Tabella

NB II. 2018/2019
1. Vasas9     
2. Békéscsaba7     
3. Soroksár SC7     
4. Budaörsi SC7     
5. GYIRMÓT FC GYŐR6     
6. Csákvári TK5     
7. Zalaegerszegi TE5     
8. Vác5     
9. Győri ETO4     
10. Dorogi4     
11. Nyíregyháza Sp…4     
12. Budafoki MTE3     
13. Monori SE3     
14. Balmazújváros …3     
15. Kazincbarcika2     
16. Kaposvári Rákóczi2     
17. MTE 19042     
18. Ceglédi1     
19. Tiszakécske1     
20. Siófok0     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY








A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA

2018.08.06-2018.08.12-IG

HÉTFŐ
10.00 EDZÉS
17.00 EDZÉS

KEDD
9.00 EDZÉS

SZERDA
9.00 EDZÉS
18.00 EDZÉS

CSÜTÖRTÖK
9.00 EDZÉS

PÉNTEK
9.00 EDZÉS
17.00 EDZÉS

SZOMBAT
10.00 EDZÉS

VASÁRNAP
19.00 GYIRMÓT FC GYŐR -
VÁC FC
MERKANTIL BANK LIGA
4. FORDULÓ






MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019

4. FORDULÓ
2018.08.19.
VASÁRNAP


17.30 BSS MONOR -
WKW ETO FC GYŐR

17.30 CEGLÉDI VSE -
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

17.30 BUDAÖRS -
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC

17.30 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR -
DUNA ASZFALT TVSE

17.30 KAZINCBARCIKA -
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ

17.30 SOROKSÁR SC -
DOROGI FC

18.00 ZTE FC -
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

19.00 BFC SIÓFOK -
BUDAFOKI MTE

19.00 VASAS FC -
AQVITAL FC CSÁKVÁR

19.00 GYIRMÓT FC GYŐR -
VÁC FC

TISZTELD AZ ELLENFELED!


AQVITAL FC CSÁKVÁR





BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ





BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE





BUDAFOKI MTE





BUDAÖRS




CEGLÉDI VSE





DOROGI FC





WKW ETO FC GYŐR





KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC




KAZINCBARCIKA





BSS MONOR





CREDOBUS
MOSONMAGYARÓVÁR





NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC





BFC SIÓFOK




SOROKSÁR SC





DUNA ASZFALT TVSE






VÁC FC





VASAS FC





ZTE FC






MLSZ KLUBLICENC

2018. május 08. 09:38:31  nyomtatási kép
A tizenkét élvonalbeli egyesület mellett az NB II-ben bajnoki címet szerző MTK, valamint a második, feljutást érő helyen álló Kisvárda is engedélyt kapott az első osztályban való indulásra – sőt, a Békéscsaba, a Gyirmót és a Nyíregyháza is így járt.

A húsz NB II-es csapat közül egyedül a már biztos kieső Soproni VSE nincs ott a legalább másodosztályú licencet kapó klubok között.

Az NB III-ból a Dunaújváros, az ESMTK, az Ajka, a Kaposvár, a PMFC és a Tiszakécske kapott NB II-es licencet – a Keleti csoportban aranyérmes Monorhoz hasonlóan.

Nemzetközi (UEFA) és nemzeti első osztályú (NB I-es) klublicencet kapott:

BALMAZÚJVÁROS SPORT KFT.
DIÓSGYŐR FC KFT.
DVSC FUTBALL ZRT.
FEHÉRVÁR FC KFT. (Videoton)
FTC ZRT.
HONVÉD FC KFT.
MTK BUDAPEST LABDARÚGÓ ZRT.
PAKSI FC KFT.
PUSKÁS FUTBALL CLUB KFT.
SZOMBATHELYI HALADÁS LABDARÚGÓ ÉS SPORTSZOLGÁLTATÓ KFT.
ÚJPEST 1885 FUTBALL KFT.
VASAS FUTBALL CLUB KFT.



