KBSC FC

SWIETELSKY-SOPRONI VSE

UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEK

2017. június 05. 18:00:13  nyomtatási kép

A harmincadik, tehát a záró fordulóban léptek pályára a Gyirmót SE Győr utánpótlás csapatai, a pünkösdi hétvégén. Több kellemes meglepetést is tartogatott a számunkra ez a forduló, hiszen bravúros győzelmeket és döntetleneket is értek el a korosztályos gárdáink. Az U 15 és az U 14 csapataink, a bajnok zalaegerszegi gárdákat győzték le és az a siker az U 15 csapatunknak, bronzérmet jelentett. Az U 16 győzelemmel, az U 17 pedig döntetlennel búcsúzott, a nagyon erős másodosztályú bajnokságtól. Az U 18 döntetlenje is értékes, hiszen ők is a bajnok Szombathelyi Haladás VSE otthonában érték azt el. A lányok is a listavezető ellen játszottak és helyt is álltak a Videoton FC ellen. Ők azonban a ZTE ellen még javíthatnak, mert a számunkra még hátravan egy bajnoki forduló.

U 19. NB II. osztály - 30. forduló

Paksi FC U 19 - Gyirmót SE Győr U 19    3 - 0  (0 - 0)

2017 június 01. csütörtök 11.00 óra - Paks

Gólszerzők: Reicheld Alex 53. perc, Kovács Erik 67. perc, Pál Achilles 89. perc

Gyirmót SE Győr U 19:

Új Bence - Nyakas Martin, Szabó Szebasztián (Szabó Ábel 75. perc), Széles András, Csordás Benjamin - Király Tamás, Varga Tamás - Kecskeméti Ferenc (Meicz Ervin Márk 70. perc), Tar Péter (Detrik Milán 38. perc) Varga Zsombor (Egyed Máté 46.perc) - Fekete Tamás

Vezetőedző: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: 13. helyezés

30 mérkőzés          9      5        16        46 - 60             - 14      32 pont

Nagy Attila edző értékelése:

Sajnos ennek a mérkőzésnek is ugyanolyan volt a forgatókönyve, mint az előző heti találkozónknak. Az első félidőben megnyerhettük volna a találkozót, mert nagyon sok gólhelyzetet alakítottunk ki. Ezeket azonban most is sorra elhibáztunk, mert a végjátékunk pontatlan volt. A második játékrész is a mi helyzetünkkel kezdődött, de ekkor is hibáztunk. Az ellenfelünk viszont könyörtelenül kihasználta a gólhelyzeteit és így végül magabiztosan győzött.

U 19. NB III. osztály, Észak nyugat - 30. forduló

Szombathelyi Haladás VSE U 19 - Gyirmót SE Győr U 18    2 - 2  (0 - 1)

2017 június 03. szombat 13.00 óra - Szombathely

Gólszerzők: Németh Gábor 52. perc, Szenczi Bence 77. perc / Máthé Balázs 13. perc, Detrik Milán 89. perc

Gyirmót SE Győr U 18:

Új Bence - Máthé Balázs (Tölgyesi-Gál Mátyás 68. perc), Szabó Szebasztián, Széles András, Fehér Ádám (Pintér Dávid 84. perc) - Csányi Máté, Detrik Milán - Benecz Dániel, Pataki Martin, Szabó Zsombor - Váczi Milán

Vezetőedző: Germán Ferenc

15 csapatos bajnokság: 3. helyezés

28 mérkőzés        21      3          4        86 - 37             +49      66 pont

U 17. NB II. osztály - 30. forduló

Gyirmót SE Győr U 17 - Vác Város LSE U 17    1 - 1  (0 - 0)

2017 június 03. szombat 11.00 óra - Gyirmót

Gólszerzők: Pákai Norbert 48. perc / Kádár György 67. perc

Gyirmót SE Győr U 17:

Kiss Gábor - Póczik Richárd, Orbán István, Fülöp Dániel, Nagy Bence - Pákai Róbert, Bányai Róbert - Tóth Máté (Bergendi Máté 85. perc), Vadász Krisztián, Kiss Ábel (Kuroli Kristóf 80. perc) - Vörös József

Vezetőedző: Gyurmánczi Attila

30 mérkőzés          8      3        19        31- 56              -25       27 pont

U 16. NB II. osztály - 30. forduló

Gyirmót SE Győr U 16 - Vác Város LSE U 16    4 - 1  (1 - 0)

Gólszerzők: Gelencsér Márton 2 (38. perc, 77. perc), Mayer Ádám 57. perc, Buruzs Barnabás 72. perc / Szenecei Erik 83. perc

Gyirmót SE Győr U 16:

Nyári Bence (Turi Dániel 60. perc) - Kovács Péter, Turi Levente, Tóth Erik, Lampert Krisztián - Korsós Dominik, Gelencsér Márton - Tokaji Dávid (Kovács Bálint 60. perc), Buruzs Barnabás, Nagy Lionel (Béli Renátó 60. perc) - Mayer Ádám (Csizmadia Alen 60. perc)

Vezetőedző: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: 5. helyezés

30 mérkőzés        14      4        12        49 - 56             -7         46 pont

Polyák Gábor edző értékelése:

Végig kézben tartottuk ezt a bajnoki mérkőzést, csak nehezen sikerült megszereznünk az első gólunkat. Szervezett csapat volt az ellenfelünk és addig kontra játékot játszott. A vezetésünk után azonban már jobban kinyíltak és így több lehetőségünk volt. Szerencsére ezekkel éltünk is és így magabiztos győzelmet arattunk a záró fordulóban. Méltó befejezése volt ez a mérkőzés, az egész éves teljesítményünknek és remélem, hogy alapot ad a következő évi szezonunkra is. Gratulálok az egész csapatnak, a nagyon előkelő ötödök hely megszerzéséhez!

