2018. december 16. 12:13:08

DUNA ASZFALT TVSE
-GYIRMÓT FC GYŐR
3-4 (1-3)

Szabó István: - Nagyon nehéz mérkőzést játszottunk, nem gondoltam, hogy rúgunk három gólt, kihagyunk több helyzetet és egy tizenegyest, ami miatt nem tudtunk döntetlent elérni.

Szepessy László: - Gratulálok a Tiszakécskének, mert az első mérkőzésünkhöz képest sokat fejlődtek. Úgy gondolom, a helyzetek alapján megérdemelten nyertünk. Arra, hogy egy perc alatt két tizenegyest kaptunk, nem lehetett számítani.

tovább >>>
PRÉSINGER ÁDÁMÉK GYŐZELEMMEL KARÁCSONYOZNÁNAK
2018. december 14. 14:09:52

Játékosunk mostanában ismét egyre több szerepet kap a találkozókon. Reményei szerint ez Tiszakécskén is így lesz, és el tudják hozni az idei év utolsó három pontját.

tovább >>>
HÉTVÉGI ELLENFELÜNK A DUNA ASZFALT TVSE
2018. december 13. 16:31:58
A Tiszakécskei csapat is 1993-ban alakult, mint az egyesületünk. A Szabó István vezetőedző által irányított NBII-es újonc társaság jelenleg a 9. helyen áll és 6 győzelem, 9 döntetlen és 5 vereség a mutatójuk.

Hazai pályán eddig 11 mérkőzést játszottak, 5 alkalommal sikerült győzniük, 3 döntetlen és 3 vereség mellett.
Ismerős játékosok is vannak a keretben, mint Kardos, Horváth Adrián, vagy Tölgyes. A Tiszakécske erőssége, hogy csapatként működnek jól. Érdemes még megemlíteni a sportigazgatót, a BL-t is megjárt, volt Fradi játékost Nyilas Eleket.
tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. december 09. 09:23:08

-
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC

0-1 (0-1)

Szepessy László: Tudtuk, hogy szervezett csapat a Kaposvár, s ezt most is bizonyította. Helyzetkihasználásunkon nagyon sokat kell javítanunk, higgadtabban kell döntenünk a kapu előterében, ez a jövő egyik kiemelt feladata.

Waltner Róbert: Nagyon elégedett vagyok, taktikailag fegyelmezetten, igazi csapatként működtünk. Sikerült idegenben revansot vennünk az éllovas ellen az első fordulóban elszenvedett vereségünkért.

tovább >>>
GYIRMÓT FC GYÕR - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC ELŐZETES
2018. december 06. 16:44:08
Herjeczki Kristóf Kaposvár ellen ismét betalálna - Fiatal játékosunk újra a kezdő csapatba kerülhet. A dobogósok csatájában ismét sokat segítene nekünk egy gyors gól, mint ahogy júliusban történt.

tovább >>>
GYIRMÓTI MIKULÁS
2018. december 06. 11:51:04
Zirr, zurr, zurrogó! Sziszeg a szél, hull a hó.
Zirr, zurr, zurrogó! Ragyog a sok hógolyó.

Zirr, zurr, zurrogó! Játszani jaj de jó!
Zirr, zurr, zurrogó! állj be közénk Télapó!

Utassy József: Hull a hó

Gyirmótra is megérkezett a Mikulás! Puttonyában sok csokival, amiket ki is osztott a játékosok között. A jó szereplés miatt virgácsot senki sem kapott. Az ajándékozás után - mint a versben - be  is állt a játékosok közé edzeni ;)

