Tabella

NB II. 2018/2019
1. GYIRMÓT FC GYŐR50     
2. Zalaegerszegi TE50     
3. Kaposvári Rákóczi47     
4. Budaörsi SC42     
5. Békéscsaba40     
6. Csákvári TK37     
7. Vasas36     
8. Soroksár SC35     
9. Győri ETO33     
10. Kazincbarcika31     
11. Vác30     
12. Dorogi29     
13. Tiszakécske29     
14. Nyíregyháza Sp…28     
15. Budafoki MTE27     
16. Siófok24     
17. Balmazújváros …24     
18. Ceglédi23     
19. MTE 190421     
20. Monori SE14     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY









A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA


HÉTFŐ
10:30 Edzés


KEDD
10:00 Edzés
14:30 Edzés

SZERDA
09:30
15:30

CSÜTÖRTÖK
10:00 Edzés


PÉNTEK
10:30 Edzés

SZOMBAT
10:15 edzés

VASÁRNAP
14:00 Soroksár - Gyirmót FC Győr


HÉTFŐ

MERKANTIL BANK LIGA
2018-19



23. Forduló  2018.02.24. vasárnap 14:00 
Soroksár SC - Gyirmót FC Győr

26. Forduló 2018.03.03. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Budafoki MTE

27. Forduló 2018.03.06. szerda 19:00 
Gyirmót FC Győr - Kazincbarcika

28. Forduló 2018.03.10.vasárnap 14:30 
Credobus Mosonmagyaróvár - Gyirmót FC Győr

29. Forduló 2018.03.17. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Budaörs

30. Forduló 2018.03.31.vasárnap 16:00 
Cegléd VSE - Gyirmót FC Győr

31. Forduló  2018.04.07.vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - ZTE FC

32. Forduló 2018.04.14. vasárnap 16:30 
BSE Monor - Gyirmót FC Győr

33. Forduló 2018.04.21. vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Vasas

34. Forduló 2018.04.28. vasárnap 17:00 
BFC Siófok - Gyirmót FC Győr

35. Forduló 2018.05.01. szerda 19:00 
Gyirmót FC Győr -Csákvár 

36. Forduló  2018.05.05. vasárnap 17:00 
WKW ETO Győr FC - Gyirmót FC Győr

37. Forduló 2018.05.12.vasárnap 17:00 
Gyirmót FC Győr - Békéscsaba 

38. Forduló 2018.05.19.vasárnap 17:00 
Nyíregyházi Spartacus - Gyirmót FC Győr

TISZTELT ELLENFELED!






GYIRMÓTI FUTBALL ÉJSZAKÁJA

2018. szeptember 12. 11:08:05  nyomtatási kép

Első alkalommal lett megrendezve a Futball Éjszakája rendezvény a nagy sikerű Múzeumok-, és a Színházak éjszakája mintájára. A főszervező Nemcsák Károly és szervezőbizottsága kezdeményezése rögtön tetszést nyert a Gyirmót FC-nél és örömmel csatlakozott a kezdeményezéshez.



Az érdeklődőket az Alcufer Stadion különböző helyszínein 18 órától 24 óráig több program várta.

A kilátogató érdeklődők száma országos szinten is jó eredmény, de ha csak a saját városunkban vizsgáljuk, akkor ott mindenképpen kiemelkedő. A Gyirmót FC 25. centenáriumának egy nagyszerű eseménye volt az öregfiúk gálamérkőzés, ahol a Gyirmóti legendák nyerték meg a tornát a Ferencváros és az ETO legendái előtt.

FRADI Öregfiúk:

Bodnár József (kapus), Bácskai János, Jagodics Zoltán, Bojan Lazic, Szenes Sándor, Földesi János, Topor Zsolt, Jordaki Nórbert, Fischer Pál, Józsi György, Holló Richárd, Szűcs Mihály, Balog Zoltán, Bognár Zsolt, Dzurják József, Bánki József.


