Tabella

NB II. 2018/2019
1. Békéscsaba17     
2. Soroksár SC16     
3. GYIRMÓT FC GYŐR15     
4. Zalaegerszegi TE15     
5. Kaposvári Rákóczi15     
6. Vasas14     
7. Vác12     
8. Győri ETO11     
9. Budaörsi SC11     
10. Csákvári TK11     
11. Dorogi10     
12. Balmazújváros …10     
13. MTE 190410     
14. Siófok8     
15. Budafoki MTE8     
16. Nyíregyháza Sp…7     
17. Tiszakécske7     
18. Kazincbarcika6     
19. Monori SE5     
20. Ceglédi4     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY









A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA

2018.09.24-2018.09.30-IG

HÉTFŐ
10.00 EDZÉS

KEDD
19.00 EDZÉS

SZERDA
19.00 GYIRMÓT FC GYŐR - CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

CSÜTÖRTÖK
10.00 EDZÉS

PÉNTEK
10.00 EDZÉS

SZOMBAT
10.00 EDZÉS

VASÁRNAP
BUDAÖRS - GYIRMÓT FC GYŐR


UTÁNPÓTLÁS ÉVZÁRÓ GYIRMÓTON

2018. június 16. 10:15:40  nyomtatási kép

Megtartotta hagyományos évzáró rendezvényét a Gyirmót SE. Klement István Utánpótlás szakmai igazgató beszámolt az elmúlt évről és felvázolta a jövőt. Kiemelte, hogy a kollégák munkája nélkül nem lehetett volna ennyire sikeres évet zárni.







Klement István kiemelte, hogy egész évben kb. 500 esemény (torna, bajnoki, kupa) volt az utánpótlásban, melyet zavartalanul bonyolítottunk le. Az adminisztratív munka is hiba nélküli volt közel 350 versenyengedély kérelem, átigazolás, játékengedély kikérésénél. 
 
Megvalósult projektek között volt a kis műfű befedése, a termál kút fúrása, amely az egész sportkomplexum fűtését és a jövőbeli termál fürdő, kollégiumot fogja kiszolgálni. Elkészült a 7-es és 8-as pálya.

Nem tudtak volna az edző kollégák ennyi gyerekkel kiemelten foglalkozni ezért a korosztályok többségében segítők dolgoztak
U12 – Bodó Mihály, 
U13 – Laczkó Miklós, Meicz Márk
U14 – Varga Péter
U19 – Bauer Richárd

Köszönjük az önzetlen segítségüket.

versenyző korosztályok eredményei:

WU19. Csapó Sándor Bronzérem 
WU16. Kálmán Tibor Ezüstérem

NBIII Nagy László 15. helyezés
U19. Gyurmáczi Attila   14. helyezés
U18. Germán Ferenc ezüstérmesek
U17. Polyák Gábor 9. helyezés
U16 Nagy Attila 14. helyezés
U16B  Rokob Péter 11. helyezés
U15. Ördög József Bajnok - U14 feljutása esetén NBI-es
U14. Török Szabolcs Bajnok és az első NBI-es csapata lehet a Gyirmót SE történetében.
U13  Lakat Attila 7. helyezés és I. helyezés
U12. Kovács Zsolt 6. helyezés


Köszönétét fejezte ki a tulajdonosoknak, hogy megteremtették e feltételeket a zavartalan munkához!

A munka a gyerek szekcióban – Július 30. körül fog elkezdődni.
Csapatkiosztás és egyeztetés június 23-ig megtörténik.

Addig is kellemes pihenést kívánt mindenkinek.

sortav
sortav

Naptár

2018.szeptember 25. kedd
sortav
HKSzCsPSzV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

sortav












VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!










MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019


9. FORDULÓ, 2018.09.26.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -C. MOSONMAGYARÓVÁR


10. FORDULÓ, 2018.09.30.
VASÁRNAP, 16.00-ÓRA
BUDAÖRS -
GYIRMÓT FC GYŐR


11. FORDULÓ, 2018.10.03.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
CEGLÉDI VSE


12. FORDULÓ, 2018.10.07.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
ZTE FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


13. FORDULÓ, 2018.10.21.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
BSS MONOR


14. FORDULÓ, 2018.10.28.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
VASAS  FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


15. FORDULÓ, 2018.11.04.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
GYIRMÓT FC GYŐR -
BFC SIÓFOK


16. FORDULÓ, 2018.11.07.
SZERDA, 19.00-ÓRA
AQVITAL FC CSÁKVÁR -
GYIRMÓT FC GYŐR


17. FORDULÓ, 2018.11.11.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
ETO FC GYŐR


18. FORDULÓ, 2018.11.25.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE -
GYIRMÓT FC GYŐR


19. FORDULÓ, 2018.12.02.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC


20. FORDULÓ, 2018.12.09.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC


21. FORDULÓ, 2018.12.16.
VASÁRNAP, 13.00-ÓRA
DUNA ASZFALT TVSE -
GYIRMÓT FC GYŐR

22. FORDULÓ, 2018.02.03.
VASÁRNAP 
GYIRMÓT FC GYŐR -
BALMAZ KAMILLA GYF.