Nyíregyházi Spartacus - Gyirmót FC Győr

TISZTELT ELLENFELED!

ELLENFELÜNK A SOROKSÁR
2019. február 22. 12:47:04

Hétvégi fordulóban hátrányból fordítva nyert csapatunk hazai pályán és továbbra is tartjuk első pozíciónkat a tabellán. A Soroksár ellen is a győzelem a cél.

A Szamosi Mihály Sporttelepen is szükség lesz a jó és gólerős játékra, mert a hazai pályán elszenvedett fájó vereségért vissza szeretnének vágni a srácok, akkor a jó és eredményes játék kelleni fog a  "kisfradi" ellen. A csapat egyre jobb formában játszik, eltiltottak visszatértek, de Kontár sajnos megsérült.

Soroksár is egy "játszós" csapat, Lipcsei Péter együttese játéka sokszor okoz meglepetést. A tabellán a nyolcadik helyet elfoglaló sárga-feketék az elmúlt meccsen hazai pályán 1-0-ra elveszítették a Budafok csapatával szemben, de előtte mindkét tavaszi meccsüket hozták, előbb a Vácot (3-0), majd a Dorogot verték (2-0), összességében pedig négy forduló óta veretlenek voltak a bajnokságban.

tovább >>>
AZ ÚJ JÁTÉKOSUNK GÓLLAL DEBÜTÁLT
2019. február 20. 10:26:31

Kamarás György csereként, néhány percnyi játék után talált be volt csapata kapujába. Remek játékának is köszönhetően tartottuk itthon a három pontot.
tovább >>>
PARÁDÉS U12-ES GYŐZELEM FUTSAL MÉRKŐZÉSEN
2019. február 20. 10:24:27

Kóny U13- Gyirmót SE U12     7-13 (4-4) (2-5) (1-4), 3x20’

Kóny, Sportcsarnok 2019.02.19 kedd 18.45

Bencze Károly: A csapatom 0-4-es hátrányból “felébredt” és kiváló, jó ritmusú játékkal győzött. Remek párharcaink voltak támadásban és védekezésben is!!!!!!!!

Gratulálok és ez tényleg tetszett.

tovább >>>
SAJTÓSZEMLE: KISALFÖLD.HU
2019. február 19. 16:02:04

Harminc gól felé közelít a gyirmóti páros
Hétvégén 3–1-re győzte le a Dorogot az NB II-ben listavezető Gyirmót FC Győr. A csapat két „gólfelelőse”, Nagy Patrik és Szarka Ákos is a kapuba talált.

Impozáns mutatókkal áll a másodosztályú tabella élén a Gyirmót FC Győr. Ebben a bajnoki idényben a kék-sárgák és a váciak kapták a mezőnyben eddig a legkevesebb gólt, szám szerint huszonötöt. A rúgott gólok tekintetében pedig a Gyirmót egyedül vezet: Szepessy László tanítványai már 54 alkalommal találtak be az ellenfelek kapujába. A második legtöbb találatot, 49-et a ZTE érte el.

...

tovább >>>
SZEPESSY LÁSZLÓ VEZETŐEDZŐ ÉRTÉKELT
2019. február 19. 14:39:52

Vezetőedzőnk örül a Dorog elleni fordításnak. Kiemelte a tartalék játékosok fontosságát,
akik rendre jól szállnak be a mérkőzésekbe.
tovább >>>
HÉTVÉGI UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEINK
2019. február 18. 16:30:38
U13-as csapatunk 10 góllal terhelte a Mészöly focisuli hálóját, a legkisebbek Komáromban, míg az U11-es csapatunk Győrújbaráton és Bükön járt. U17-es csapatunk Veszprémiek ellen diadalmaskodott.
tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR - DOROGI FC GÓLÖSSZEFOGLALÓ
2019. február 18. 14:31:37
Csapatunk egygólos hátrányból fordítva magabiztos győzelmet aratott a Dorog ellen, így továbbra is a tabella első helyén állunk.
tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR - DOROGI FC
2019. február 17. 15:23:09
3-1 (1-1)

Szepessy László: - Szervezett, jó csapatot tudtunk legyőzni. Ismét teher alatt játszottunk, hiszen ellenlábasaink is győztek korábban, de az ellenfél vezetése után a második félidőben eredményre vezetett a két csapat támadó szekciója közti különbség.