ETO ALL STARS:

Sebők Zsolt, Molnár Levente, Hermann Zoltán (kapusok), Puglits Gábor, Hajszán Gyula, Böjte Attila, Csató Sándor, Csató János, Szarvas János, Lazar Stanisic, Korsós Attila, Kulcsár Zsolt, Turbék István, Virágh Attila, Ördögh József, Bognár Zsolt, Vayer Gábor, Herczeg Miklós, Birta Gábor 

RETRO GYIRMÓT

Álló sor: Horváth Ferenc (tulajdonos), Vollai Tamás, Bugár József, Germán Ferenc, Földes Keisztián, Horváth Ernő (Elnök-tulajdonos), Oross Márton, Granát Balázs, Sebők Zsolt, Diós Zsolt, Lapincs Attila (csapatvezető) Guggolnak: Nátz Nórbert, Tóth András, Kövecses Tamás, Polyák Gábor, Bodor Zsolt, Zvezdovics Ferenc, Czuppon Dezső, Horváth Szabolcs, Szánthó Elemér



A sporttörténeti kiállítás sikere másnap is megmutatkozott, mikor a utánpótlás mérkőzésekre kilátogató szülők a relikviákkal fotóztatták a gyerekeiket és hallgatták a Kovács Pistabácsi előadásában a kiállított tárgyakhoz tartozó történeteket.






Óriási siker volt a Foot Darts verseny!96 regisztrált versenyző közül a Nagyszentjánosi Szabó Zoltán viheti magával Barcelonába Vedres Norbertet :D, szóval itt is Gyirmóti siker született.

A kilátogató nézők közül 300-an játszottak nyereményjátékunkon, ahol a Rába Quelle, Vidanet és a Lipóti Orchidea Hotel felajánlósait (Wellnes Hétvége, Belépő, Xbox, Hajszárító, kávéfőző) sorsoltuk ki.


Az utánpótlás tornán négy korosztályban (u10-u13) 19! csapat vett rész,  mi két csapattal indultunk minden korosztályban.
Ménfőcsanak U10 ,Győrzámoly U10, Abda U10, Nyúl U10, Gyirmót U10, Dac Up U10, Ménfőcsanak U11, Dac Up U11,  Üstökös U11, Gyirmót U11, Nyúl U11 , Gyirmót U12, Abda U12, Ménfőcsanak U12, Dac Up U12 , Gyirmót U13, Nyúl U13, Ménfőcsanak U13, Kóny U13

Az UP torna dobogósai

U10:
1. Dac Up
2. Gyirmót SE A, edző: Bodó Mihály
3. Gyirmót SE B

 U11:
1. Gyirmót SE A, edző: Lakatos Attila
2. Dac Up
3. Gyirmót SE B

 U12:
1. Gyirmót SE A, edző: Bencze Károly
2. Dac Up
3. Gyirmót SE B

U13:
1. Gyirmót SE A edző: Orosz Márk
2. Gyirmót SE B
3. Kóny SE


sortav
sortav

Naptár

2019.február 22. péntek
sortav
HKSzCsPSzV
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

sortav









VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!









MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019
TAVASZI SZEZON


24. FORDULÓ, 2019. 02. 17. 18:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
DOROGI FC
25. FORDULÓ, 2019. 02. 24. 14:00
SOROKSÁR SC -
GYIRMÓT FC GYŐR

26. FORDULÓ, 2019. 03. 03. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR-
BUDAFOKI MTE


27. FORDULÓ, 2019. 03. 06. 19:00
SZERDA
GYIRMÓT FC GYŐR-
KAZINCBARCIKA


28. FORDULÓ, 2019. 03. 10. 14:30
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR -
GYIRMÓT FC GYŐR


29. FORDULÓ, 2019. 03. 17. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
BUDAÖRS


30. FORDULÓ, 2019. 03. 31. 16:00 
CEGLÉDI VSE -
GYIRMÓT FC GYŐR


31. FORDULÓ, 2019. 04. 07. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
ZTE FC


32. FORDULÓ, 2019. 04. 14. 16:30
BSS MONOR -
GYIRMÓT FC GYŐR


33. FORDULÓ, 2019. 04. 21. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
VASAS FC


34. FORDULÓ, 2019. 04. 28. 17:00
BFC SIÓFOK -
GYIRMÓT FC GYŐR


35. FORDULÓ, 2019. 05. 01. 19:00
SZERDA
GYIRMÓT FC GYŐR -
AQVITAL FC CSÁKVÁR


36. FORDULÓ, 2019. 05. 05. 17:00
WKW ETO FC GYŐR -
GYIRMÓT FC GYŐR

37. FORDULÓ, 2019. 05. 12. 17:00
GYIRMÓT FC GYŐR -
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE


38. FORDULÓ, 2019. 05. 19. 17:00
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC -
GYIRMÓT FC GYŐR



TÁMOGATÓINK: