Nyíregyháza Városi Stadion

GYIRMÓT FC GYŐR - NK NAFTA 1903 2-2 (1-1)
2018. február 17. 13:31:50

2-2 (1-1)
(Kiss Máté 15. perc, Horváth Roland 79. perc / Mateo Monjac 17. perc, Grabant Bence 70. perc)

tovább >>>
AZ U 11- ES CSAPAT TARTALMAS HÉTVÉGÉJE
2018. február 15. 23:59:04

Szombaton az Ikrényi teremtornán játszott a Gyirmót SE Győr U 11 – es csapata, vasárnap pedig Tokodon, a Dorogi FC vendégekét játszottak egy felkészülési mérkőzést a gyerekek. Bencze Károly a Gyirmót SE Győr U 11 – es csapatának edzője, ismét egy hosszú hétvégére invitálta tehát a játékosait és sikeresen is használta ki ezt a két napot.

tovább >>>
SZOMBATI ELLENFELÜNK - NK NAFTA 1903
2018. február 15. 23:02:00

Szombaton már a bajnoki főpróba következik a Gyirmót FC Győr csapatának, amikor 14.00 órakor a szlovén NK Nafta 1903 lesz az ellenfele. Egy nagyon fontos felkészülési mérkőzés következik tehát, egy jó képességű ellenfél ellen. A szlovén csapat ugyanis a napokban az élvonalbeli Swietelsky Haladás VSE ellen játszott egy gyakorló mérkőzést és mindössze egyetlen góllal maradt alul.

tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR II. - ESK MÉNFŐCSANAK 6 – 1
2018. február 14. 21:28:58

Gyirmót FC Győr II. – ESK Ménfőcsanak  6 – 1

Felkészülési mérkőzés

Gyirmót műfüves pálya, 2018 február 14. szerda 18.30 óra

Gólszerzők: Farkas Zoltán 2, Laki Balázs 2, Burányi Tamás, Horváth Dávid / Weitner Ádám

tovább >>>
ÚJPEST FC - GYIRMÓT FC GYŐR 2 - 1
2018. február 14. 10:59:19
Újpest FC - Gyirmót FC Győr  2 - 1  (1 - 0)

2018. 02. 14. szerda 14.30 óra, Budapest, Tábor utca műfüves edzőpálya
(zárt kapus felkészülési mérkőzés)

tovább >>>
A SÉRÜLTEK
2018. február 13. 20:34:57

A Gyirmót FC Győr két játékosa, Szegi Vince és Varga Péter huzamosabb ideje bajlódik már sérüléssel. A két fiatal labdarúgó, csak elkezdeni tudta a téli felkészülést, de egy izom sérülés és egy törés miatt, az elmúlt hetekben nem tudtak edzeni. Az állapotukról kérdeztük tehát őket és szerencsére biztató híreket halottunk.

tovább >>>
PALOTAI KÁROLYTÓL BÚCSÚZUNK
2018. február 13. 16:20:15
A közelmúltban elhunyt olimpiai bajnok volt FIFA játékvezető búcsúztatója 2018. február 26-án, hétfőn 15 órakor lesz a győri Szentlélek templomban. Ezután a Nádorvárosi Köztemetőben kísérhetjük utolsó útjára Palotai Károlyt.
tovább >>>
SZERDAI ELLENFELÜNK - ÚJPEST FC
2018. február 12. 20:26:55

Ezen a héten is két felkészülési mérkőzéssel készül a Gyirmót FC Győr csapata a Merkantil Bank Liga tavaszi szezonjára. Szerdán 14.00 órakor a budapesti Szusza Ferenc Stadion egyik edzőpályáján játszik a csapatunk, az Újpest FC ellen. Ez a találkozó, az élvonalbeli ellenfelünk kérésére, zárt kapuk mögött, tehát nézők nélkül kerül lebonyolításra.

