2017. november 14. 01:13:02  nyomtatási kép

Békéscsaba 1912 Előre U 19 – Gyirmót SE Győr U 19    2 – 0  (0 – 0)

2017 november 11. szombat 13.00 óra – Békéscsaba

Gólszerzők: Varga Gergő 74. perc, Bány Bence 85. perc

Gyirmót SE Győr U 19:

Új Bence – Csányi Máté (Póczik Richárd 74. perc), Szabó Szebasztián (Fehér Ádám 76. perc), Orbán István, Kovács Ákos – Bányai Róbert, Nagy Bence – Zimonyi Dániel, Éri Dominik, Váczi Milán – Varga Tamás

Vezetőedző: Gyurmánczi Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 15. helyezés

U 19. NB III. Észak Nyugati Csoport – 11. forduló

Hévíz SK U 19 – Gyirmót SE Győr U 18    0 – 4  (0 – 2)

2017 november 12. vasárnap 13.00 óra – Hévíz

Gólszerzők: Pataki Martin 2 (9. perc, 63. perc), Kuroli Kristóf 37. perc, Pákai Norbert 58. perc

Gyirmót SE Győr U 18:

Kiss Gábor (Nyári Bence 60. perc) – Póczik Richárd (Bartalos Adrián 60. perc), Pákai Norbert, Felde Bence, Kiss Ábel (Kausits Patrik 70. perc) – Kuroli Kristóf (Vacic Ádám 78. perc), Jordáki Mátyás – Vadász Krisztián, Pataki Martin (Börzsei Róbert 70. perc), Tóth Máté – Vörös József

Vezetőedző: Germán Ferenc

14 csapatos bajnokság: jelenleg 3. helyezés

Germán Ferenc utánpótlás edző értékelése:

Agresszíven, keményen és gólra törően játszottunk ezen a bajnoki találkozón, és így végig a mi akaratunk érvényesült.  Annak is örültem, hogy sok oldalváltással és súlypont áthelyezéssel tudtunk az ellenfelünk védelme mögé kerülni és így alakítottunk ki gólhelyzeteket. Végre sikerült tehát idegenben is, kilencven percig nyomás alatt tartani az ellenfelünket és kapott gól nélkül hoztunk le egy bajnoki mérkőzést. A győzelmünk pedig így magabiztos és teljesen megérdemelt volt

U 17. NB II. osztály – 12. forduló

Gyirmót SE Győr U 17 – Zalaegerszegi TE Akadémia U 17    2 – 1  (1 – 1)

2017 november 11. szombat 12.00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Turi Levente 19. perc, Buruzs Barnabás 59. perc / Horváth Krisztofer 32. perc

Gyirmót SE Győr U 17:

Lovász Ákos – Kovács Péter, Turi Levente, Tóth Erik, Lampert Krisztián – Korsós Dominik, Fördős Gergő (Hajnal Péter 88. perc) – Babayigit Kevin (Kovács Bálint 75. perc), Gelencsér Márton (Béli Renátó 75. perc), Tokaji Dávid (Buruzs Barnabás 46. perc) – Mayer Ádám (Hajnal Krisztián 85. perc)

Vezetőedző: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: jelenleg 8. helyezés

Polyák Gábor utánpótlás edző értékelése:

Ezen a mérkőzésen, taktikailag szinte mindent megvalósítottak a játékosaink és így hamar emberelőnybe kerültünk és vezetést is szereztünk. A kiállítás után viszont kicsit megzavarodtunk és ekkor nehezen tudtuk tartani a ZTE kulcs játékosait. A félidőben azonban átbeszéltük a feladatokat és ezeket ismét maximálisan betartottuk. Így pedig, sok kimondottan jó egyéni teljesítménnyel, teljesen megérdemelten nyertük meg ezt a mérkőzést, egy nagyon jó képességű csapat ellenfél ellen.

