2018. szeptember 03. 11:06:43  nyomtatási kép

MLSZ I.o U12 ÉNY-i régió | Gyirmót, 2018.09.02 vasárnap 10.00

Gyirmót SE U12 – MTE 1904 U12 5-1 (5-0)
Gólszerzők: Árpási Kristóf (3), Albrecht Áron és egy öngól

Gyirmót SE U12: Fekete Mór- Takács Donát (Gálos Zsombor László)  Albrecht Áron –Árpási Kristóf, Szemeti Dávid,(Pápai Levente) Molnár Marcell (Fekete Benedek) - Molnár Barnabás( Pécskai Levente), Árpási Bálint (Kim Jun) Csiszár- Piedl Dávid (Antal László Ádám)

Bencze Károly edző: Támadólag (2-3-3) léptünk fel az azonos korcsoportú ellenféllel szemben. Igyekeztünk széleken vezetni a támadásainkat, ennek kapcsán látványos gólokat szereztünk. A második félidőben egy kicsit túl kombináltuk a játékunkat és kihagytuk a további ziccereinket. Sajnálom, hogy nem tudtunk gólt szerezni ebben a játékrészben. Azonban mérkőzést végig a kezünkbe tartottuk. Igyekeztem sok játék lehetőséget adni több játékosomnak is. Örülök, hogy jól kezdtük a bajnokságot.

Kiemelkedőt nyújtott: Árpási Kristóf, Molnár Barnabás, Takács Donát. Gratulálok a csapatomnak.

Gyirmót SE U13  -   MTE 1904 U13 2-0

Gyirmót SE U13: Gerencsér Dávid, Virág Zalán, Ács Balázs, Kiss Márkó, Károly Bendegúz, Hauzer Bálint, Szirtes Olivér, Kümmel Benedek, Szabó Ábel, Szapári Levente, Baksa Dániel

Csere: Kocsis Botond, Jáger Gergely, Szabó István Gerald, Kiss Gergely, Földes Szilárd, Farkas Péter

Gólszerző: Hauzer Bálint, Szapári Levente

Orosz Márk: Az egész mérkőzés alatt nagy akarással és okosan játszottunk. Az első félidőben viszont nem sikerült gólt szereznünk, talán azért is mivel nem játszottunk eléggé támadószellembe, annak ellenére hogy mi birtokoltuk többet a labdát. A második félidőben viszont már láthatóan támadóbb szellemben léptünk fel, szintén mi birtokoltuk a labdát. Az ellenfél kezezését követően 11-eshez jutottunk és megszereztük a vezetést Hauzer Bálint góljával. Utána veszélyes helyről lévő szabadrúgásaink, illetve szögleteink jöttek sorra. Mérkőzés vége előtt 6-7  perccel egy indításból Szapári Levente tudott még gólt szerezni. Az ellenfél csak szabadrúgásból és szögletekből veszélyeztetett párszor, viszont játék közben nem sikerült helyzetet kialakítani. Mindenki nagyon odatette magát. Gratulálok az egész csapatnak szép győzelem volt!

Gy-M-S Megyei U14 Győri “C”csoport | 2018.09.01 szombat 13.00, Győrújfalu

Győrújfalu SE U13 – Gyirmót SE U12 2:2 (1:2)

gólszerzőnk: Árpási Bálint, Szemeti Dávid

Gyirmót SE U12: Fekete Mór- Gálos Zsombor László, (Pápai Levente) Takács Donát, Kim Jun, (Antal László Ádám)  Árpási Kristóf, Albrecht Áron, (Novák Szabolcs) Szemeti Dávid, Pécskai Levente, (Csiszár- Piedl Dávid) Árpási Bálint (Fenyvesi Máté)

Bencze Károly edző: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, hiszen Árpási Bálint révén egy gyönyörű akció gólt értünk el. Továbbra is aktívak voltunk, de egy kontra támadás végén sikerült egyenlíteni az ellenfélnek. Később egy  pompás átlövés kapcsán Szemeti Dávid talált a Győrújfalu kapujába. A második játékrészben továbbra is igyekeztünk a saját játékunkat játszani. Sajnos a sok helyzetekből most nem tudtunk gólokat elérni.

A mérkőzés vége felé, egyéni hibánk végett 11-ből egyenlített a hazai csapat. A nagy eső végett sajnos a pálya talaja nem a legideálisabb volt a mérkőzésre. A fizikálisabb erősebb ellenfélnek ez jobban feküdt. Összességében egy erős, jó ritmusú mérkőzést játszottunk. Gratulálok a játékosaimnak. Szemeti Dávid, és Fekete Mór kiemelkedett a csapatból.

