Tabella

NB II. 2018/2019
1. Zalaegerszegi TE41     
2. GYIRMÓT FC GYŐR40     
3. Kaposvári Rákóczi38     
4. Budaörsi SC35     
5. Békéscsaba33     
6. Csákvári TK30     
7. Vasas30     
8. Kazincbarcika28     
9. Tiszakécske27     
10. Soroksár SC26     
11. Dorogi25     
12. Vác25     
13. Győri ETO24     
14. Nyíregyháza Sp…24     
15. Ceglédi23     
16. Budafoki MTE21     
17. Balmazújváros …20     
18. MTE 190418     
19. Siófok18     
20. Monori SE12     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY









A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA

2018.12.12-
2018.12.19.-IG

HÉTFŐ
SZABADNAP

KEDD
10.00 EDZÉS

SZERDA
10.30 EDZÉS

CSÜTÖRTÖK
10.00 EDZÉS

PÉNTEK
10.30 EDZÉS

SZOMBAT
13:00 EDZÉS

VASÁRNAP
13:00
DUNA ASZFALT TVSE-
GYIRMÓT FC GYŐR
Bajnoki mérkőzés

HÉTFŐ
SZABADNAP




A HÉTVÉGI PROGRAMUNK

2017. október 27. 01:24:00  nyomtatási kép

október 29. vasárnap 17.00 óra          Gyirmót FC Győr – Soproni VSE  NB II. bajnoki mérkőzés, Gyirmót centerpálya

október 29. vasárnap 13.30 óra          Gyirmót FC Győr II. – BKV Előre  NB III. bajnoki mérkőzés, Gyirmót 4. pálya   

 

október 28. szombat 10.00 óra          Gyirmót SE Győr U 19 – Vasas Kubala Akadémia U19 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 5. pálya

október 28. szombat 12.00 óra          Gyirmót SE Győr U 15 – Veszprémi FC USE U 15 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 5. pálya

október 28. szombat 10.00 óra          Gyirmót SE Győr U 14 – Veszprémi FC USE U 14 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 3. pálya

október 28. szombat 10.00 óra          Gyirmót SE Győr U 13 – Lurkó UFC U 13 bajnoki mérkőzés, Gyirmót műfüves pálya

október 28. szombat 11. 30 óra         Gyirmót SE Győr U 12 – Lurkó UFC U 12 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 4. pálya 

október 28. szombat 12.00 óra          Gyirmót SE Győr leány U 19 – Paksi FC leány U 19 bajnoki mérkőzés, Gyirmót műfüves pálya

október 29. vasárnap 09. 30 óra         Gyirmót SE Győr U 18 – Lurkó UFC U 19 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 5. pálya

október 29. vasárnap 09. 30 óra         Gyirmót SE Győr U 16 B – Lurkó UFC U 17 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 3. pálya

október 29. vasárnap 09.00 óra          Bozsik U 7 – U 8 – U 9 korosztály régiós torna, Gyirmót

október 30. hétfő 16.00 óra               Gyirmót SE Győr U 13 – Pannonhalma SE U 14 bajnoki mérkőzés, Gyirmót 5. pálya

 

A Gyirmót SE Győr utánpótlás csapatainak idegenbeli mérkőzései:

 

október 28. szombat 15.00 óra          Grosics Akadémia U 17 – Gyirmót SE Győr U 17 bajnoki mérkőzés, Gyula

október 28. szombat 15.00 óra          Grosics Akadémia U 16  – Gyirmót SE Győr U 16 bajnoki mérkőzés, Gyula

október 30. hétfő 10.00 óra               SC Sopron leány U 16 – Gyirmót SE Győr leány U 16 bajnoki mérkőzés, Sopron    

október 30. hétfő 15.00 óra               Győrszentiván SE U14 – Gyirmót SE Győr U 1 bajnoki mérkőzés, Győrszentiván             

sortav
sortav

Naptár

2018.december 13. csütörtök
sortav
HKSzCsPSzV
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

sortav














VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!










MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019




21. FORDULÓ, 2018.12.16.
VASÁRNAP, 13.00 ÓRA
DUNA ASZFALT TVSE -
GYIRMÓT FC GYŐR


22. FORDULÓ, 2018.02.03.
VASÁRNAP 
GYIRMÓT FC GYŐR -
BALMAZ KAMILLA GYF.