tovább >>>
ŐSZI BAJNOK A GYIRMÓT FC GYŐR | GYIRMÓT FC GYŐR - NYÍREGYHÁZA ÖSSZEFOGLALÓ
2018. december 03. 18:35:45

40 ponttal zártuk az őszi szezont és ez azt jelenti, hogy a Zalaegerszeget megelőzve 2 ponttal vezetjük a bajnokságot. A őszi bajnoki cím fényét csak emeli, hogy a legtöbb győzelmet aratta, legjobb a gólkülönbsége és a legtöbb gólt rúgta Szepessy László tanítványai. Egy-két megingástól eltekintve végig magabiztos játékot játszva zártuk az őszi szezont, így jogosan reménykedhetünk a szép tavaszi folytatásban.
Amit a hétvégén már meg is kezdünk egy előrehozott fordulóval. A 35 ponttal harmadik helyen álló Kaposvári Rákóczi ellen kezdjük meg a 2018-2019-es tavaszi fordulókat.
Kaposvár harmadik helyének egyik kulcsa az az, hogy pl. egy statisztikai mutatóban előrébb vannak mint mi és ez pedig az, hogy kevesebbszer kaptak ki, mint mi. Szám szerint kétszer. Így 5 ponttal lemaradva vannak a dobogó harmadik fokán. Reméljük, hogy az őszi bajnok - az "tavasz" első meccsén - ezen mutatóját növeli az ellenfelének ;)
tovább >>>
UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEINK
2018. december 02. 20:28:47
Hétvégén az U19 és a U17-es csapatunk Zalaegerszegre látogatott.
tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. december 02. 12:51:21
GYIRMÓT FC GYŐR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
0-1 (0-1)

Szepessy László: - Sajnos a találkozó elején nem kaptuk el a játék ritmusát, szünet után már mi irányítottunk, de helyzeteinket nem tudtuk értékesíteni. Többször tapasztaltuk már, hogy némely ellenfelünk feltüzelve érkezik hozzánk, ma is így volt. Mi sem vagyunk verhetetlen csapat, de vereségünk ellenére gratulálok a fiúknak az őszi bajnoki elsőséghez.

Lengyel Roland: - nagyon fegyelmezetten, stabilan futballoztunk, az első játékrészben akár több góllal is vezethettünk volna, az utolsó húsz perc azonban csak a védekezésről szólt. Ne felejtsük el, hogy a Gyirmót a bajnokság egyik esélyese, s tőle hoztunk el most három pontot.  Ismét bizonyítottuk, hogy a bajnoki tabella első felében van a helyünk, ezért a célért küzdünk.

tovább >>>
GYIRMÓT FC GYÕR - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS ELŐZETES
2018. november 30. 15:29:45

tovább >>>
GYIRMÓT FC GYÕR - NYÍREGYHÁZA SPARTACUS
2018. november 28. 11:49:08

A Gyirmót FC Győr csapata és vezetősége mindent elkövet azért, hogy jövőre Győr-Moson-Sopron megyének és Győr városának újra NBI-es csapata legyen. Az NBI-hez nem csak a pályán, hanem a lelátói nézőszámban is fel szeretnénk nőni, ezért a szurkolókat szeretettel és ajándék forró italokkal várjuk a vasárnap (dec. 2-án) 13:30-kor kezdődő Nyíregyháza elleni hazai mérkőzésünkre.

A szabolcsi alakulat messze várakozáson alul teljesít, tizenötödik helye óriási csalódás a Szpari-szurkolók számára. A nyári átalakulás nem váltotta be a reményeket, így nem okozott különösebb meglepetést, hogy szeptember utolsó napján edzőcserére szánta el magát a tulajdonos. A Bozsik Józsefet váltó Lengyel Roland ugyan remekül, két győzelemmel mutatkozott be a kispadon (a Békéscsabát és a Budafokot verték a piros-kékek), ám az azóta lejátszott hat meccsen csupán öt pontra (a Tiszakécske és a Dorog ellen ikszelt a gárda, Soroksárt megverte) futotta erejéből.

__________________________

Békéscsaba 1912 Előre - Gyirmót FC Győr összefoglaló:

tovább >>>
HÉTVÉGI UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEINK
2018. november 26. 16:32:26
A hétvégén nem keveset bosszankodtak az edző kollégák. Talán fejben a fiatalok már a szünetet várják...