Hévíz U14 - Gyirmót SE Győr U14 1:11(0:7)

Összeállítás: Gruttó Bence(Nagy Gergely, 41p.)- Kelemen Milán, Szabó Krisztián, Kráz Tamás(Szenderák Szabolcs, 41p), Forgó Patrik - Gönye Máté(Jánoki-Jászai Donát, 41p.), Fekete Márton(Nyárik Rikárdó, 41p.), Barta Tamás - Csöngei Balázs(Rozs Renátó, 41p.), Matyi Martin(Dobai Dominik, 41p.), Molnár Márton

Gólszerzők: Molnár Márton 4, Fekete Márton 2, Barta Tamás, Rozs Renátó, Matyi Martin, Dobai Dominik, öngól

Kiemelkedőt nyújtott: Molnár Márton, Fekete Márton

Polyák Gábor: Hamar eldőlt a mérkőzés, mert nagy akarással, koncentrációval és agresszív letámadással kezdtük a találkozót. 3 gólos előnyünk után sajnos kapkodóvá vált a játékunk és inkább mezőny játék volt. A félidő második felében újra jöttek a helyzetek és a gólok is. Félidőben mindenkit becseréltem és az első 5 percben ez érezhető is volt. Szépített ellenfelünk, amire jól reagáltunk és jöttek ismét a helyzetek és a gólok is. Csapatjátékunk még nem a megfelelő, így sok edzés és keményebb mérkőzésekre van szükségünk ahhoz, hogy fejlődjünk egyénileg és csapat szinten is!

Gratulálok a csapatnak!

Hévíz U15 - Gyirmót SE U15 (0-5)  0-7

Gyirmót SE U15: Bohunicky- Horváth, Kalmár, Tarsoly, Dobánszki- Koch, Füzi, Domján- Nemeskéri, Rimai, Lengyel

Cserék: Dusza, Molnár, Kümmel, Kőből, Tankovics, Milos

Gól: Rimai 4, Domján, Tankovics, Kőből

Jók: Rimai, Dovánszki, Domján

Török Szabolcs: Egy a kapuja elé tejesen betömörülő csapat volt az ellenfelünk. Türelmes labdabirtokló játékunk sok helyzetet eredményezett. Nem szabad túlértékelni az eredményt de biztató a jövőre nézve hogy 4-5 kulcsjátékosunk nélkül is tudunk szépen és eredményesen játszani. Gratulálok a csapatomnak és Ördög Józsinak aki megszerezte első győzelmét a kiemelt bajnokságban!

Gyirmót SE U16 - Vasas U16 4-3 (1-1)

Gól: Szabó Koppány 2, Szabó Barna, Hécz Armand

Gyirmót SE U16: Kecskés - Szokolics, Görcs, Kovács (Krébesz K), Nemes, Buglyó, (Imre L), Halász (Szabó B), Sujtner, Hécz, Szabó K, Bessenyei, (Simon)

Ördög József: Jól játszó Vasast sikerült legyőznünk egy gólgazdag mérkőzésen. Gratulálok a csapatnak!

Gyirmót SE U16B - Hévíz U17 3-2 (2-2)

Kocsis Hunor - Peisser Soma, Szőke Kristóf, Prácser Ádám Bence, Madarász Máté Ottó, Takács Dominik, Horváth András, Hegedüs Richárd Pál, Bertha Benjámin (80.), Horváth Marcell (36., 61.), Bódis Erik

Domanyik Szilárd: Óriási győzelmet aratott a csapatom, mivel a meccs előtt, teljesen át kellett forgatnom az összeállítást. A játékvezető, /utólag kiderült jogtalanul/ nem engedett játszani hat játékosomat. Így éppen 11-en maradtunk a tartalék kapussal együtt. Ráadásul az első percben megsérült egy védőm, így tízen maradtunk. Hatalmas akarattal, szívvel ezt is átvészeltük és végül óriási sikert értünk el az idősebb, teljes létszámú csapat ellen.

Gyirmót SE U17 - Vasas Kubala Akadémia U17  2-2

Gyirmót FC: Iváncsics - Czafik, Szabó, Gergely, Samu - Csemez, Orbán, Nagy (Ferenczi) - Dán, Gál (Siska), Varga.

Jók: Mindenki

Nagy Attila: Dicséret illeti a fiúkat mert kétszer is hátrányból pontot tudtak szerezni a Vasas ellen. A mai mérkőzésen igazi csapatként játszottak!!

Vasas Kubala Akadémia U19 -Gyirmót SE U19 5:0 (2:0)
U19 Bajnoki labdarúgó mérkőzés
Vass G.- Béli, Felde, Turi, Lampert, - Bányai, Nagy B., Pákai, - Tokaji (Póczik), Mayer (Bergendi), Buruzs (Fülöp).
Jók: Béli, Lampert

Makkos Tamás: A két csapat közötti tudásbeli különbséget csak helyenként tudta a Gyirmót eltüntetni. A remek erőkből álló Vasas kíméletlenül kihasználta ellenfele védelmi megingásait. Kétgólos hátrányban megpróbált visszajönni a meccsbe a vendégcsapat, de egy kontrából a hazaiak növelték előnyüket. Az utolsó percekben összeszedett két gól kiütésessé tette a különbséget a csapatok között.

Kiemelkedőt nyújtott: Vangel Celina Hanna, Nagy Kitti

A mérkőzés teljes ideje alatt végig nyomás alatt tartottuk a hazai csapatot. Jól felépített támadásaink azonban nem jártak sikerrel. Ezen a mérkőzésen nem sikerült gólt szereznünk, de így is örülünk a megszerzett 1 pontnak.