tovább >>>
RÉGI-ÚJ CSATÁRT IGAZOLTUNK!
2018. február 12. 12:10:21

Sportszervezetünk a mai napon megállapodást kötött régi - új csatárunkkal, Laki Balázzsal.
Laki Balázs korábban szerepelt a MOTIM, az Integrál DAC és a Győri ETO FC gárdáiban is, és 2009-2014 között pedig már játszott Gyirmóton, ahonnan előbb Ausztriába, majd a Mosonmagyaróvár együtteséhez igazolt.
Rutinos csatárunk összesen 338 alkalommal szerepelt NB II - es bajnoki mérkőzésen, ahol 129 gólt rúgott, és tagja volt a 2009 - ben bajnokságot nyert gyirmóti csapatnak is. Gyirmóton az eltöltött öt év alatt 123 mérkőzést játszott, ahol 50 gólt szerzett.
A labdarúgó gyirmóti pályafutásához jó egészséget, és nagyon sok sikert kívánunk!

tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR II. - HÉDERVÁRI KSE 4 - 2
2018. február 10. 18:32:30

Gyirmót FC Győr II. - Hédervári KSE  4 - 2  (2 - 1)

Gyirmót Műfüves pálya, 2018 február 10. szombat 16.00 óra

Játékvezetők: Krasznai Roland - Takács Norbert, Urbán Richárd

Gólszerzők: Burányi Tamás 2 (17. perc, 28. perc), Éri Dominik 63. perc, Szabó Ábel 78. perc

2018. február 10. 08:26:49
Az XVI. ALCUFER KUPA és Horváth Ferenc emléktorna egy órás összefoglalója a labdarúgó csapatok teremtornájáról szombaton és vasárnap egyaránt 17.00, 19.00, 21.00 és 23.00 órai kezdéssel lesz látható az OXYGEN TV - ben.

tovább >>>
SZOMBATI ELLENFELÜNK - FK SENICA
2018. február 08. 23:34:44

A Gyirmót FC Győr mindkét felnőtt csapata, tehát az NB II. - es és a harmadosztályú gárdánk is felkészülési mérkőzést játszik szombaton Gyirmóton. 14.00 órakor a Gyirmót FC Győr a szlovák élvonalbeli FK Senica csapatával játszik, majd 16.00 órakor, Gyirmót FC Győr II. játszik felkészülési találkozót, a megyei első osztályú Hédervári KSE ellen.

tovább >>>
UTÁNPÓTLÁS FELKÉSZÜLÉS
2018. február 08. 15:52:07

Folyamatos munkában vannak már a Gyirmót SE Győr csapatai is, amelyek közül most a kis korosztályok eredményeiről számolunk be. Az U 13 – as gárda egy nemzetközi felkészülési találkozót játszott, az U 11 – es és az U 13 – as leány csapatunk, valamint a legapróbbak, tehát az U 7 – es fiúk pedig egy – egy teremtornán vettek részt.

tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR - SZOLNOKI MÁV FC 3 - 1
2018. február 08. 10:53:53

3-1 (2-0)
Gólszerzők: Paku, Lázár, Lengyel / Balogh M.

Gyirmót, 2018 február 08. csütörtök 11.30 óra

Gyirmót FC Győr:
Rusák - Lázár, Lengyel, Szilvási, - Achim (Villám B. 46. perc), Nagy P. (Kőris 75. perc), Paku (Kiss M. 55. perc), Présinger (Széles I. 55. perc) - Sandal (Farkas Z. 65. perc), Horváth R., Stieber A. (Czár 65. perc)
Vezetőedző: Szepessy László

Szolnoki MÁV FC: Gazsi - Molnár, R. Horgosi, Balogh M., Földi - Kenderes, Farkas Z. - Tóth L., Pantovic, Jasarevic - Olasz D.
Vezetőedző: Balogh Pál

Játékvezetők: Gaál Ákos ( Bertalan Dávid, Dr. Bede Tamás)
tovább >>>
CSÜTÖRTÖKI ELLENFELÜNK - SZOLNOKI MÁV FC
2018. február 06. 23:09:29

Az Alcufer Stadionban egy NB II – es „osztálytárs” ellen játszik felkészülési találkozót, csütörtökön délelőtt 11.30 órakor a Gyirmót FC Győr csapata. A Szolnoki MÁV FC a Merkantil Bank Liga 16. fordulójában, 3 – 1 arányban legyőzte a csapatunkat, a Szolnoki Tiszaligeti Stadionban. Balogh Pál csapata azzal a győzelemmel, a bajnoki tabella harmadik helyén állt, 28 megszerzett bajnoki ponttal.  Az őszi hajrá viszont már nem sikerült a szolnokiaknak, mert nem szereztek több pontot és így most a tizedik helyen telelnek.