2018. november 24. 17:24:09

Békéscsaba weboldala terjedelmes cikkel foglalkozik csapatunkkal, amelyet a cikk további részében tekinthet meg.

tovább >>>
FIATAL TEHETSÉGÜNK MÁR A GYÓGYULÁS ÚTJÁN
2018. november 24. 17:11:53

Bessenyei Dominik fiatal játékosunk - akire a válogatott is felfigyelt, de sajnálatosan a műtétje miatt, nem tudott Telkibe utazni - már a gyógyulás útján. A sikeres műtét után a lábadozó játékosnak Klement István utánpótlás igazgatónk adta át a Vörösbaranyi József gáláns felajánlását, egy futballcipőt. Gyors gyógyulást, mielőbbi felépülést kívánunk neki.
tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR II. - SC SOPRON
2018. november 24. 13:25:31
GYIRMÓT FC GYŐR II.
SC SOPRON
0-1

Ágoston Zsolt:" Győrből mindig is jó érzés ponttal, pontokkal távozni és örülünk, hogy ilyen szezont zártunk."
Tóth Norbert: "X-es mérkőzésen valamiért ma a Sopronnak kedvezett a szerencse."
tovább >>>
NEMZETKÖZI KUPAGYŐZELEM UTÁNPÓTLÁSBAN
2018. november 20. 17:34:33

Bencze Károly edző: Egy nemes feladatnak tettünk eleget, hogy  2018.11.17-én szombaton Pozsonyban (Modra csarnok) részt vehettünk egy szlovák, cseh, magyar hármas régiós teremtornán.

Nagyon örültünk a meghívásnak, hiszen egy ilyen torna mindig más játékot és mentalitást igényel. Igazi kihívás volt, hiszen teremben nem edzettünk még, és a 4+1 játék is viszonylag újnak számított a futsal labdával. Ez kapcsán át kellett állnunk más játék stílusra.  A hatcsapatos tornát körmérkőzések formájában szervezték meg, így 5x15’ játékot biztosítottak a csapatok számára

tovább >>>
2018. november 19. 19:35:36
Bencze Károly és Makkos Tamás tanítványai hozták a kötelezőt, de sajnos Nagy Attila csapata a sok helyzete ellenére kikapott itthon Nyíregyházától.

tovább >>>
HÉTVÉGI ELLENFELÜNK: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. november 19. 11:41:07

A két hetes szünet után a 18. fordulóval folytatódik az NB II-es pontvadászat. Együttesünk a táblázat harmadik helyén álló Békéscsaba gárdájához megy idegenbe.

A viharsarkiak óriási küzdeni tudásról tanúbizonyságot téve, sorra hozta az eredményeket. Az utolsó három fordulóban mindkét hazai meccsét egy góllal nyerte meg - a Dorog és a Balmazújváros ellen -, míg Vácról és Soroksárról egy ponttal tért haza.

A viharsarkiak titkon reménykednek benne, hogy a végelszámolásnál ott lesznek a feljutásra esélyesek között, így biztos, hogy hazai pályán győzelmi reményekkel lépnek majd pályára. Boér Gábor már tavaly is remekül összerakta a lila-fehér együttest. A nyáron ugyan olyan alapembereket veszített el, mint a gólkirály Birtalan Botond, ennek ellenére most is szépen formálódik a gárda. Az idei szezonban a 21 esztendős Szatmári István viszi a prímet, aki már kilenc találatnál jár.

A Békéscsaba elleni találkozó vasárnap 17.00-kor kezdődik a Békéscsabai kórház utca stadionban.

4-5 (1-3)

Küzdelmes mérkőzésen, szép gólokkal megérdemelt győzelmet arattunk az NBI harmadik helyezetje ellen.
tovább >>>
ELHUNYT SIPŐCZ TAMÁS
2018. november 14. 10:40:14
Mély megrendüléssel fogadtuk vasárnap este a hírt, miszerint második csapatunkkal egy csoportban, a Duna Takarék I. osztályban szereplő Csorna együttesének mérkőzése közben elhunyt Sipőcz Tamás. A labdarúgó mérkőzés közben lett rosszul, a pályán újra is élesztették, de nem sokkal később, mindössze 28 évesen elhunyt.

