WKW ETO FC GYŐR-

SOPRONI VSE-

UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEK

2017. május 22. 13:13:22  nyomtatási kép

A Gyirmót SE Győr utánpótlás hétvégéjének legfontosabb eredménye az, hogy az U 17 - es és U - 16 - os csapatunk is legyőzte a hétvégén a Pécsi MFC hasonló korosztályú csapatait. Ezek a sikerek pedig azt jelentik, hogy a kiemelt csapataink, újoncként megőrizték a helyüket az országos bajnokság második vonalában.

Sajnos az U 19 - es gárda, egy a hajrában kapott góllal kikapott a ZTE Akadémia otthonában és váratlan vereséget szenvedett a hét közben az U 18 - as csapatunk is, a győri Üstökös FC Bácsa pályán. Az U 16/B viszont csütörtökön visszavágott ugyanott és legyőzte az Üstökös 17 éves fiatalokból álló csapatát. A Gyirmót SE Győr U 15 és az U 14 is sikerrel vette a bajnoki fordulót, hiszen sikerrel mérkőztek meg a Mosonmagyaróvári TE utánpótlás csapataival. A lányok fordulatos mérkőzésen, szintén a hajrában kapott góllal szenvedtek vereséget, a bajnokság második helyén álló, Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémián futballozó leánycsapat ellen.

U 19. NB II. osztály - 28. forduló

Zalaegerszegi TE Akadémia - Gyirmót SE Győr U 19    2 - 1  (1 - 0)

2017 május 20. szombat 13.00 óra - Zalaegerszeg

Gólszerzők: Szabó Patrik 12. perc, Horváth Marcell 88. perc / Gere Zoltán 60. perc

Gyirmót SE Győr U 19:

Új Bence - Nyakas Martin, Szabó Szebasztián, Széles András, Csordás Benjamin - Király Tamás, Gere Zoltán - Kecskeméti Ferenc (Egyed Máté 57. perc), Éri Dominik (Detrik Milán 78. perc), Varga Zsombor (Csányi Máté 87. perc) - Tar Péter (Varga Tamás 57. perc)

Vezetőedző: Nagy Attila

16 csapatos bajnokság: jelenleg 13. helyezés

Nagy Attila vezetőedző értékelése:

Nagyobb koncentrációval és pontosabb játékkal, pontot sőt pontokat szerezhettünk volna, a komoly játékerőt képviselő és szervezett hazai csapat ellen. Ez már a sokadik olyan mérkőzésünk, amikor végig egyenrangú ellenfele voltunk az esélyesebb ellenfelünknek, de ezt az eredményekben nem tudtuk realizálni. Ezen a mérkőzésen viszont nagyon pozitív volt az, ahogy tudtunk küzdeni egymásért és döntő tényező lehet a még hátralévő időben.

U 19. NB III. osztály, Észak nyugat - 28. forduló

Üstökös FC Győr-Bácsa U 19 - Gyirmót SE Győr U 19    2 - 0  (1 - 0)

2017 május 17. szerda 17.00 óra - Győr-Bácsa

Gólszerzők: Posta Attila 36. perc, Tóth Máté 76. perc

Gyirmót SE Győr U 18:

Új Bence - Csányi Máté, Varga Tamás, Varga Patrik, Kiss Martin (Pataki Martin 81. perc) - Gelencsér György, Detrik Milán (Fehér Ádám 78. perc) - Varga Zsombor (Máthé Balázs 78.perc), Éri Dominik, Klauz Dániel (Váczi Milán 65. perc) - Benecz Dániel (Szabó Zsombor 65. perc)

Vezetőedző: Germán Ferenc

15 csapatos bajnokság: jelenleg 2. helyezés

U 17. NB II. osztály - 28. forduló

Gyirmót SE Győr U 17 - Pécsi MFC U 17    2 - 1  (0 - 1)

2017 május 20. szombat 12.00 óra - Gyirmót

Gólszerzők: Orbán István 51. perc, Kiss Ábel 87. perc / Aszalós András 28. perc

Gyirmót SE Győr U 17:

