre jónak tűnt, de aztán bemelegítésnél már látszódott hogy nagyon csúszós talajon kellett játszanunk. A sár rátapadt a futballcipőkre. Ennek ellenére úgy gondolom indokolatlanul kapkodó és önbizalom hiányos volt a játékunk. Olyan döntéseket hoztunk a mérkőzés alatt, hogy a csak én ne hibázzak. Olyan szituációba is indítani próbáltuk a játékosainkat, amilyenbe nem lehet. Nem mertünk focizni. Azonban a 25. percben ez megváltozott. Már mertünk játszani, passzolni, labdát birtokolni. A második félidőre pedig már úgy jöttünk ki, hogy sokkal többet birtokoltuk a labdát, helyzeteket alakítottunk ki, több pontrúgásunk volt az ellenfél kapuja előtt, viszont a helyzeteinket kihagytuk. Szerencsére a mérkőzés végén sikerült higgadtan koncentrálva befejeznünk a ziccerünket. A második félidőben való játékér Gratulálni szeretnék a csapatnak!"

GYIRMÓT SE GYŐR U14 - ANDRÁSHIDA U14  24:0(15:0)

Összeállítás: Grutto Bence(Gerencsér Dávid 41.p.)- Kanna Roland, Németh Noel(Virág Zalán 41.p.), Kráz Tamás(Németh Kende 41.p.), Pusztai Gergő - Szenderák Szabolcs, Szabó Krisztián(Jánoki-Jászai Donát 41.p.), Forgó Patrik(Molnár Márton 41.p.) - Kováts Balázs, Rozs Renátó(Matyi Martin 41.p.), Dobai Dominik(Berki Attila 41.p.)

Gólszerzők: DOBAI D. 5, ROZS RENÁTÓ 3, KOVÁTS B. 3, MATYI MARTIN 2, MOLNÁR MÁRTON 2, SZABÓ KRISZTIÁN 2, NÉMETH NOEL, FORGÓ PATRIK, KRÁZ TAMÁS, NÉMETH KENDE, KANNA ROLAND, BERKI ATTILA, VIRÁG ZALÁN

Polyák Gábor: "Amit kértem a gyerekektől, hogy végig tiszteljék az ellenfelet és minden játékelemet csináljanak meg maximális koncentrációval azt betartották. Örülök, hogy a 2. félidőben 4 egy évvel fiatalabb játékos is pályán volt és jó teljesítményt nyújtottak! Gratulálok a csapatnak!"

Gyirmót SE U15 - Andráshida  15-1 (7-1)

Gyirmót SE U15: Kocsis-Horváth,Kümmel,Kalmár,Tarsoly-Koch,Füzi,Domjn-Tankovics,Rimai,Dovánszki

Csere: Sebestyén-Milos-Rajky

Jók: Domján,Riamai,Füzi, Dovánszki

Török Szabolcs: "Nehezen találtuk a nagyon mélyen védekező ellenfelünk védelmén a rést az első 20 percben. Kapkodtunk nem voltunk elég türelmesek a mérkőzés ezen szakaszában. Sikerült megszerezni a vezetést és ezek után teljesen megnyugodott a csapat és remek támadásokból szép gólokat lőve megnyertük a találkozót."

Andráshida U17- Gyirmót U16b 3-1 (1-0)

Összeállítás: Bohuniczky Olivér,Simon Attila,Takács Dominik,Horváth András,Sipőcz Merse.
Lengyel Máté,Szőke Kristóf,Lapincs Boldizsár,Horváth Marcell,Bertha Benjamin,Nemeskéri Zalán.
Cserék: Vedres Norbert 36.p,Prácser Bence 46.p,,Dányi Milán 78.p

Domanyik Szilárd: "Nem voltunk egy súlycsoportban a hazaiakkal,ezért megpróbáltuk játékkal megverni őket. Szinte végig partiban voltunk velük,de egyéni hibák miatt könnyű gólokat rúgtak.Nehéz úgy
játszani,hogy kicsit félünk a fizikai dolgok miatt.Ez ma megtörtént egy-két játékosnál.
Hétvégén megpróbálunk javítani."

MOL Vidi FC - Gyirmót SE U17 3-1 (3-0)

Gólszerző: Varga Áron

Gyirmót SE U17: Csizmazia-Czafik,Szabó,Gergely,/Csemez/ Babayigi-Ominger,Fördős-Dán/Nagy,Ferenczi/ Orbán,Varga-Gál  Edző: Nagy Attila

Nagy Attila:Nagyobb koncentrációval és pontosabb játékkal jobb eredményt is elérhettünk volna!

Gyirmót SE U19 – Videoton 2:3 (1:1)

Gsz: Tokaji Dávid, Buruzs Barnabás

Gyirmót SE U19: Lovász - Nagy B., Bányai, Turi, Lampert – Béli - Buruzs, Mayer, Tokaji, Fülöp (Kuroli) – Pákai (Bergendi).

Makkos Tamás: Bevallom, én magam sem számítottam arra, hogy már az ötödik meccsünkön, egy rendkívül erős riválissal szemben ennyire jó teljesítményt nyújtunk majd. Persze azért dolgozunk napról napra, hogy méltó partnerei legyünk a mezőnynek. Sőt, nagyon örülök neki, hogy a pálya mentén a csapatunkért szorítók azért izgulhattak, hogy kétszeri vezetésünk után képesek legyünk megtartani előnyünket. Nem sikerült, de a mérkőzés tanulsága, hogy lehet magasra rakni a lécet és a játékosok legyenek partnerek a megkövetelt munkában és hozzáállásban. Ha képesek lesznek a győztes mentalitást még inkább elsajátítani, akkor - a mai meccshez hasonlóan – bajnokaspiránsok ellen is ki-ki meccseket tudnak majd játszani.