Klubunk valamennyi vezetője, edzője és játékosa nevében ez úton szeretnénk kifejezni részvétünket a családnak!
tovább >>>
JÓTÉKONY GYIRMÓTI PALÁNTÁK!
2018. november 13. 17:47:18

A Gyirmóti U9-10-es korosztály gyerekei és a felnőtt csapat játékosai adományt gyűjtöttek a Lurkó Alapítványnak. Az U9-es csapatban pallérozódó Majlinger Máté ötlete volt, hogy egy-egy mezzel is ajándékozzák meg a Lurkó alapítvány kedvezményezettjét Vasi Zsoltot, így Máté két kedvenc csapata mezét egy Dortmund és egy Gyirmót mezt adtak át a Gyirmót-ETO meccs szünetében.
tovább >>>
2018. november 12. 17:15:14
Nagy Attila csapata pontokat hagyott Szolnokon, míg Makkos Tamás csapata 4-0-ás mérkőzésen győzött Szekszárd ellen.
tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR - WKW ETO FC GYŐR
2018. november 11. 14:32:17

-
WKW ETO FC GYŐR
2-1 (0-1)

Szepessy László (Gyirmót): Első osztályú színvonalú tipikus rangadó volt. Az első játékrész egyenlő erők küzdelmét hozta, de nem voltunk eléggé határozottak. Ahogyan telt az idő a győzni akarásunk eredményre vezetett. Fokozatosan haladunk célunk felé.

Király József (ETO):  Csak gratulálni tudok játékosaimnak, hiszen az eredmény ellenére mindent meg tettek a győzelemért. A helyzeteink megvoltak, ezeket a jövőben értékesíteni kell és akkor mi fogunk örülni.
tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR II. - SOPRONI FAC 1900: ONLINE EREDMÉNYKÖVETÉS
2018. november 10. 14:00:32
-
SOPRONI FAC 1900

16-2 (7-1)

Tóth Norbert: "Jó időben, sportszerű mérkőzésen sikerült itthon tartanunk a három pontot."

Kocsis Tamás: "Nyílt játékunk két gólt eredményezett."
tovább >>>
RUSÁK EDVÁRD SZERINT VANNAK EXTRÁK A CSAPATBAN:
2018. november 10. 13:53:14

A legkevesebb gólt kaptuk eddig a másodosztályban, így nem véletlen a tabellán elfoglalt helyünk. Tovább kell vinni ezt a jó szériát az ETO ellen is.

tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR - WKW ETO FC GYŐR BELÉPTETÉSI INFORMÁCIÓ
2018. november 10. 13:07:27

Tisztelt szurkolóink, mérkőzésre kilátogató vendégeink.

A hazai szurkolók kizárólag a "Hazai parkoló kapun (gépjármű és gyalogos) közlekedhetnek. Elhelyezésük a Stadion területén az I-es szektorokban történik.

A kerekes székes szurkolók a hazai I-es számú lelátónál kialakított helyen. Gépjárművel a kijelölt gépjármű parkolóban parkolhatnak.

A vendégszurkolók gépjárműveikkel a kijelölt vendégparkolóban parkolhatnak. Elhelyezésük ruházat-, és csomagátvizsgálást követően, a részükre kijelölt "vendégszektorban" II-es lelátó 21-27-es szektorokban történik. Az eredeti vendég szektorban a mérkőzés ideje alatt lezárásra kerül.

Amennyiben az ALCUFER Stadion területén lévő parkolók megtelnek, úgy a Győr, Ménfői u. és Határ u. találkozásánál lévő zárt terület kerül parkolóként megnyitásra.