U 16. NB II. osztály – 12. forduló

Gyirmót SE Győr U 16 – Zalaegerszegi TE Akadémia U 16    0 – 1  (0 – 1)

2017 november 11. szombat 14. 00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Kozma - Bognár Máté 2. perc

Gyirmót SE Győr U 16:

Csizmazia Márk – Szemenyei Péter, Vékássy Dániel, Gergely Norbert, Samu Soma – Csemez Bence, Szabó Zalán (Nagy Kristóf 60. perc) – Horváth Ambrus, Ominger Bence, Babayigit Milán (Siska Flávió Zsolt 80. perc) – Gál Máté (Lakatos Ádám 36. perc)

Vezetőedző: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 12. helyezés

Nagy Attila utánpótlás edző értékelése:

Egy a mérkőzés legelején kapott, a számunkra szerencsétlen góllal szerzett vezetést a Zalaegerszegi TE Akadémia csapata. Ez pedig győzelmet ért a vendégeinknek, mivel több gól már nem született ezen a találkozón. A három bajnoki pontnál viszont, sajnos most többet veszítettünk, mert a nagyon jó formában és gólerősen futballozó támadónk, Gál Máté súlyosan megsérült. Neki kívánunk tehát, minél gyorsabb felépülést!

U 17. NB III. Észak Nyugati Csoport – 11. forduló

Hévíz SK U 17 – Gyirmót SE Győr U 16/B     0 – 2  (0 – 1)

2017 november 12. vasárnap 11.00 óra – Hévíz

Gólszerzők: Dán Krisztián 33. perc, Siska Flávió Zsolt 90. perc

Gyirmót SE Győr U 16/B:

Germán Marcell – Józsa Mátyás, Herber Márton, Koronkai Dominik, Dezső Martin (Szőke Kristóf 69. perc) – Kiss Krisztián, Nagy Máté – Vörösbaranyi Kolos (Mester Ádám 46. perc), Kohán Csaba, Siska Flávió Zsolt – Dán Krisztián (Kirchner Kristóf 40. perc)

Vezetőedző: Rokob Péter

14 csapatos bajnokság: jelenleg 9. helyezés

Rokob Péter utánpótlás edző értékelése:

Az utolsó percig, teljesen nyílt mérkőzést játszottunk a hévízi U 17 - es csapattal, hiszen a mindent eldöntő gólt a 90. percben rúgtuk. Nem könnyű nekünk, eltüntetni az egy év korkülönbséggel járó fizikális hátrányunkat, mert ez ebben az életkorban elég jelentős. Így elismerésre méltó teljesítmény a játékosoktól, hogy veretlenül és 10 bajnoki pontot gyűjtve játszották le az utolsó négy fordulót.

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat – 12. forduló

Gyirmót SE Győr U 15 – Hévíz SK U 15    8 – 0  (5 – 0)

2017 november 12. vasárnap 12.00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Halász Csaba 2 (23. perc, 24. perc), Hécz Armand 2 (31. perc, 65. perc), Kocsis Zoltán 2. perc, Kovács Martin 27. perc, Kálóczi István 70. perc, Bertha Benjamin 78. perc

Gyirmót SE Győr U 15:

Kecskés Barnabás (Hegedűs Richárd 41. perc) – Halász Csaba (Kálóczi István 59. perc), Görcs Márió, Sujtner Kristóf (Takács Dominik 59. perc), Kovács Martin (Horváth Andorás 54. perc) – Nemes Adrián, Kocsis Zoltán (Bertha Benjamin 54. perc) – Szokolics Richárd, Milos Milán, Kocsis Gergő (Radics Marcell 67. perc) – Hécz Armand (Horváth Marcell 67. perc)

Vezetőedző: Ördög József

16 csapatos bajnokság: jelenleg 1. helyezés

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat – 12. forduló

Gyirmót SE Győr U 14 – Hévíz SK U 14    33 – 0  (17 – 0)

2017 november 12. szombat 14.00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Bessenyei Dominik 13 (7. perc, 11. perc, 12. perc, 19. perc, 20. perc, 22. perc, 24. perc, 39. perc, 40. perc, 42. perc, 63. perc, 70. perc, 77. perc), Rimai Ákos 10 (10. perc, 20. perc, 25. perc, 40. perc, 41. perc, 43. perc, 47. perc, 48. perc, 75. perc, 76. perc), Kalmár Péter 2 (31. perc, 49. perc), Füzi Ákos 2 (35. perc, 60. perc), Lengyel Máté 2 (65. perc, 72. perc), Peisser Soma 7. perc, Tankovics Máté 23. perc, Kümmel Milán 56. perc, Bogdán Dominik öngól 68. perc

