2017. szeptember 24. 15:45:14  nyomtatási kép

CEGLÉDI VSE - GYIRMÓT FC GYŐR 0 -  4  (0 - 3)

2017.09.25. 16.00 óra, Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep
Merkantil Bank Liga NBII., 10. Forduló

JÁTÉKVEZETŐK: Csonka Bence - Csatári Tibor, Bornemissza Norbert - Berényi Tamás

Ceglédi VSE: Mursits -Valkovszki, G, Bíró, Nánási, Preklet - Törtei, Albert - Damásdi, Asztalos (Peszmeg 58. perc). Peres (ifj. Nyilas 74. perc) - Farkas J. (Szilágyi P. 60. perc)

VEZETŐEDZŐ: Klausz László

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők - Achim, Lengyel, Lázár, Présinger - Szőcs (Paku 83. perc), Kiss M. - Kőris (Stieber A. 72. perc), Nagy P. (Varga P. 70. perc), Szalánszki - Jano

VEZETŐEDZŐ: Molnár László

GÓLSZERZŐK: Kőris 9. perc, Nagy P.  41. perc, Szalánszki 44. perc, Jano 49. perc

SÁRGA LAPOK: Törtei 51. perc, Preklet 64. perc

1. perc: Elkezdődött a bajnoki mérkőzés Albertirsán. A mi csapatunk a tiszta fehér, szürkével díszített felszerelésében játszik. A Ceglédi VSE sárga mezben, kék nadrágban és kék sportszárban lépett pályára.
A melegítés során kiderült, hogy egy sérülés miatt Simon András nem lesz kezdő ezen a mérkőzésen, de ott van a kispadon.

8. perc: Asztalos Dávid engedett el egy lapos lövést, amelyet Sebők vetődve védett.

9. perc: A másik oldalon, Kőris Krisztán válaszolt. Ő egy csel után, húsz méterről, óriási gólt rúgott a  kapu bal felső részébe. 0 - 1

13. perc. Egy ceglédi ellentámadás után, Farkas János ziccer helyzetbe hozta a jobb oldalon, Damásdi Alexet. A hazai szélső azonban, 14 méterről a kapunk bal oldala mellé lőtt.

20. perc: Présinger bal oldali beadása után, a második vonalban érkező Kiss Máté lőhetett kapura. A középpályásunk 17 méteres, középre tartó bombáját azonban, Mursits kapus kiütötte.

27. perc: Elég csendes tempóban zajlik ez a bajnoki mérkőzés. Valamivel többet támad és kezdeményez a hátárnyban lévő ceglédi csapat, de a játékukban, nagyon kevés a gólveszély.

38. perc: Kiss Máté maradt teljesen egyedül a bal oldalon, ezért egy pontosabb beadással gólhelyzetbe kerülhettünk volna. Nem sokat változott a játék az elmúlt percekben sem. Viszont mi vezetünk és így a számunkra megfelelő.

39. perc: Megközelítőleg, 500 néző van jelen a mérkőzésen.

40. perc: Présinger jobb oldali szöglete után, Jano fejelt mellé, közelről és elég kecsegtető helyzetben.

41. perc: Egy egy jobb oldali beadás következett, amikor Kőris ívelte be a labdát. A 16 - on belül, Jano készítette le a labdát, az érkező Nagy Patrik pedig, 14 méterről a kapu jobb oldalába lőtt. 0 - 2

44. perc: Szalánszki maradt egyedül most a bal oldalon és mivel nem támadta senki, 26 méterről kapura lőtt. A labdája pedig a kapu hosszú sarkának, felső sarkába csapódott. 0 - 3

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

49. perc: Egy bal oldali szabadrúgást, Kiss Máté ívelt nagyon pontosan középre. A rövid saroknál, Jano Robert érkezett és megelőzve a védőjét, a hosszú sarokba csúsztatott. 0- 4

51. perc: Törtei Tamás kapott sárga lapot.

56. perc: A hazai csapat a jobb oldalról ívelt középre egy szabadrúgást. Ott, B. Bíró emelkedett a legmagasabbra és a kapunk jobb sarka mellé fejelt.

58. perc: Cserélt a hazai csapat, Peszmeg Viktor érkezett, Asztalos Dávid helyére.

60. perc: Ismét csere a ceglédi gárdában, Szilágyi Péter lépett pályára és Farkas János ment le.

63. perc: Egy bal oldali szöglet után, az előre húzódó Lengyel fejelt fölé.

64. perc: Preklet Csaba is sárga lapot kapott.

68. perc: Törtei próbálkozott meg egy távoli lövéssel, de ezt Sebők lehúzta. A következő támadásnál egy visszagurított labda után, Szilágyi lőhetett volna gólt, de a védőink blokkolták a lövését.

70. perc: Az első csere nálunk, Nagy Patrik lement és a helyén Varga Péter folytatja.

72. perc: Kőris Krisztián is lement és a pályára, Stieber András lépett.

74. perc: A hazai csapat a harmadik csere lehetőségét is kihasználta, ifj. Nyilas Elek a pályán és Peres Csaba ment le.

80. perc: Stieber nagyon szépen hozta helyzetbe magát a jobb oldalon, de a 14 méteres, lapos lövése, egy kevéssel elkerülte a hazai kapu hosszú sarkát.

83. perc: Nálunk is megtörtént az utolsó csere, Szőcs Lászlót, Paku Roland váltja.

90. perc: Kettő perc hosszabbítás után ért véget a mérkőzés, amelyen egy nagyon magabiztos és tulajdonképpen, könnyű győzelmet arattunk.

Molnár László Vezetőedző értékelése:
Elégedett voltam ma a csapattal, mert végi kontroll alatt tartottuk ezt a bajnoki mérkőzést és szép gólokat rúgtunk. A fárasztó szerdai Magyar Kupa mérkőzés után, nem volt könnyű felkészülnünk és ezért nagyon örülök annak, hogy ez sikerült. Robert Jano mai teljesítményét pedig szeretném külön kiemelni, hiszen gólt rúgott, gólpasszt adott és nagyon hasznosan futballozott. Végre megmutatta, hogy érdemes volt leigazolnunk, mert ilyen teljesítményre képes.

Klausz László vezetőedző értékelése:
Jobb csapat a Gyirmót FC Győr és ez a mai találkozón, egyértelműen meg is mutatkozott. Ekkora különbség azonban, nincsen a két csapat között és a súlyos vereségünk ellenére, mai mérkőzésen sem játszottunk alárendelt szerepet. Egész héten fáradtnak és fásultnak éreztem a csapatunkat és sajnos ez meg is látszott a teljesítményünkön.