Miskei Attila: - Büszke vagyok a fiúkra, hiszen amit elterveztünk, sikerült véghez vinniük az éllovas otthonában. Ha a második szabályos gólunkat is megadja a játékvezető, a mérkőzés a mi javunkra dőlt volna el.

tovább >>>
A MAGYAR FOCI TECHNIKÁSABB, MINT A SZLOVÁK
2019. február 17. 11:27:06
Varga Péter 2017 nyarán igazolt csapatunkba, ahol szinte azonnal alapemberré vált. A beilleszkedésről, a szlovák és magyar bajnokság közti különbségről és a válogatottságról is beszélgetett az ujszo.com a fiatal ipolysági focistával.
tovább >>>
SANDAL DOMINIK IDEI ELSŐ GÓLJA UTÁN NYILATKOZIK
2019. február 13. 15:43:08

Csatárunk idei első góljával sikerült pontot menteni a Vác otthonából. A megszerzett pont viszont még értékes lehet. A következő állomás a Dorog elleni mérkőzés lesz.
tovább >>>
U12-ES CSAPATUNK NEMZETKÖZI TORNAGYŐZELME
2019. február 12. 15:24:48
Bencze Károly edző:
2019.02.10-én vasárnap délután, Mosonmagyaróváron vettünk részt egy rangos teremtornán. A 7 csapatos nemzetközi mezőnyben két agilis szlovák csapat is volt. Az új Arénában megrendezett torna remek mérkőzőseket hozott. A rendezvény körmérkőzés formában lett lebonyolítva, így minden részvevő 84 percet tudott játszani.
tovább >>>
VÁC FC - GYIRMÓT FC GYŐR 1-1 GÓLÖSSZEFOGLALÓ
2019. február 12. 14:51:36

Csapatunk őrzi veretlenségét 2019-ben, viszont Vácról csupán egyetlen pontot sikerült elhozni. Ez is elég volt arra, hogy a tabella élén maradjunk.
tovább >>>
HÉTVÉGI UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYÜNK
2019. február 11. 15:28:18
Utánpótlás csapataink Pozsonyligetfalu (Petrazalka) korosztályos csapatai ellen játszottak, illetve Móváron egy rangos teremtornán és az Üstökös ellen egy felkészülési meccsen vettek részt.

tovább >>>
VÁC FC - GYIRMÓT FC GYŐR
2019. február 10. 13:00:00
VÁC FC - GYIRMÓT FC GYŐR
1-1 (1-0)
2019.02.10. 14.00 óra, Vác- Városi Stadion - Merkantil Bank Liga, 23. forduló

Horváth Károly: Sajnos nem bírtuk ki a gyirmóti nyomást, pedig csak öt perc volt hátra. Ám az is igaz, hogy helyzeteink alapján meg kellett volna nyerni a találkozót.

Szepessy László: Több negatív tényezővel is meg kellett küzdeni. Elsősorban a rendkívül rossz állapotban lévő pálya talajával. A második félidőben mindent megtettünk a sikerért, hogy miért nem sikerült azon legalább ketten elgondolkodhatnának...

tovább >>>
HEFFLER NORBERT NEHÉZ MÉRKŐZÉST VÁR
2019. február 09. 14:41:17

A Vác ellen is nagy csatára számít játékosunk. Fontos lesz, hogy megint mi szerezzük az első gólt a találkozón. A helyzeteket pedig mindenképp értékesíteni kell.
tovább >>>
HÉTVÉGI ELLENFELÜNK A VÁC FC
2019. február 09. 11:51:53
Vasárnap 14 órától Vác - Gyirmót FC Győr bajnoki mérkőzést láthatnak a Váci városi stadionba kilátogató nézők.

Csapatunkban az átigazolási időszakban nem volt nagy játékosmozgás, de ellenfelünknél sem volt átjáró ház. Nagy Gábor és Dlusztus András távozott Vácról, de a Diósgyőr által csábított Zsolnai Richárdot sikerült megtartaniuk. Gyürki Gergő, Sóron Tibor és Wieland Dominik személyében 3 új játékossal, illetve Horváth Károly személyében régi-új edzővel vágnak neki a tavaszi szezonnak.

A 2019-es tavaszt 3-0-ás vereséggel kezdték Soroksáron. A Vác 5 győzelemmel, 11! döntetetlennel, 6 vereséggel és 26 ponttal a 13. helyen állnak a tabellán.
tovább >>>
NAGY PATRIK BÍZIK A JÓ FOLYTATÁSBAN
2019. február 08. 14:39:33

Gól, gólpassz és győzelem, így kezdte csapatunk legeredményesebb játékosa a 2019-es évet. Nagy Patrik bízik a további jó formában.
tovább >>>
BALMAZÚJVÁROS ELLENI MÉRKŐZÉS A FŐSZEREPLŐK SZEMÉVEL
2019. február 07. 20:32:26
A hétvégi mérkőzés főszereplői nyilatkoztak a weblapunknak.
Az első tét meccsünk volt, ez érezhető is volt a játékunkban -kezdte gondolatait Szilvási Péter csapatkapitány - de a kezdeti akadozás után, már elkaptuk a fonalat. A játékunkat még nehezítette az is, hogy széllel szemben támadtunk. A második félidőre feljavult a játékunk és még ha pontrúgásokból is lőttük a gólokat, de a játékunk feljavult és több helyzetet is ki tudtunk alakítani. Biztos vagyok benne, hogy a következő mérkőzésen már "akció" gólt is fogunk szerezni.