Gyirmót SE Győr U 14:

Kocsis Hunor (Sebők Martin 48. perc) – Kümmel Milán (Dányi Milán 61. perc), Kalmár Péter, Tarsoly Kristóf (Csollány Milán 48. perc), Horváth Zétény (Sipőcz Merse 48. perc) – Peisser Soma, Füzi Ákos (Lengyel Máté 61. perc) – Tankovics Máté (Simon Attila 48. perc), Lányi Dominik (Lapincs Boldizsár 52. perc), Rimai Ákos – Bessenyei Dominik

Vezetőedző: Török Szabolcs

Török Szabolcs utánpótlás edző értékelése:

Kötelező volt a számunkra a győzelem és a végelszámolásnál, ez a nagyon nagy arányú győzelem is jól jöhet. Nem könnyű így motiválni a játékosokat, de nekünk ez most sikerült. Szeretnék gratulálni az ellenfél csapatának is, mert végig sportszerűen játszottak és nem adták fel, nem ment el a kedvük. Sok 2005 - ös játékossal játszottak, tehát nekik még van idejük fejlődni és erősödni. Sok sikert kívánok ehhez a Héviz SK csapatának!

U 19. leány NB II. osztály, Nyugati csoport – 9. forduló

Zalaegerszegi TE FC leány U 19 – Gyirmót SE Győr leány U 19    0 – 7  (0 – 2)

2017 november 12.. szombat 13.00 óra – Zalaegerszeg

Gólszerzők: Markotics Virág 4 (50. perc, 58. perc, 61. perc, 72. perc), Nagy Kitti 2 (19. perc, 78. perc), Mohácsi Dóra 15. perc

Gyirmót SE Győr leány U 19:

Bakó Rebeka – Havas Patricia, Kokics Melinda, Szekeres Alexandra (Szabó Zsuzsa 71. perc), Bódis Zsanett – Istenes Eliza (Jóna Orsolya 73. perc), Schwarcz Dorina (Bajcsi Vivien Cecília 71. perc) – Vangel Celina Hanna, Markotics Virág, Nagy Kitti – Mohácsi Dóra

Vezetőedző: Csapó Sándor

11 csapatos bajnokság: jelenleg 2. helyezés

U 16. leány NB II. osztály, Nyugati csoport – 9. forduló

Gyirmót SE Győr leány U 16 – Veszprémi FC USE leány U 16    0 – 6  (0 – 6)

2017 november 11. szombat 14.00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Csikó Noémi 3 (13. perc, 32. perc, 35. perc), Csizmadia Zsófia 2 (23. perc, 32. perc), Hered Petra 15. perc

Gyirmót SE Győr leány U 16:

Bakó Rebeka – Havas Patricia (Markotics Virág 41. perc), Máthé Eszter, Keresztes Réka, Dömötör Dóra – Schwarcz Dorina (Vangel Celina Hanna 41. perc), Nyári Szilvia – Vörös Torma Petra, Nagy Kitti (Mohácsi Dóra 41. perc), Tóth Mária Éva – Horváth Alexandea

Vezetőedző: Kálmán Tibor

7 csapatos bajnokság: jelenleg 2. helyezés

U 13. NB I. osztály Észak Nyugati Csoport – 10. forduló

Gyirmót SE Győr U 13 – Csornai SE U 13    1 – 1  (0 – 0)

2017 november 12. vasárnap 10.00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Ásványi Domonkos 36. perc / Ladjánszki Zsombor 60. perc

Gyirmót SE Győr U 13:

Hujber Martin (Hiba Marcell 40. perc) – Kelemen Milán (Kováts Balázs 40. perc), Ásványi Domonkos (Németh Kende 40. perc), Forgó Patrik (Kráz Tamás 45. perc), Németh Noel – Molnár Márton, Rozs Renátó – Blaskovits Gergő, Csöngei Balázs, Szabó Krisztián (Dobos Dávid 40. perc) – Lakics Barnabás (Kanna Roland 45. perc)