tovább >>>
EGY ÉRTÉKELÉS
2018. február 05. 23:30:50

A honlapunkon örömmel közöljük ezt a rövid értékelést, amit Kovács Zsolt a Gyirmót SE Győr U 12 – es csapatának edzője írt a csapata téli felkészüléséről. Mindig szívesen számolunk be a gyerekek, a korosztályos csapataink munkájáról, hiszen mi naponta látjuk, hogy milyen szorgalmasan készülnek.

tovább >>>
EDZŐTÁBOR UTÁN
2018. február 05. 23:08:06

Egy hétig Horvátországban, az Isztriai félszigeten edzőtáborozott a Gyirmót FC Győr labdarúgó csapata. Az előző évekhez hasonló volt tehát a helyszín, és a Novigrádban megrendezett Istria Winter Cup nemzetközi torna is. Az időjárás nem fogadta kegyeibe a delegációnkat, de ezt leszámítva, pozitívan értékelte az edzőtáborozást, Szepessy László a Gyirmót FC Győr vezetőedzője.

tovább >>>
PÁPAI PERUTZ FC – GYIRMÓT FC GYŐR II. 4 – 2 (4 – 0)
2018. február 03. 18:09:50

PÁPAI PERUTZ FC – GYIRMÓT FC GYŐR II.  4 – 2  (4 – 0)

Pápa, műfüves pálya – 2018 február 03. szombat  13.00 óra

Gólszerzők: Szabó Zsolt 3 (1. perc, 18. perc, 29. perc), Németh Zsolt 46. perc / Burányi Tamás 51. perc (11 – esből), Fekete Tamás 62. perc

Gyirmót FC Győr II:

Vass G. (Lovász 46. perc) – Nyakas (Bedi 60. perc), Nagy B., Tiba L. (Tóth L. 46. perc), Papp R. (Horváth R. 60. perc) – Orbán I., Kovács-Galavics D.  – Éri D. (Szabó Á. 46. perc), Tóvizi (Horváth D. 60. perc) , Dávid L. (Burányi T. 46. perc) – Fekete T.

Vezetőedző: Nagy László

tovább >>>
ELHUNYT PALOTAI KÁROLY
2018. február 03. 15:47:14
Mély megrendüléssel fogadtuk a hír, miszerint szombat délután, 82 évesen elhunyt Palotai Károly, olimpiai bajnok labdarúgó, aki később játékvezetőként is a legjobbak közé ért.

Karcsi bácsi örökös tagja volt a gyirmóti törzsszurkolóknak a VIP páholyban, amikor csak tehette ott volt csapatunk mérkőzésén. Valamennyi téli Alcufer kupán díjátadóként emelte a torna rangját, színvonalát. Osztozunk a magyar labdarúgás és Győr város gyászában, egyben részvétünket fejezzük ki a gyászoló családnak. Stadionunkra a fekete lobogót kitűztük, a lelátón pedig székén fényképpel emlékezünk meg róla. Elvesztése után nagy űrt hagyott a magyar labdarúgásban.

2018. február 02. 15:57:53
Ismét egy fiatal, tehetséges labdarúgó szerződtetéséről számolhatunk be a honlapunkon. Az 1998 július 17-én született, tehát 19 éves Csongrádi Márk, három éves profi szerződést kötött a Gyirmót FC Győr sportszervezetével. A középpályás a Videoton FC utánpótlásában nevelkedett és onnan igazolt tavaly nyáron Gyirmótra, ahol nagyon hamar az NB III-as csapatunk alap játékosává vált.
tovább >>>
SZOMBATI ELLENFELÜNK - HK SIROKI BRIJEG
2018. február 02. 12:37:17

A Gyirmót FC Győr a "B" csoport harmadik helyén végzett az Istria Winter Cup nemzetközi téli tornán, és így az ’A’ jelű trió utolsó helyezett csapatával, játszik majd szombaton 10.45 órakor. Az 5. - 6. helyet eldöntő találkozón, a HK Siroki Brijeg lesz az ellenfelünk, tehát az a bosnyák csapat, amelyikkel tavaly a döntőt játszottuk.