Kiss Gábor - Póczik Richárd, Kovács Ákos (Kiss Ábel 35. perc), Orbán István, Fülöp Dániel - Pákai Norbert, Bányai Róbert - Tóth Máté, Nagy Bence, Vadász Krisztián - Vörös József

Vezetőedző: Gyurmánczi Attila

Gyurmánczi Attila vezetőedző értékelése:

Rendkívül fontos bajnoki mérkőzést játszottunk ezen a hétvégén, amelyet úgy sikerült megnyernünk, hogy hátrányból fordítottunk. A határtalan küzdőszellemünknek köszönhetjük a sikert, hiszen a srácok mindvégig hittek a győzelemben és az utolsó percig küzdöttek ezért. A bajnokság előtt kitűzött célunkat így sikerült elérnünk, tehát a hátralévő mérkőzéseken felszabadultan futballozhatunk.

U 16. NB II. osztály - 28. forduló

Gyirmót SE Győr U 16 - Pécsi MFC U 16    2 - 0 (2 - 0)

Gólszerzők: Mayer Ádám 32. perc, Turi Levente 34. perc

Gyirmót SE Győr U 16:

Nyári Bence - Kovács Péter, Turi Levente, Tóth Erik, Lampert Krisztián - Korsós Dominik, Kovács Bálint (Béli Renátó 59. perc) - Tokaji Dávid (Hajnal Péter 74. perc), Buruzs Barnabás, Nagy Lionel (Csonka Dávid 80. perc) - Mayer Ádám (Csizmadia Alen 75. perc, Pablényi Máté 80. perc)

Vezetőedző: Polyák Gábor

16 csapatos bajnokság: jelenleg 7. helyezés

Polyák Gábor vezetőedző értékelése:

Igazi csapatként és nagyon jó felfogásban játszottunk ezen a bajnoki mérkőzésen. Több extra egyéni teljesítmény is volt nálunk és ennek köszönhetően, már az első félidőben el is döntöttük a mérkőzést. Elértük a bajnokság elején kitűzött célunkat, így a hátralévő mérkőzéseken a következő bajnokságra fogunk készülni. Egyre erősebbek leszünk és biztató a jövőre nézve. A bajnokság előtt sokan kételkedtek bennünk, de mi bebizonyítottuk, hogy ennek a csapatnak ebben az osztályban van a helye!

U 17. NB III. osztály, Észak nyugat - 28. forduló

Üstökös FC Győr-Bácsa U 17 - Gyirmót SE Győr U 16/B    2 - 5  (2 - 2)

2017 május 18. csütörtök 17.00 óra - Győr-Bácsa

Gólszerzők: Tamás Dominik 2 (12. perc, 22. perc) / Gál Máté 2 (38. perc, 48. perc), Hajnal Krisztián 17. perc, Hajnal Péter 50. perc, Csonka Dávid 84. perc

Gyirmót SE Győr U 16/B:

Csizmazia Márk - Pablényi Máté, Bene Kevin (Tóth Péter 85. perc), Gergely Norbert, Kovács Bálint (Kausits Patrik 57. perc) - Posta Bence, Vacic Ádám (Lakatos Ádám 57. perc) - Vékássy Dániel (Szőke Máté 85. perc), Gál Máté, Hajnal Péter (Szabó Zalán 57. perc) - Hajnal Krisztián (Csonka Dávid 67. perc)

Vezetőedző: Török Szabolcs

15 csapatos bajnokság: jelenleg 7. helyezés

Török Szabolcs vezetőedző értékelése:

Egy nagyon színvonalas mérkőzésen, kétszer is hátrányból felállva tudtunk fordítani és győzni. Többször sikerült ez már a tavaszi szezonban, ami erős akaratot és jó csapategységet mutat. Minden csapatrész teljesítményével elégedett voltam és most a cserék is sokat segítettek. Megérdemelt győzelmet arattunk, amelyet elsősorban a küzdeni tudásunknak köszönhetünk.