Hasonlóan látta Nagy Patrik középpályásunk is, aki óriási szabadrúgás góllal és a magabiztos tizenegyesével továbbra is a góllövő lista dobogóján van:
- Az első félidőre a küzdelmes jelző illik. Az első játékrészben igazán csak egy-két  gól helyzetet tudtunk kialakítani, de belül érezni lehetett, hogy nem jobbak és csak idő kérdése az első gól, utána már könnyebb lesz további gólokat lőni.
A második félidőben már a játékunk feljavult  és Ákos egyéni akciói után rendre alakítottuk ki a helyzeteinket, az egyik ilyenből lett a tizenegyes is. Sajnos a következő mérkőzésen nem játszhatok, mint a csapattársam Kontár Zoli, de a pótlásunk miatt nem aggódok, mert biztosan megtudja oldani és a Vác ellen is nyerni tudunk - zárta gondolatait Nagy Patrik.
tovább >>>
2019. február 05. 16:10:05
U10-es csapatunk tartalmas hétvégén van túl, ami már csütörtökön kezdődött egy Csanak elleni felkészülési mérkőzéssel és szombaton Győrújfalu kupán, vasárnap Komáromi kupán vettek részt. U13-as és az U17-es csapatunk Dunaszerdahely korosztályos csapataival mérkőzött meg.
tovább >>>
GYIRMÓT FC GYŐR- BALMAZÚJVÁROS GÓLÖSSZEFOGLALÓ
2019. február 05. 14:17:13
Remekül kezdte a 2019-es évet csapatunk. A másfél hónap szünet nem látszódott meg a játékunkon, ott folytattuk, ahol decemberben abbahagytuk, ismét négy gólt szereztünk, akár a tavalyi utolsó mérkőzésünkön.

tovább >>>
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉST JÁTSZOTT AZ U12-ES CSAPATUNK
2019. február 05. 12:00:00

Bencze Károly edző: - Kedvező idő és pályaviszonyok között tudtunk játszani hazai környezetben. Felkészültünk az ellenfélből, hiszen tudtuk hogy kemény, férfias játékot játszanak.

Ez kapcsán is igyekeztünk az első perctől agresszívan feltolni a játékunkat.  A játékosaim betartották a taktikai feladatokat. A 3x30’ mérkőzésen azt gondolom, hogy méltó ellenfele voltunk az Akadémiás csapatnak. Szép támadásokat vezettünk és ebből nagyon sok gólhelyzetet is tudtunk kialakítani. 1-1-nél a harmadik félidőben, sajnos 11-est hibáztunk. A mérkőzés elérte a célját, hiszen sokat tanultunk és sok játékosom kapott játék lehetőséget is.  Külön örülök, hogy gólunkat Fekete Mór szerezet, aki mezőnyjátékosként fejjel szerzett gólt, egy jobb oldali beadás után.

Gyirmót SE U12 – Dunaszerdahely U12 (szlovák) 1-2 (0-1, 1-1, 0-1)
gólszerzőnk: Fekete Mór

tovább >>>
NAGYCENKI TEREMTORNÁN JÁRTAK LÁNYAINK
2019. február 04. 17:05:39

Kálmán Tibor: Évek óta részt veszünk a régió legrangosabb téli teremtornáján, ahol alkalmunk lehet magasabb osztályban szereplő korosztályos lánycsapatokkal mérkőznünk. Ez az erőfelmérő arra mindenképpen alkalmas, hogy a legfőbb hiányosságainkat kinagyítsa. Jelen pillanatban ott tartunk, hogy minél gyorsabb iramú a játék, annál több a hiba a technikai végrehajtásban. Így jó iramú mérkőzéseket játszunk, de sok pontatlansággal, hibával tarkítva. Erénye a csapatnak, hogy rengeteg párharcot kezdeményezett, sok volt a labda nélküli mozgás, így a képzettebb csapatok gyors labdajáratását meg tudta akadályozni. A téli felkészülésünkben ez a torna mindenképpen sokat segített.

tovább >>>
ISTEN ÉLTESSE!
2019. február 04. 16:21:48

Klubunk születésnapja alkalmából köszönti az olimpiai- és magyar bajnok Keglovich Lászlót.

