2017. június 04. 21:30:50  nyomtatási kép
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - GYIRMÓT FC GYŐR II  7-0 (4-0)

2017.06.04. 18.00, Kaposvár, Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep, 300 néző

JÁTÉKVEZETŐK: Sipos Katalin - Legeza László, Molnár Máté

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC: Slakta - Nagy J. P., Pintér A. (Fonyódi - 66.p.), Hadaró (Vajda - 46.p.),  Ludánszki (Havas A. - 44.p.) Szakály A., Hujber, Szabó A., Ivancsics, Nagy K., Kollega.

VEZETŐEDZŐ: Artner Tamás

GYIRMÓT FC GYŐR II: Kovács M. - Veres M., Nagy B., Aranyos (Király - 46.p.) Horváth R., Tóth L., Kőris, Gelencsér, Horváth D., Irmes (Éri - 63.p.), Borkai (Fekete T. - 63.p.).

VEZETŐEDZŐ: Nagy László

8.p. Egy jobbról beadott labdára Nagy K. érkezett bevetődve, és a labdát a jobb alsó sarokba juttatta. 1-0.

9.p. Egy rosszul elvégzett szabadrúgás után Hujber húzott el, alig túl a félpályán, majd 14 méterről a kapuba lőtt. 2-0.

35.p. Kollega kapott keresztlabdát, majd balról középre tört, és kilőtte a hosszú alsó sarkot. 3-0.

42.p. Pintér lőtt jobbról, 26 méterről a hosszú alsó sarokba. 4-0.

60.p. Ivancsics kapott labdát, majd 14 méteres lövése megpattant a blokkon, és így a kapuban kötött ki. 5-0.

62.p. A hosszú oldalra átívelt labdát Kollega fejelte vissza az elmozduló kapus helyére. 6-0.

86.p. Tóth buktatta Fonyódit a 16-oson belül, 11-es. A büntetőt Ivancsics a jobb alsó sarokba lőtte. 0-7.

VÉGEREDMÉNY: 0-7

A mérkőzés elején, a gyorsan lőtt két góllal a Kaposvári Rákóczi nagyon határozottan kezdte a mérkőzést. Ezt követően volt lehetőségünk szépíteni, de Slakta kapuját nem sikerült bevennünk, viszont a hazaiak újabb gólt, sajnos gólokat szereztek. A rutin, és az ezzel járó határozottabb játéknak köszönhetően nagy arányú győzelmet tudtak aratni a hazaiak

NAGY LÁSZLÓ: Egy ilyen nagy arányú vereséget mindig nehéz megmagyarázni, sajnos  a mai napon méltatlan ellenfelei voltunk a sokkal jobb erőkből álló Kaposvárnak.

12. Gyirmót FC Győr II.       32 mérkőzés    10        10        12        34 - 43            40 pont

Nagyon rosszul sikerült a bajnokság lezárása II. csapatunknak, nagy vereséget szenvedtünk a bajnoki bronzérmes Kaposvári Rákóczi FC otthonában. A kaposvári csapat már tíz perc játék után, két gólos vezetést szerzett és ezt a szünetig meg is duplázta. Sajnos a hazai csapat a második félidőben is folytatta a gólgyártást és még háromszor talált be a hálónkba. A második számú csapatunknak tehát, nem az eddig megszokott teljesítménnyel sikerült lezárnia ezt a bajnoki évet. A Gyirmót FC Győr második csapata, így az NB III bajnokság, Nyugati Csoportjában, a 12. helyén végzett. A mérkőzésről készült képek ITT!