Tabella

NB II. 2018/2019
1. Zalaegerszegi TE82     
2. Kaposvári Rákóczi74     
3. GYIRMÓT FC GYŐR65     
4. Vasas65     
5. Budaörsi SC64     
6. Békéscsaba60     
7. Soroksár SC59     
8. Győri ETO58     
9. Kazincbarcika56     
10. Nyíregyháza Sp…56     
11. Csákvári TK52     
12. Siófok47     
13. Vác46     
14. Dorogi43     
15. Tiszakécske43     
16. Budafoki MTE41     
17. Balmazújváros …40     
18. Ceglédi32     
19. MTE 190431     
20. Monori SE30     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY










A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA




HÉTFŐ
10:00 Edzés

KEDD
10:00 Edzés 


SZERDA
11:00
Gyirmót FC Győr
- FC Ajka
felkészülési mérkőzés



CSÜTÖRTÖK 
10:00 Edzés


PÉNTEK
10:00 Edzés
17:00 Edzés



SZOMBAT 
17:00 
Gyirmót FC Győr
-Mosonmagyaróvár
(Bágyogszováton)


VASÁRNAP
Szabadnap





TISZTELT ELLENFELED!

1. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
- SZOMBATHELYI HALADÁS
2019. 08. 04. 20:00 ALCUFER Stadion

2. forduló
WKW ETO FC GYŐR
- GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 08. 07. 19:00 ETO Stadion

3. forduló
BFC SIÓFOK
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 08. 11. 19:00 Siófok Városi Stadion

4. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-SZEGED-CSANÁD GROSICS
2019. 08. 18. 19:00 ALCUFER Stadion

5. forduló
SZOLNOKI MÁV FC
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 08. 25. 19:00 Szolnoki Tiszaligeti Stadion

6. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 08. 28. 19:00 ALCUFER Stadion

7.  forduló
BUDAÖRS
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 09. 01. 16:30 Grosics Gyula Stadion

8. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-DOROGI FC
2019. 09. 15. 17:00 ALCUFER Stadion

9. forduló
SOROKSÁR SC
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 09. 18. 16:00 Szamosi Mihály Sporttelep

10. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 09. 29. 17:00 ALCUFER Stadion

11. forduló
FC AJKA
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 10. 02. 19:00 Ajkai Városi Sportcentrum

12. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-DUNA ASZFALT TLC
2019. 10. 06. 17:00 ALCUFER Stadion

13. forduló
KAZINCBARCIKA
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 10. 20. 14:30 Kazincbarcikai Pete András Stadion

14. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-VASAS FC
2019. 10. 27. 17:00 ALCUFER Stadion

15. forduló
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 11. 03. 17:00 Nyíregyháza Városi Stadion

16. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-MTK BUDAPEST
2019. 11. 06. 19:00 ALCUFER Stadion

17. forduló
VÁC FC
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 11. 10. 13:30 Vác Városi Stadion

18. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-BUDAFOKI MTE
2019. 11. 24. 17:00 ALCUFER Stadion

19. forduló
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 12. 01. 13:00 Balmazújvárosi Városi Stadion

20. forduló
SZOMBATHELYI HALADÁS
-GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 12. 08. 17:00 Szombathelyi Haladás Stadion

21. forduló
GYIRMÓT FC GYŐR
-WKW ETO FC GYŐR
2019. 12. 15. 17:00 ALCUFER Stadion





GYIRMÓTI FUTBALL ÉJSZAKÁJA

2018. szeptember 12. 11:08:05  nyomtatási kép

Első alkalommal lett megrendezve a Futball Éjszakája rendezvény a nagy sikerű Múzeumok-, és a Színházak éjszakája mintájára. A főszervező Nemcsák Károly és szervezőbizottsága kezdeményezése rögtön tetszést nyert a Gyirmót FC-nél és örömmel csatlakozott a kezdeményezéshez.



Az érdeklődőket az Alcufer Stadion különböző helyszínein 18 órától 24 óráig több program várta.