U 17. NB III. osztály, Észak nyugat - 30. forduló

Szombathelyi Haladás VSE U 167 - Gyirmót SE Győr U 16/B    3 - 1  (1 - 0)

2017 június 03. szombat 15.00 óra - Szombathely

Gólszerzők: Doktorics Áron 14. perc, Pap Márton 66. perc, Hertelendi Dániel 79. perc / Csonka Dávid 74. perc

Gyirmót SE Győr U 16/B:

Csizmazia Márk - Kausits Patrik, Bene Kevin, Vacic Ádám, Pablényi Máté - Posta Bence, Csonka Dávid - Hajnal Péter, Szabó Zalán, Lakatos Ádám - Hajnal Krisztián

Vezetőedző: Török Szabolcs

15 csapatos bajnokság: 7. helyezés

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat - 30. forduló

Gyirmót SE Győr U 15 - Zalaegerszegi TE U 15    4 - 0  (1 - 0)

2017 június 03. szombat 13.00 óra - Gyirmót

Gólszerzők: Kristóf Levente 15. perc, Siska Flávió Zsolt 46. perc, Kormos Dávid 78. perc, Kirchner Kristóf 79. perc

Gyirmót SE Győr U 15:

Varga Raul Péter - Szemenyei Péter, Gergely Norbert, Kristóf Levente (Józsa Mátyás 41. perc), Samu Soma - Ominger Bence (Kirchner Kristóf 74. perc), Ferenczi Kevin (Nagy Máté 74. perc) - Gál Máté (Kormos Dávid 67. perc), Vékássy Dániel, Imre László (Koronkai Dominik 67. perc) - Siska Flávió Zsolt (Kohán Csaba 51. perc)

Vezetőedző: Radics Zsolt

16 csapatos bajnokság: 3. helyezés

30 mérkőzés        19      5          6        111 - 33          +78      62 pont

Radics Zsolt edző értékelése:

Annak a tudatában játszhattunk, hogy a sorsunk a saját kezünkben van. Szerencsére viszonylag hamar a vezetést is sikerült megszereznünk és utána további gólhelyzeteket tudtunk még kialakítani. Végig nagyon elszántam, de tiszta fejjel játszott a csapatunk és ez egy gólokban is gazdag, magabiztos győzelmet eredményezett. Mindenkinek gratulálok a bajnokságban elért harmadik helyünk megszerzéséhez.

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat - 30. forduló

Gyirmót SE Győr U 14 - Zalaegerszegi TE U 14    4 - 2  (2 - 0)

Gólszerzők: Halász Csaba 2 (18. perc, 27. perc), Kocsis Zoltán 46. perc, Nemes Adrián 72. perc / Madarász Máté öngól 43. perc, Millei Bálint 55. perc

Gyirmót SE Győr U 14:

Váczi Máté - Halász Csaba, Görcs Márió, Madarász Máté (Bertha Benjámin 68. perc), Kovács Martin - Sujtner Kristóf, Kocsis Zoltán - Kállai László (Kálóczi István 41. perc), Kocsis Gergő, Nemes Adrián - Milos Milán

Vezetőedző: Ördög József

30 mérkőzés        20      2        8          166 - 46          +120      62 pont

Ördög József edző értékelése:

Nagyon összeszedett és kulturált játékkal sikerült legyőznünk az eddig még veretlen bajnokcsapatot. Négy gólt sikerült rúgnunk és végig vezettünk, a valóban nagyon jó erőkből áll zalaegerszegi korosztályos csapat ellen. Nagyon szép befejezése volt ez a mérkőzés, ennek az évnek és ezért a teljesítményért minden elismerést megérdemel a csapatunk!

U 18. leány NB II. osztály, Nyugati csoport - 21. forduló

Gyirmót SE Győr leány U 18 - Videoton FC leány U 18    1 - 4  (1 - 1)

2017 június 02. péntek 17.00 óra - Gyirmót

Gólszerzők: Markotics Virág 40. perc / Trampler Kinga 2 (53. perc, 75. perc), Szabó Bernadett 15. perc, Gimes Georgina Csilla 55. perc

Gyirmót SE Győr leány U 18:

Bakó Rebeka - Havas Patricia (Fodor Dzsenifer 78. perc), Söveges Orsolya, Markotics Virág, Válint Rita - Istenes Eliza (Kokics Melinda 54. perc), Szücs Luca (Schwarcz Dorina 78. perc) - Vangel Celina Hanna, Nagy Kitti, Bódis Zsanett (Takács Fanni 54. perc) - Mohácsi Dóra

Vezetőedző: Csapó Sándor

11. csapatos bajnokság: jelenleg 6. helyezés