Nemzeti első osztályú (NB I-es) klublicencet kapott:

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE FUTBALL ZRT.
GYIRMÓT FC KFT.
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC ZRT.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC KFT.
VÁRDA LABDARÚGÓ SZOLGÁLTATÓ KFT. (Kisvárda)



Nemzeti másodosztályú (NB II-es) klublicencet kapott:

BFC SIÓFOK KFT.
BSC 1924 KFT. (Budaörs)
BUDAFOKI MTE LABDARÚGÓ KFT.
CEVASPORT SPORTSZOLGÁLTATÓ ÉS SZERVEZŐ KFT. (Cegléd)
DOROGI FUTBALL SZOLGÁLTATÓ KFT.
DPASE KFT. (Dunaújváros)
ETO FUTBALL & FUTSAL KFT.
ESMTK KFT.
F.C. AJKA KFT.
FC CSÁKVÁR KFT.
KAPOSVÁRI LABDARÚGÓ KFT.
KAZINCBARCIKAI SPORT CLUB FC KFT.
MONORI SPORTEGYESÜLET
MTE 1904 KFT. (Mosonmagyaróvár)
PÉCSI SPORT NONPROFIT ZRT.
SOROKSÁR SPORT CLUB KFT.
SZEGED 2011 KFT.
SZOLNOKI MÁV FOOTBAL CLUB KFT.
TISZAKÉCSKEI LABDARÚGÓ CLUB KFT.
VÁC FUTBALL CLUB KFT.
ZALAEGERSZEGI TE FOOTBALL CLUB ZRT.

(nemzetisport.hu)
sortav
sortav

Naptár

2018.augusztus 16. csütörtök
sortav
HKSzCsPSzV
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

sortav














VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!










MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019



4. FORDULÓ, 2018.08.19.
VASÁRNAP, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
VÁC FC


5. FORDULÓ, 2018.08.26.
VASÁRNAP, 17.30-ÓRA
DOROGI FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


6. FORDULÓ, 2018.08.29.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
SOROKSÁR SC


7. FORDULÓ, 2018.09.02.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
BUDAFOKI MTE -
GYIRMÓT FC GYŐR


8. FORDULÓ, 2018.09.16.
VASÁRNAP, 16.00-ÓRA KAZINCBARCIKA -
GYIRMÓT FC GYŐR


9. FORDULÓ, 2018.09.26.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -C. MOSONMAGYARÓVÁR


10. FORDULÓ, 2018.09.30.
VASÁRNAP, 16.00-ÓRA
BUDAÖRS -
GYIRMÓT FC GYŐR


11. FORDULÓ, 2018.10.03.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
CEGLÉDI VSE


12. FORDULÓ, 2018.10.07.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
ZTE FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


13. FORDULÓ, 2018.10.21.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
BSS MONOR


14. FORDULÓ, 2018.10.28.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
VASAS  FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


15. FORDULÓ, 2018.11.04.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
GYIRMÓT FC GYŐR -
BFC SIÓFOK


16. FORDULÓ, 2018.11.07.
SZERDA, 19.00-ÓRA
AQVITAL FC CSÁKVÁR -
GYIRMÓT FC GYŐR


17. FORDULÓ, 2018.11.11.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
ETO FC GYŐR


18. FORDULÓ, 2018.11.25.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE -
GYIRMÓT FC GYŐR


19. FORDULÓ, 2018.12.02.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC


20. FORDULÓ, 2018.12.09.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC


21. FORDULÓ, 2018.12.16.
VASÁRNAP, 13.00-ÓRA
DUNA ASZFALT TVSE -
GYIRMÓT FC GYŐR

22. FORDULÓ, 2018.02.03.
VASÁRNAP 
GYIRMÓT FC GYŐR -
BALMAZ KAMILLA GYF.































































































































TÁMOGATÓINK