Mindkét oldalon 2-2 büfé kerül megnyitásra a lelátók alatt. A hazai részen most a felső szinten is lesz kiszolgálás. A vendég szurkolóknak, a "Pagoda" is megnyitásra kerül, egészen a mérkőzés kezdetéig, így biztosítva a vendégszurkolóknak a minőségi kiszolgálást.

tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR - ETO FC MÉRKŐZÉS BEHARANGOZÓI
2018. november 09. 13:51:29

hazai szurkolók kizárólag a „Hazai parkoló kapun (gépjármű és gyalogos) közlekedhetnek. Elhelyezésük a Stadion területén az I-es szektorokban történik.

vendégszurkolók gépjárműveikkel a kijelölt vendégparkolóban parkolhatnak. Elhelyezésük ruházat-, és csomagátvizsgálást követően, a részükre kijelölt „vendégszektorban” II-es lelátó 21-27-es szektorokban történik. Az eredeti vendég szektorban a mérkőzés ideje alatt lezárásra kerül.

Mindkét oldalon 2-2 büfé kerül megnyitásra a lelátók alatt. A hazai részen most a felső szinten is lesz kiszolgálás. Vendég szurkolóknak a "Pagoda" is megnyitásra kerül, egészen a mérkőzés kezdetéig, így biztosítva a kilátogató nézőknek a minőségi kiszolgálást.

Présinger Ádám is jól szállt be: Mostanában kevesebb szerephez jut, de a Csákvár ellen kiválóan szállt be a meccsbe játékosunk. A kiharcolt győzelemben is nagy jelentősége volt a pályára lépésének.

tovább >>>
AQVITAL FC CSÁKVÁR - GYIRMÓT FC GYŐR
2018. november 07. 17:53:08

2-3 (0-2)

Szijjártó István: - kíváncsi lettem volna, ha kapusunk nem hibázik az első gól előtt, mi lett volna a végeredmény. Sajnos alattomos belépők miatt két súlyos sérültünk is van, s nem a keserűség mondatja velem, de nem a jobban futballozó csapat nyerte a meccset.

Szepessy László: - Az első félidőben nagyszerűen futballoztunk, ha berúgtuk volna a harmadik ziccerünket, hamarabb eldönthettük volna már a meccset. A második félidő már háború volt, de azt is megnyertük.

tovább >>>
SZEPESSY LÁSZLÓ ÉRTÉKESNEK TARTJA AZ EGY PONTOT IS
2018. november 06. 17:24:46
Vezetőedzőnk sajnálja, hogy nem sikerült nyerni a Siófok ellen, de értékesnek tartja az egy pontot, hiszen ezzel nőtt az előny a Zalaegerszeggel szemben.

tovább >>>
DUPLA MÉRKŐZÉS! GYIRMÓT FC GYŐR - ETO ÉS MÉNFŐCSANAK - PÉNZÜGYŐR
2018. november 05. 19:01:22

A hétvégén a Ménfőcsanaki SE a Pénzügyőr csapatát fogadja az Alcufer Stadionban 14 órakor. A mérkőzés után 17:00-ás kezdettel a városi rangadó következik az ETO FC Győr csapata ellen.

A mérkőzést összevont jeggyel lehet megtekinteni, így a Ménfőcsanaki mérkőzés jegyével a Gyirmót ETO elleni hazai bajnokiját is megnézheti a kilátogató néző.

A tavalyi évhez hasonlóan a nyugati 2-es lelátó lesz az ETO "vendég" szektor, de idén a Gyirmót FC Győr és az ETO együttműködésében az ETO utánpótlás csapatai, edzői ingyen tekinthetik meg a városi rangadót.

Vendégjegyek elővételben való megváltása az ETO Shop nyitvatartási idejében lehetséges, illetve a mérkőzésre a jegyváltás munkanapokon a klubépületünkben 10-18 óráig lehetséges.

Csapatunk élt a riválisok botlásával és egy ponttal növelte előnyét a másodosztály élén. Nagyot küzdöttek a Balaton-parti együttessel, de az utolsó pillanatokban sikerült a pontmentés.
tovább >>>
2018. november 05. 16:44:59
A hétvégi mérkőzéseken csapataink kitűnően szerepeltek, A WU19-es csapatunk óriási bravúrral győztek Pápa ellen, míg a városi és megyei derbiken győztek csapataink, így a U19-es Újpesti fiaskó nem tudja az összképet elrontani.