A kilátogató érdeklődők száma országos szinten is jó eredmény, de ha csak a saját városunkban vizsgáljuk, akkor ott mindenképpen kiemelkedő. A Gyirmót FC 25. centenáriumának egy nagyszerű eseménye volt az öregfiúk gálamérkőzés, ahol a Gyirmóti legendák nyerték meg a tornát a Ferencváros és az ETO legendái előtt.

FRADI Öregfiúk:

Bodnár József (kapus), Bácskai János, Jagodics Zoltán, Bojan Lazic, Szenes Sándor, Földesi János, Topor Zsolt, Jordaki Nórbert, Fischer Pál, Józsi György, Holló Richárd, Szűcs Mihály, Balog Zoltán, Bognár Zsolt, Dzurják József, Bánki József.


ETO ALL STARS:

Sebők Zsolt, Molnár Levente, Hermann Zoltán (kapusok), Puglits Gábor, Hajszán Gyula, Böjte Attila, Csató Sándor, Csató János, Szarvas János, Lazar Stanisic, Korsós Attila, Kulcsár Zsolt, Turbék István, Virágh Attila, Ördögh József, Bognár Zsolt, Vayer Gábor, Herczeg Miklós, Birta Gábor 

RETRO GYIRMÓT

Álló sor: Horváth Ferenc (tulajdonos), Vollai Tamás, Bugár József, Germán Ferenc, Földes Keisztián, Horváth Ernő (Elnök-tulajdonos), Oross Márton, Granát Balázs, Sebők Zsolt, Diós Zsolt, Lapincs Attila (csapatvezető) Guggolnak: Nátz Nórbert, Tóth András, Kövecses Tamás, Polyák Gábor, Bodor Zsolt, Zvezdovics Ferenc, Czuppon Dezső, Horváth Szabolcs, Szánthó Elemér



A sporttörténeti kiállítás sikere másnap is megmutatkozott, mikor a utánpótlás mérkőzésekre kilátogató szülők a relikviákkal fotóztatták a gyerekeiket és hallgatták a Kovács Pistabácsi előadásában a kiállított tárgyakhoz tartozó történeteket.






Óriási siker volt a Foot Darts verseny!96 regisztrált versenyző közül a Nagyszentjánosi Szabó Zoltán viheti magával Barcelonába Vedres Norbertet :D, szóval itt is Gyirmóti siker született.

A kilátogató nézők közül 300-an játszottak nyereményjátékunkon, ahol a Rába Quelle, Vidanet és a Lipóti Orchidea Hotel felajánlósait (Wellnes Hétvége, Belépő, Xbox, Hajszárító, kávéfőző) sorsoltuk ki.


Az utánpótlás tornán négy korosztályban (u10-u13) 19! csapat vett rész,  mi két csapattal indultunk minden korosztályban.
Ménfőcsanak U10 ,Győrzámoly U10, Abda U10, Nyúl U10, Gyirmót U10, Dac Up U10, Ménfőcsanak U11, Dac Up U11,  Üstökös U11, Gyirmót U11, Nyúl U11 , Gyirmót U12, Abda U12, Ménfőcsanak U12, Dac Up U12 , Gyirmót U13, Nyúl U13, Ménfőcsanak U13, Kóny U13

Az UP torna dobogósai

U10:
1. Dac Up
2. Gyirmót SE A, edző: Bodó Mihály
3. Gyirmót SE B

 U11:
1. Gyirmót SE A, edző: Lakatos Attila
2. Dac Up
3. Gyirmót SE B

 U12:
1. Gyirmót SE A, edző: Bencze Károly
2. Dac Up
3. Gyirmót SE B

U13:
1. Gyirmót SE A edző: Orosz Márk
2. Gyirmót SE B
3. Kóny SE


sortav
sortav

Naptár

2019.július 21. vasárnap
sortav
HKSzCsPSzV
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

sortav









VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!












TÁMOGATÓINK: