2017. április 16. 13:51:46  nyomtatási kép
PUSKÁS AKADÉMIA FC II - GYIRMÓT FC GYŐR II 2-1 (1-0)

2017.04.16. 11:00 Felcsút, Pancho Aréna, Puskás pálya, 200 néző

JÁTÉKVEZETŐK: Tuczai Miklós - Szabó Péter, Bognár László

PUSKÁS AKADÉMIA FC II: Varga Á. - Mezőssy L. (Erdei A. - 46.p.), Nagy Á., Péter B. (Szabó M. - 86.p.), Hudák M. (Szabó B. - 80.p.), Damásdi A., A. De Oliveira, Tóth K., Tar Zs., Forró Gy., Polonkai A.

VEZETŐEDZŐ: Bojan Lazics

GYIRMÓT FC GYŐR II: Rusák E. - Nagy B., Lengyel D., Présinger Á., Papp R. - Szalánszki G. (M. Sullivan - 80.p.), Kőris K., Paku R. - Irmes D. (Kovács Zs. - 62.p.), Dávid L., Borkai Á. (Tóth N. - 46.p.)

VEZETŐEDZŐ: Nagy László

39.p. Egy szöglet után lekontrázott minket a Puskás Akadémia, a támadás végén egy jobb oldali beadás után Péter B. került szembe Rusákkal, majd 11 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1-0

51.p. Paku jobb oldali szögletét ütötte ki Varga, a labdára Szalánszki csapott le, aki 20 méterről hatalmas gólt lőtt a bal felső sarokba. 1-1

57.p. Egy beadást Rusák védett, de a labda Hudákhoz került, aki az elvetődő kapus helyére fejelt. 2-1

VÉGEREDMÉNY: 2-1 (1-0)

Az első félidőben a Puskás Akadémia hátra húzódott, úgy tűnt, mintha védekezésre rendezkedtek volna be. Bojan Lazic csapatának egy gólhelyzete volt, amelyet értékesíteniük is sikerült. A második 45 percre már egy aktívabb hazai csapat érkezett a játéktérre, játékrész elején egyből Rusáknak kellett bravúrt bemutatnia egy Polonkai-lövés után. Ezt követően egy nagyon látványos találattal sikerült egyenlítenünk, majd egy nagyon szerencsétlen gólt kaptunk. Ezt követően bár volt lehetőségünk ismét egyenlíteni, de sajnos ez már nem sikerült. A játék képe alapján teljesen rászolgált csapatunk az egy pontra.

BOJAN LAZICS: Küzdelmes mérkőzésen vagyunk túl. A Gyirmót hasonló stílusban játszik, mint mi. Elégedett vagyok a látottakkal, mert a fiúk megtették, amit kértem tőlük. Futballozni tudnak, és mostmár tudnak küzdeni is. Fontos győzelmet arattunk.

NAGY LÁSZLÓ: Két azonos erősségű csapat játékából a Puskás Akadémia jött ki győztesen, de bántó a vereség, mert a döntetlen reálisabb eredmény lett volna.