tovább >>>
FK KRUPA - GYIRMÓT FC GYŐR 2 - 1
2018. február 01. 11:00:40
FK Krupa - Gyirmót FC Győr  2 - 1  (0 - 1)

Istrai Winter Cup második csoportmérkőzés

Novigrád, 2018 február 01. csütörtök 11.00 óra
tovább >>>
A HARMADIK TÉLI IGAZOLÁS
2018. február 01. 08:21:04
A Gyirmót FC Győr másfél éves szerződést kötött Villám Balázzsal, aki a Budapest Honvéd csapatából érkezett. A 28 éves, jobb oldali védő napokban mutatott teljesítményével meggyőzte a szakmai stábot.
tovább >>>
CSÜTÖRTÖKI ELLENFELÜNK - FK KRUPA NA VRBASU
2018. január 31. 23:41:02

Az Istria Winter Cup második csoportmérkőzésén a bosnyák élvonalbeli FK Krupa Na Vrbasu csapata lesz az ellenfelünk. Ők is 1 – 1 arányú döntetlenre végeztek a házigazda NK Novigrad ellen és így az egymás elleni mérkőzésünk, döntő lesz a csoport végeredményének szempontjából.

tovább >>>
A SAJÁT UTÁPÓTLÁSUNKBÓL ERŐSÍTETTÜNK
2018. január 31. 22:23:26

Mindig örömmel számolunk be arról, amikor egy új labdarúgó érkezik a felnőtt csapatunkhoz és tiszta szívből kívánunk sok sikert a pályafutásához! Különösen igaz ez olyan esetben, amikor egy saját nevelésű labdarúgó profi szerződését jelenthetjük be. Ez történt most  Gelencsér Györggyel, aki tíz évig pallérozódott a Gyirmót SE Győr, tehát a klub saját utánpótlásában. A tizennyolc éves, támadó középpályás a héten, három éves szerződést kötött a Gyirmót FC Győr sportszervezetével.

tovább >>>
FC AJKA - GYIRMÓT FC GYŐR II. 5 - 0 (3 - 0)
2018. január 31. 20:50:36

Ajka, 2018 január 31. szerda 13.30 óra

Gólszerzők: Major 25. perc, Horváth P. 38. perc, Illés 40. perc, Kovács G. 75. perc, Markó 88. perc

tovább >>>
NK NOVIGRAD - GYIRMÓT FC GYŐR 1 - 1
2018. január 31. 10:57:56
NK Novigrad - Gyirmót FC Győr  1 - 1  (1 - 1)

Istria Winter Cup nemzetközi torna - első csoportmérkőzés
Novigrád, 2018 január 31. szerda 11.00 óra

Gólszerzők: Amel Ibrahimovic 36. perc / Gelencsér György 6. perc

Gyirmót FC Győr: Rengel - Achim, Lengyel, Lázár, Németh Zs. - Kiss M., Kőris - Farkas Z., Gelencsér (Csongrádi 78. perc), Czár (Sandal 37. perc) - Vörösbaranyi Vezetőedző: Szepessy László

tovább >>>
A SZAKMAI IGAZGATÓ
2018. január 31. 00:56:40

Hannich Péter legutoljára még a Gyirmót FC Győr vezetőedzőjeként nyilatkozott a honlapunknak. 2018 januárjától viszont, Hannich Péter már a klub szakmai igazgatójaként dolgozik tovább Gyirmóton. Erről az új feladatról, valamint a Gyirmót FC Győr csapatainak felkészüléséről és terveiről kérdeztük most a szakembert.