Vezetőedző: Lakatos Attila

12 csapatos bajnokság: jelenleg 6. helyezés

U 12 NB I. osztály Észak Nyugati Csoport 8 + 1 bajnokság – 10. forduló

Gyirmót SE Győr U 12 – Csornai SE U 12    3 – 2  (1 – 2)

Gólszerzők: Berki Attila 2 (13. perc, 58. perc), Baksa Dániel 52. perc / Maródi Patrik 2 (3. perc, 5. perc)

Gyirmót SE Győr U 12:

Tréger Patrik (Gerencsér Dávid 31. perc) – Kiss Márkó (Szabó Ábel 31. perc), Farkas Péter, Markó Levente (Simon Bendegúz 31. perc), Berki Attila, Baksa Dániel, Ács Balázs (Pécsi Barnabás 31. perc), Kümmel Benedek, Szirtes Olivér

Vezetőedző: Kovács Zsolt

U 14 GYMS megyei 8 + 1 bajnokság B. csoport – 7. forduló

Gyirmót SE Győr U 1 3 – Győrasszonyfa Tarjánpuszta SE    3 – 1  (1 – 0)

2017 november 08. szerda 18.00 óra

Góllövők: Lakics Barnabás 16. perc, Németh Kende 39. perc, Kováts Balázs 67. perc / Baróthy Patrik 63. perc

U 14 GYMS megyei 8 + 1 bajnokság B. csoport – 5. forduló (elhalasztott mérkőzés)

Gyirmót SE Győr U 13 – Pannonhalma SE U 14    18 – 1  (8 – 1)

217 november 10. péntek 18.00 óra – Gyirmót

Góllövők: Dobai Dominik 4 (33. perc, 40. perc, 42. perc, 44. perc), Forgó Patrik 2 (8. perc, 13. perc), Tóth Hunor 2 (26. perc, 65. perc), Ásványi Domonkos 2 (7. perc, 28. perc), Matyi Martin Levente 2 (22. perc, 61. perc), Cserpák Gábor 2 (48. perc, 50. perc), Baranyai Patrik öngól 3. perc, Csöngei Balázs 39. perc, Brandisz Dávid 69. perc / Baranyai Patrik 34. perc

Gyirmót SE Győr U 13 A:

Kapusok: Fehérvári Krisztián, Hiba Marcell, Soós Dániel

Mezőnyjátékosok: Ásványi Domonkos, Blaskovits Gergő, Brandisz Dávid, Cserpák Gábor, Csöngei Balázs, Dobai Dominik, Dobos Dávid, Forgó Patrik, Kanna Roland, Kelemen Milán, Kováts Balázs, Kráz Tamás, Lakics Barnabás, Matyi Martin Levente, Molnár Márton, Németh Kende, Nyári Rikárdó, Pusztai Gergő, Rozs Renátó, Rozs Renátó, Szabó Krisztián, Tóth Hunor

7 csapatos bajnokság őszi végeredmény: 1. helyezés

6 mérkőzés                  6          0          0          52 – 3              + 49                18 pont

U 14 GYMS megyei 8 + 1 bajnokság, A. csoport – 6. forduló

Gyirmót SE Győr U 12 – ESK Ménfőcsanak    4 – 10  (1 – 4)

2017 november 05. vasárnap 10.00 óra – Gyirmót

Góllövők: Szirtes Olivér 9. perc, Szabó Ábel 41. perc, Berki Attila 36. perc, Tréger Patrik 68. perc / Győrffy Márton 7 (17. perc, 24. perc, 46. perc, 49. perc, 64. perc, 65. perc, 67. perc), Koródi Dávid 2 (1. perc, 51. perc), Vigh Péter 12. perc

U 14 GYMS megyei 8 + 1 bajnokság A csoport – 7. forduló

Győrújfalu SE U 14 – Gyirmót SE Győr U 1 2    12 – 0  (2 – 0)

2017 november 11. szombat 10.00 óra – Gyirmót

Gólszerzők: Kovács Dávid 2 (61. perc, 68. perc) Katona Sebestyén 2 (69. perc, 70. perc), Ács Balázs öngól 20. perc, Haáz Gyula 32. perc, Sári Marcell 39. perc, Kiss Balázs 52. perc, Juhász Tamás 53. perc, Meszlényi Ákos 55. perc, Fehér András 56. perc, Nagy Máté 65. perc