UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEK

2018. május 14. 08:26:05  nyomtatási kép
Tartalmasan tudták eltölteni a hétvégéjüket kicsik-nagyok egyaránt. A hétvégén volt okunk örülni, bosszankodni.

GYIRMÓT SE U10

Domanyik Szilárd edző: Vasárnap Sopronban voltunk, régiós Bozsik tornán. Két sorral szerepeltünk,hogy mindenki sokat tudjon játszani. Két arcú volt a csapatom,mert lefociztunk minden csapatot,de a helyzetkihasználásunk tragikus volt.Az egész tornán egy gólt kaptunk,viszont az első négy meccsen nem lőttünk gólt.Minden ellenfelünket végig nyomás alatt tartottunk,de a gól nem jött.Védekezésünk rendben volt,agresszívek voltunk minden meccsen.A héten sokat leszünk a kapu előtt, gyakorolnunk kell a ziccerek kihasználását. Horváth Donát oklevelet kapott kiváló teljesítménye jutalmául!

GYIRMÓT SE U11(2007) korcsoport:

Bencze Károly edző: Az elmúlt hétvégén ismét mozgalmas napokon vagyunk túl. Szombaton (12-én) Győrújbaráton Bozsik csoport, majd vasárnap Sopronban a Régiós Bozsik 5. fordulón vettünk részt.

A két nap alatt a játékosaim 175’ játékidőt töltöttek a pályán. Nagyon meg vagyok elégedve a csapatom teljesítményével.

Győrújbaráton az egy-két  évvel idősebbek ellen sikerült 100% teljesítményt elérni.

Sopronban pedig egy döntetlen és négy győzelmünk lett a mérlegünk. A Sopron elleni döntetlenünk (1:1) egy kiváló ritmusú mérkőzésen született.

Gratulálok a játékosoknak, hiszen:

• mentálisan rendben volt a csapat
  • sok játék elemet láttam vissza a tanultakból
  • parádés gólokat értünk el
  • sokat fejeltünk a meccseken és sikerült gólt is szerezni ebből
  • párharcokban is bátrak voltunk
  • összességében 10 mérkőzésen: 9 győzelem és egy döntetlen, gólarány 22/2 (+20)

Motivációs oklevelet: Mondovics Kevin (Győrújbaráton),  és Árpási Kristóf (Sopronban) kapták, kiváló játékuk végett.

GYIRMÓT SE U12

Ezen a héten szombat volt a futball napja. Reggel a keret egyik fele, név szerint Neuberger F., Gyurasits Á, Kocsis B., Szabó Á, Oláh Zs., Farkas Á., Simon B., Debreceni B.,  és két u11-es fiú Pápai L., Burján M. Győrújbaráton a Bozsik program keretén belül tudott focizni.

A torna elején kiválóan játszottuk az egész pályás letámadást, és az így szerzett labdákból sok helyzetet alakítottunk ki. Ezek egy részét értékesítettük. A 3. mérkőzésen a Csanak ellen már inkább a sok párharc dominált amiben elfáradtunk. Utána a Sharks ellen egy saját térfélen védekező, időhúzó, kontra focit játszó ellenféllel szemben már fásultnak tűntek játékosaink. Az utolsó meccsen, nagy küzdelemben mindenki oda tette magát, végül alul maradtunk a U11-es Gyirmóttal szemben, akik bomba gólokkal szerezték meg a győzelmet.

Gólszerzők:Gyurasits Á. 4, Szabó Á. 3, Neuberger F., Farkas Á., Debreceni B.

Jók. Szabó á., (ő kapta az oklevelet), Farkas Á., Kocsis B., Burján M.

Kovács Zsolt edző: Gratulálok a csapatnak, mert a nagy melegben lejátszott 100 perc (egy cserével) alatt egy meccs kivételével maximális erőbedobással küzdöttek, így ma ismét sokat tettek futball tudásuk fejlesztéséhez.

A csapat másik felének Csornán volt 11.30-kor megjelenése.

Csorna U12- Gyirmót U12 (1:1)  1:6  NBI-es bajnoki mérkőzés

Nad N.- Farkas P., Virág Z., Ács B.- Károly B., Földes Sz.- Kümmel B., Szapári L., Gerencsér D.

Csere: Tréger P., Szirtes O., Kiss M., Jáger G.

Törvényszerűséggel kezdődött a mérkőzés. Ugyan is a következő történt: A csapat minden mérkőzés előtt önállóan, elsősorban a csapatkapitány irányításával melegít. Ma ez elég álmosra sikerült. Várható volt a gyenge kezdés. Ez be is következett. Sok rossz döntés, sok rossz végrehajtás, kevés futás jellemezte játékunk a mérkőzés első 20 percében. Közben a házigazdák egy távoli lövésből előnyhöz jutottak.  A 20. perctől megváltozott a játék képe a 3 csere játékosnak köszönhetően. A félidő vége előtt. Szirtes O. távoli bombáját a kapus csak a kapufára tudta tolni, és a kipattanóra Kümmel B. csapott le, és egalizálta az eredményt.