tovább >>>
KÉTSZERES CÍMVÉDŐKÉNT VESZÜNK RÉSZT AZ ISTRIA KUPÁN
2018. január 30. 11:22:42
tovább >>>
SIMON ANDRÁS TÁVOZOTT
2018. január 29. 17:24:27
Simon Andrással, klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott és a 27 éves labdarúgó, másfél évre az élvonalbeli Paksi FC csapatához igazolt. A jobb lábas támadó, tulajdonképpen visszatér Paksra, hiszen 2014 nyarától egy évig már játszott a paksi csapatban. A csatár így most ismét együtt játszhat az ikertestvérével, hiszen Simon Ádám tavaly ősszel szerződött a Paksi FC csapatához. Simon András a gyirmóti pályafutása alatt 65 bajnoki mérkőzésen és 5 Magyar Kupa találkozón játszott és ezeken 21 gólt rúgott.
Gyirmót FC Győr vezetése sok sikert kíván neki új klubjában!
tovább >>>
EDZŐTÁBORBAN A CSAPAT
2018. január 29. 12:14:28

Hétfőn reggel elindult az Horvátországba, az Isztriai félszigetre a Gyirmót FC Győr labdarúgó csapata. Az utazás célja, a népszerű üdülő város Novigrád, ahol egy hétig edzőtáborozik a gárda és hagyományosan részt vesz az Istria Winter Cup nemzetközi labdarúgó tornán.

tovább >>>
XVI. ALCUFER KUPA | XIII. HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA EREDMÉNYKÖVETÉS
2018. január 27. 08:41:21

DÍJÁTADÓ  KÉPEKBEN

XVI. Alcufer Kupa / XIII. Horváth Ferenc emléktorna végeredménye:

1. Lipót Pékség SE

Lipót Pékség SE: Takács Norbert, Bella Ervin, Molnár Martin, Bieder Gábor, Csete Zoltán, Zimonyi Dávid, Schillinger Richárd, Varga Tamás, Füleki Norbert, Farkas Tamás, Virág Ádám, Bedőcs György, Preiner Róbert, Nyári Martin, Schillinger Dávid, Szűcs László

2. Gyirmót FC Győr

3. Koroncó KSZSE

tovább >>>
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 - 0 (2 - 0)
2018. január 25. 22:40:29

Mosonmagyaróvár, 2018 január 25. csütörtök 13.00 óra

Rusák – Bedi (Szabó Á. 60. perc), Nagy B. (Tiba L. 45. perc), Széles I., Papp R. (Horváth R. 45. perc) – Szalánszki (Kovács - Galavics 45. perc), Csongrádi (Gál I. 45. perc), Gerencsér (Tóvizi 70. perc) – Kőris (Éri D. 60. perc), Farkas Z. (Horváth D. 45. perc), Vörösbaranyi (Burányi T. 70. perc)

tovább >>>
BELSŐ VÉDŐT IGAZOLTUNK
2018. január 25. 13:31:39

A Gyirmót FC Győr sportszervezete a mai napon, két és fél éves szerződést kötött Szilvási Péterrel. A 23 éves és 192 cm magas belső védő Nyíregyházán született és ott is kezdett el futballozni. Az utánpótlás korosztályokban viszont már Kispesten nevelkedett, ahol a Magyar Futball Akadémia csapataiban játszott.

tovább >>>
A HÉTVÉGÉN ALCUFER TEREMTORNA
2018. január 24. 23:15:43

Az idén 16. alkalommal kerül megrendezésre az Alcufer Kupa, amely 13. alkalommal Horváth Ferenc emléktorna. A Magvassy Mihály Sportcsarnokban, szombaton reggel 9.00 órakor, az A és B csoportmérkőzésekkel kezdődik a rendezvény és folytatódik 13.30 órától a C és D csoportokkal. Vasárnap reggel szintén 9.00 órától az alsóház, tehát a csoportok harmadik és negyedik helyezett csapatainak mérkőzéseire kerül sor. Délután fél kettőtől pedig a csoportokban az első és második helyen végzett gárdák játszanak majd a felsőházban. Vasárnap késő délután, kerül sor a helyosztókra és várhatóan este fél hatkor kezdődik majd a torna döntője.

tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR - DUNASZERDAHELYI AC 1904 2 - 1
2018. január 24. 16:00:34

Gyirmót FC Győr - Dunaszerdahelyi AC 1904  2 - 1  (1 - 0)

Gólszerző: Horváth Roland 25. perc, Stieber András 85. perc / Souleymane Kone 79. perc

Gyirmót, Alcufer Stadion center pálya - 2018. január 24. szerda 14.00 óra

Játékvezetők: Horváth Tibor (Szalai Balázs - Szántó Ruben Dominik)