U 15. NB II. osztály, Észak nyugat - 28. forduló

Gyirmót SE Győr U 15 - Mosonmagyaróvári TE U 15    2 - 0  (1 - 0)

2017 május 20. szombat 10.00 óra - Gyirmót

Gólszerzők: Vékássy Dániel 14. perc, Siska Flávió Zsolt 80. perc

Gyirmót SE Győr U 15:

Csizmadia Márk - Szemenyei Péter, Gergely Norbert, Józsa Mátyás (Kristóf Levente 41. perc), Samu Soma - Ominger Bence (Koronkai Dominik 75. perc), Csemez Bence - Ferenczi Kevin (Siska Flávió Zsolt 41. perc), Vékássy Dániel, Lakatos Ádám (Kormos Dávid 41. perc) - Imre László

Vezetőedző: Radics Zsolt

16 csapatos bajnokság: jelenleg 4. helyezés

Radics Zsolt vezetőedző értékelése:

Nagyon elszántan és fegyelmezetten futballoztunk ezen a hétvégén. Rendre megnyertük a párharcokat a mezőnyben és ezek után szépen felépített támadásokat tudtunk vezetni. A mezőnyben jó tempóban és pontosan járattuk a labdát, de a helyzetkihasználásunkon még mindig kell javítanunk.

U 14. NB II. osztály, Észak nyugat - 28. forduló

Gyirmót SE Győr U 14 - Mosonmagyaróvári TE U 14   3 - 0  (1 - 0)

Gólszerzők: Kocsis Gergő 2 (58. perc, 74. perc), Halász Csaba 10. perc

Gyirmót SE Győr U 14:

Kecskés Barnabás - Halász Csaba (Radics Marcell 75. perc), Görcs Márió, Madarász Máté, Kovács Martin (Takács Dominik 75. perc) - Sujtner Kristóf, Kocsis Zoltán (Prácser Ádám 75. perc) - Kálóczi István (Horváth Andorás 55. perc), Kocsis Gergő, Nemes Adrián - Milos Milán (Horváth Marcell 75. perc)

Vezetőedző: Ördög József

16 csapatos bajnokság: jelenleg 6. helyezés

U 18. leány NB II. osztály, Nyugati csoport - 19. forduló

Gyirmót SE Győr leány U 18 - Kaposvári Rákóczi BFLA leány U 18    3 - 4  (1 - 2)

2017 május 21. vasárnap 12.00 óra - Gyirmót

Gólszerzők: Nagy Kitti 21. perc, Markotics Virág 73. perc, Söveges Orsolya 78.perc / Hortobágyi Laura 25. perc, Jankovics Liza 40. perc, Söveges Orsolya öngól 70. perc, Terestyéni Anna 82. perc

Gyirmót SE Győr leány U 18:

Bakó Rebeka (Takács Fanni 30. perc) - Bódis Zsanett, Söveges Orsolya, Szücs Luca, Válint Rita - Havas Patrícia, Istenes Eliza (Kokics Melinda 47. perc) - Vangel Celina Hanna, Nagy Kitti (Schwarcz Dorina 74. perc), Markotics Virág (Jóna Orsolya 74. perc) - Mohácsi Dóra

Vezetőedző: Csapó Sándor

11. csapatos bajnokság: jelenleg 5. helyezés

Csapó Sándor vezetőedző értékelése:

A fiatal csapatunk, mindvégig nagyszerűen küzdött a rutinosabb, idősebb játékosokból álló kaposvári csapat ellen. A vezetést is sikerült megszereznünk, de az ekkor megsérült kapusunkat, csak egy mezőnyjátékossal tudtuk pótolni. Az ellenfelünk többet birtokolta a labdát, mi viszont veszélyesen kontráztunk és ezekből szép gólokat is rúgtunk. A döntetlenre mindenképpen rászolgáltunk volna, mert a kaposvári csapat csak a mérkőzés indokolatlan hosszabbításában tudta megszerezni a győztes gólját.