A szünetben átbeszéltük a teendőket, és a második félidőre teljesen más felfogásban játszó csapat futott ki a pályára. Futószalagon jöttek is a helyzetek. Az ellenfelünk alig lépett a térfelünkre. A vezetést Szirtes O., szerezte meg egy szép támadás végén, mikor is Ács B., gurított vissza neki az alapvonalról, ő pedig a kapufa segítségével lőtt a hálóba. Nem sokkal később Károly B., bombázott a gyengébb lábával a kapuba, 1:3. A második félidőben ez után jutottak el a hazaiak egy kontratámadás után a kapunk elé, de Tréger P. nagy bravúrral hárított. Az utolsó 10 percben már gálázott csapatunk, sorrendben Szapári L., Károly B., és Ács B. szerzett gólokat, 1:6. Góljaink mellet számos helyzetet alakítottunk ki. Az elfáradó csornai fiúk ellen.

Gólszerzők: Károly B. 2, Kümmel B., Szirtes O., Szapári L., Ács B.

Jók: az egész Csapat

Kovács Zsolt edző: A mérkőzés számunkra a cserék beállásával kezdődött. Remélem, hogy tanultak belőle a fiúk, és a jövőben koncentráltabb bemelegítéssel hangolódnak a mérkőzésre. A második félidőben már öröm volt nézni a játékuk. Két gólt szereztünk a héten gyakorolt alapvonalról visszagurított labdákból, és másik két gólt kipattanóból, ami úgy szintén hangsúlyos az edzések során. Ma 5 meghatározó játékosunk is hiányzott (közülük Jánoki-Jászai D., az egy évvel idősebbek között szerzett remek gólt), és ez egyáltalán nem látszott meg a csapat teljesítményén. Szerencsére egyre nehezebb feladat kijelölni a mérkőzésekre a keretet.

ZTE U16 - Gyirmót SE U16 5-2 (0-1)
Góllövők:  Fördős G. Gergely N.

Gyirmót SE U16: Germán Marcell, Nagy Kristóf, Szabó Zalán, Gergely Norbert, Samu Soma, Herber Márton, Ominger Bence, Fördős Gergő, Vékássy Dániel, Horváth Ambrus, Ulviczki Balázs

Cserék: Csizmazia Márk, Csemez Bence, Orbán Balázs, Szemenyei Péter, Siska Flávió

Nagy Attila edző: Két ellentétes  félidőt produkáltunk! Az elsőben  megcsináltunk minden olyan taktikai szituációkat amit edzésen  vagy egyéni képzésen gyakorolunk. Működött a labdakihozatal, támadás felépítés ,labdabirtoklás,akár el is dönthettük volna a mérkőzést  természetesen a javunkra. Óriási lehetőségeket hagytunk kihasználatlanul,de szereztünk egy szép átlövés gólt.A második félidőben érthetetlen egyéni hibákat követtünk el  ezért nem tudtunk pontot  szerezni. Több játékosomnál magasabb volt a vereségtől való félelem, mint a GYŐZELEMBE vetett HIT!

ZTE AKADÉMIA U17 - GYIRMÓT SE GYŐR U17 3:5(1:2)

Góllövők: Buruzs Barnabás 2, Tokaji Dávid 2, Gelencsér Márton

GYIRMÓT SE U17: Nyári Bence, Béli Renátó, Turi Levente, Tóth Erik, Lampert Krisztián, Korsós Dominik, Gelencsér Márton, Tokaji Dávid, Kovács Bálint, Buruzs Barnabás, Mayer Ádám

Cserék: Lovász Ákos, Hajnal Krisztián, Posta Bence, Kovács Péter, Babayigit Kevin

Góllövők: BURUZS BARNABÁS 2, TOKAJI DÁVID 2, GELENCSÉR MÁRTON

Kiemelkedőt nyújtott: BURUZS BARNABÁS, NYÁRI BENCE, TOKAJI DÁVID

Polyák Gábor edző: Egy élménnyel lettünk gazdagabbak, ugyanis a zalaegerszegi stadionban játszhattunk. Minden adott volt a jó mérkőzéshez és jól is kezdtük a meccset. Mi irányítottuk a játékot és Buruzs Barnabás egyéni villanásával megszereztük a vezetést. Ez minket zavart meg és ellenfelünk alakította ki folyamatosan a helyzeteit. Nyári Bencének köszönhetően csak egyenlíteni tudott a zalaegerszegi akadémia, mivel több bravúrt mutatott be kapusunk. Szünet előtt sikerült megszerezni a vezetést Gelencsér Marci szemfüles szabadrúgásából. Félidőben rendeztük a védekezésünket, így a 2. félidő elején ellenfelünknek nem volt helyzete sem, mi pedig több szép támadást vezettünk és megnyugtató előnyre tettünk szert.  A mérkőzés végén még rengeteg helyzetünk volt a nagyobb gólkülönbséghez, de ellenfelünknek is voltak lehetőségei, mert az egyénileg a védelmünkben voltak gyengébb teljesítmények. Gratulálok a csapatomnak!