SOPRONI VSE - GYIRMÓT FC GYŐR: EREDMÉNYKÖVETÉS

2018. május 06. 16:32:57  nyomtatási kép

Soproni VSE -Gyirmót FC Győr

1-2 (0-0)

KÉPEK ITT

Merkantil Bank Liga NB II. 34. forduló | 2018.05.06 - 18:00 Sopron, Soproni Városi Stadion

Játékvezető: GYARMATI II TIBOR | Tartalék játékvezető: FARKAS TIBOR | Asszisztensek: FARKAS BALÁZS, MOHOS MILÁN

GYIRMÓT FC GYŐR:
Rusák E. - Achim S. Z., Lázár P., Szilvási P., Présinger Á. - Kiss M., Nagy P. - Szalánszki G., Paku R., Sandal D. - Horváth R.

Vezetőedző: Szepessy László

Soproni VSE: Kunsági R. - Varga R., Czingráber M., Kővári R., Batizi-Pócsi B., Tóth M., Sifter T., Garda G., Harangozó B., Gyürki G., Hadházi D.

Vezetőedző: Bekő Balázs

Tudósítás:

90+3 vége a mérkőzésnek. 2-1re győzött csapatunk.

90+1 Horvath helyett Villám

90. Perc minimum 3 perc a hosszabbitas

83. Perc Horvath sargult be.

82. Perc Varga kapott piros lapot soproni színekben.

81. Perc Varga érkezett egy szögletre jó ütemben es mar vezetünk is! 1-2

79. Perc Toth helyett Holz Patrik

78. Perc Achim sokadik beadását váltotta gólra Horvath es utána csere. Nagy helyett Czar

74. Perc Gárda helyett Szőke

68. Perc Présinger beadás Horvath fejes, Kunsági bravúr. Utána Szalanszki helyett Varga

60. Perc labda vesztes után egy villámgyorsan végig vitt kontra. 1-0 a Sopronnak

57. Perc újabb 20-22 méteres Kiss szabadrúgás és újabb  Kunsági bravúr.

54 perc rosszul működött a leste állításunk es Nagy szerelte Szabót az utolsó pillanatban.

51. Perc Kiss 26 méteres életerős szabadrúgását védte szögletre Kunsági.

48. Perc ott folytatjuk ahol abbahagytuk. Nyomás alatt a Sopron. Sandal lőtt kapufát.

47. Perc Présinger szögletét fejelte alig fölé Horvath.

46. Perc elkezdődött a második játékrész.

45. Perc vége az első félidőnek.

44. Perc  Présinger-Horváth-Présinger összjáték után Présinger lot a rövidre, de kunsági bravúrral védte

41. Perc Achim tört be jobbról szép cselekkel a tizenhatoson belülre, de lövése Horváthban elakadt...

35. Perc Horvath elé pattant egy labda es Kunsági kifutva az utolsó pillanatban lőtte bedobásra.

29. Perc Rusák védett nagyot majd Sifter kapott sárga kapott Horvath buktatasaert.

26. Perc Batiz-Pócsi helyett Szabó

22. Perc Batiz-Pócsi lőtt egy szöglet utáni kavarodasbol fölé

21. Perc folyamatosan az ellenfél oldalán tartjuk a labdát, de utolsó pillanatban mindig szerelnek, vagy mint most Paku - nagy helyzetben fölé fejelt.

10. Perc jobbról balról próbálunk beadasokkal helyzetbe hozni a támadókat.

7. Perc Uraljuk a játékot, igaz Batiz-Pócsi egy lövéssel figyelmeztetett minket.

1. Perc Elkezdődött a mérkőzés. Piros Feketében a Sopron, míg csapatunk tiszta sárgában.