Tabella

NB II. 2018/2019
1. GYIRMÓT FC GYŐR37     
2. Zalaegerszegi TE35     
3. Békéscsaba32     
4. Kaposvári Rákóczi31     
5. Budaörsi SC29     
6. Kazincbarcika26     
7. Csákvári TK26     
8. Tiszakécske26     
9. Soroksár SC25     
10. Győri ETO23     
11. Vác21     
12. Vasas21     
13. Dorogi20     
14. Ceglédi19     
15. Balmazújváros …18     
16. Siófok17     
17. Nyíregyháza Sp…15     
18. Monori SE12     
19. Budafoki MTE12     
20. MTE 190411     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY









A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA

2018.11.19-
2018.11.27.-IG

HÉTFŐ
17:00 EDZÉS

KEDD
10.30 EDZÉS

SZERDA
10.00 EDZÉS
16.00 EDZÉS


CSÜTÖRTÖK
10.00 EDZÉS

PÉNTEK
10.30 EDZÉS

SZOMBAT
10:45 EDZÉS

VASÁRNAP
18:00
BÉKÉSCSABA 1912-GYIRMÓT FC GYŐR
Bajnoki mérkőzés

HÉTFŐ


MERKANTIL BANK LIGA
2018-19

18. forduló

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE - GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 11. 25. 18:00 Békéscsabai Kórház utcai Stadion


DUNA ASZFALT TVSE-VÁC FC
2018. 11. 25. 13:00 Tiszakécske Városi Sportcentrum

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC-DOROGI FC
2018. 11. 25. 13:00 Kaposvári Rákóczi Stadion

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC-SOROKSÁR SC
2018. 11. 25. 13:00 Nyíregyháza Városi Stadion

WKW ETO FC GYŐR-KAZINCBARCIKA
2018. 11. 25. 13:00 ETO Stadion

BSS MONOR-ZTE FC
2018. 11. 25. 13:00 III. kerületi utánpótlásképző központ

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ-BUDAFOKI MTE
2018. 11. 25. 17:00 Balmazújvárosi Városi Stadion

AQVITAL FC CSÁKVÁR-CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 25. 17:00 Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár

BFC SIÓFOK-BUDAÖRS
2018. 11. 25. 17:00 Siófok Városi Stadion

VASAS FC-CEGLÉDI VSE
2018. 11. 25. 17:00 Szusza Ferenc Stadion






GYIRMÓTI FUTBALL ÉJSZAKÁJA

2018. szeptember 12. 11:08:05  nyomtatási kép

Első alkalommal lett megrendezve a Futball Éjszakája rendezvény a nagy sikerű Múzeumok-, és a Színházak éjszakája mintájára. A főszervező Nemcsák Károly és szervezőbizottsága kezdeményezése rögtön tetszést nyert a Gyirmót FC-nél és örömmel csatlakozott a kezdeményezéshez.



Az érdeklődőket az Alcufer Stadion különböző helyszínein 18 órától 24 óráig több program várta.

A kilátogató érdeklődők száma országos szinten is jó eredmény, de ha csak a saját városunkban vizsgáljuk, akkor ott mindenképpen kiemelkedő. A Gyirmót FC 25. centenáriumának egy nagyszerű eseménye volt az öregfiúk gálamérkőzés, ahol a Gyirmóti legendák nyerték meg a tornát a Ferencváros és az ETO legendái előtt.

FRADI Öregfiúk:

Bodnár József (kapus), Bácskai János, Jagodics Zoltán, Bojan Lazic, Szenes Sándor, Földesi János, Topor Zsolt, Jordaki Nórbert, Fischer Pál, Józsi György, Holló Richárd, Szűcs Mihály, Balog Zoltán, Bognár Zsolt, Dzurják József, Bánki József.


ETO ALL STARS:

Sebők Zsolt, Molnár Levente, Hermann Zoltán (kapusok), Puglits Gábor, Hajszán Gyula, Böjte Attila, Csató Sándor, Csató János, Szarvas János, Lazar Stanisic, Korsós Attila, Kulcsár Zsolt, Turbék István, Virágh Attila, Ördögh József, Bognár Zsolt, Vayer Gábor, Herczeg Miklós, Birta Gábor 

RETRO GYIRMÓT

Álló sor: Horváth Ferenc (tulajdonos), Vollai Tamás, Bugár József, Germán Ferenc, Földes Keisztián, Horváth Ernő (Elnök-tulajdonos), Oross Márton, Granát Balázs, Sebők Zsolt, Diós Zsolt, Lapincs Attila (csapatvezető) Guggolnak: Nátz Nórbert, Tóth András, Kövecses Tamás, Polyák Gábor, Bodor Zsolt, Zvezdovics Ferenc, Czuppon Dezső, Horváth Szabolcs, Szánthó Elemér



A sporttörténeti kiállítás sikere másnap is megmutatkozott, mikor a utánpótlás mérkőzésekre kilátogató szülők a relikviákkal fotóztatták a gyerekeiket és hallgatták a Kovács Pistabácsi előadásában a kiállított tárgyakhoz tartozó történeteket.






Óriási siker volt a Foot Darts verseny!96 regisztrált versenyző közül a Nagyszentjánosi Szabó Zoltán viheti magával Barcelonába Vedres Norbertet :D, szóval itt is Gyirmóti siker született.

A kilátogató nézők közül 300-an játszottak nyereményjátékunkon, ahol a Rába Quelle, Vidanet és a Lipóti Orchidea Hotel felajánlósait (Wellnes Hétvége, Belépő, Xbox, Hajszárító, kávéfőző) sorsoltuk ki.


Az utánpótlás tornán négy korosztályban (u10-u13) 19! csapat vett rész,  mi két csapattal indultunk minden korosztályban.
Ménfőcsanak U10 ,Győrzámoly U10, Abda U10, Nyúl U10, Gyirmót U10, Dac Up U10, Ménfőcsanak U11, Dac Up U11,  Üstökös U11, Gyirmót U11, Nyúl U11 , Gyirmót U12, Abda U12, Ménfőcsanak U12, Dac Up U12 , Gyirmót U13, Nyúl U13, Ménfőcsanak U13, Kóny U13

Az UP torna dobogósai

U10:
1. Dac Up
2. Gyirmót SE A, edző: Bodó Mihály
3. Gyirmót SE B

 U11:
1. Gyirmót SE A, edző: Lakatos Attila
2. Dac Up
3. Gyirmót SE B

 U12:
1. Gyirmót SE A, edző: Bencze Károly
2. Dac Up
3. Gyirmót SE B

U13:
1. Gyirmót SE A edző: Orosz Márk
2. Gyirmót SE B
3. Kóny SE


sortav
sortav

Naptár

2018.november 20. kedd
sortav
HKSzCsPSzV
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

sortav












VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!










MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019



18. FORDULÓ, 2018.11.25.
VASÁRNAP, 18.00-ÓRA  
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE -
GYIRMÓT FC GYŐR


19. FORDULÓ, 2018.12.02.
VASÁRNAP, 13.30 ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC


20. FORDULÓ, 2018.12.09.
VASÁRNAP, 15.30 ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC


21. FORDULÓ, 2018.12.16.
VASÁRNAP, 13.00 ÓRA
DUNA ASZFALT TVSE -
GYIRMÓT FC GYŐR


22. FORDULÓ, 2018.02.03.
VASÁRNAP 
GYIRMÓT FC GYŐR -
BALMAZ KAMILLA GYF.