Tanár Úr életútja, pedagógiai pályafutása, családi élete, sportszerű életvitele példamutató, mintaértékű a mai ifjúság számára is.
Isten éltesse sokáig.

tovább >>>
KOLTAI TAMÁS GYIRMÓTON FOLYTATJA
2019. február 04. 14:58:22
A feljutásért küzdő csapatunkba igazolt a 12-szeres válogatott Koltai Tamás. Az ETO-tól érkező középpályás fél + 1 évre kötelezte el magát a klubunkhoz.
A 31 éves játékos 2007 őszétől 162 NB I-es mérkőzésen lépett pályára a Győri ETO FC-ben, amellyel 2013-ban bajnokságot nyert. 2015-ben Videoton, majd Paks következett és 2018-ban igazolt vissza nevelőegyesületéhez.

Koltai Tamás személyében egy olyan rutinos játékost sikerült igazolnunk, aki középpályán több poszton is bevethető, megfelelő NB I-es és nemzetközi kupa tapasztalattal is rendelkezik. 231 NBI-es mérkőzésen 33 gólt és 37 gólpasszt fűződik a nevéhez.

KÉPEK ITT

Gólszerző: Lipták Z. (1-0) az 50., Nagy P. (11-esbők, 2-0) az 59., Szilvási (3-0) a 81., Nagy P. (4-0) a 87. percben

Szepessy László: - Nehezen indult a mérkőzés, de szünet után felőröltük ellenfelünk ellenállását. Összjátékban van még pontatlanság, amin javítanunk kell. Be kellett mutatkoznunk, hogy mindenki tudja, az állatkertben az oroszlán a főnök.

Toni Golem: - Nehéz bármit mondanom, hiszen négygólos vereséget szenvedtünk. Készültünk az éllovas játékából, tudtuk, hogy hosszú indításokkal próbálkoznak, legtöbbször az előre játékban, de szünet után mégsem találtuk játékuk ellenszerét. Nem sikerültek a letámadásaink, ráadásul sok labdát veszítettünk, és rögzített helyzetekből kaptuk a gólokat, amire pedig korábban felkészültünk.

A kiesés ellen küzdő Balmazújvárost fogadta az éllovas csapatunk és meglehetősen küzdelmes első félidőt követően látványos helyzetekkel és gólokkal tarkított második félidőben döntöttük el a találkozót, így továbbra is őrizzük feljutó pozíciónkat a tabellán.

tovább >>>
ÚJ ÉRKEZŐNK: KAMARÁS GYÖRGY
2019. február 02. 10:00:41
A 21 éves támadó a Balmazújvárostól érkezett, de sérülése miatt a Balmaz elleni nyitómérkőzést kihagyja. Mindent megtesz azért, hogy keretbe, majd a kezdőcsapatba verekedje magát.

tovább >>>
ÚJ ÉRKEZŐNK: LIPTÁK ZOLTÁN
2019. február 01. 15:26:51
A 18-szoros válogatott hátvéd új kihívásnak tartja az NB I-be kerülést. A Balmazújváros ellen várhatóan már a csapat rendelkezésére áll és bizonyíthat klubunkban.

tovább >>>
MEGTARTOTTUK A TAVASZI SZEZONNYITÓ SAJTÓTÁJÉKOZTATÓNKAT
2019. január 31. 16:37:47

Lapincs Attila sajtómunkatárs köszöntötte a résztvevőket, majd a két távozónkról elmondta, hogy a több játéklehetőség miatt Szalánszki Gergő városon belülre igazolt az ETO-hoz, míg Vólent Roland Békéscsabára távozott. A Klub részéről Margitai Zoltán cégvezető, Hannich Péter sportigazgató, Szepessy László vezetőedző, Szilvási Péter csapatkapitány és a két új szerzemény Lipták Zoltán és Kamarás György vett részt a sajtótájékoztatón.

tovább >>>
BEMUTATJUK AZ ÚJ UTÁNPÓTLÁS IGAZGATÓT
2019. január 31. 15:42:21

Bencze Károly 10 éve tartozik az egyesületünk kötelékében és Gunyhó Ferenc nyugdíjazása után a megüresedett utánpótlás igazgató állást 2019 januárjától tölti be.

Az eddigi munkájáról és a jövőbeni teendőiről nyilatkozott weblapunknak:

"Az új beosztás váratlanul ért, de megtisztelőnek tartom, hogy a tulajdonosok engem bíztak meg ezen feladat ellátására, mivel Gunyhó Ferenc Gyirmót SE utánpótlás igazgató nyugdíjba vonult.

Közel 10 éve kerültem a klubhoz. A Bozsik korcsoportban lévő korosztályokkal kezdtem foglalkozni. Ez kapcsán is kerültem közel a Bozsik programhoz és lettem a vezetője, melyet még a mai napig is szervezek és felügyelek a Gyirmót és Tét körzetekben.

tovább >>>
FEHÉR MIKI KIÁLLÍTÁSÁN JÁRTUNK AZ ETO STADIONBAN
2019. január 30. 11:25:11

A csapat tiszteletét tette a Portugáliában tragikus körülmények között elhunyt Fehér Miklós kiállításán. Miután csapatunk az ETO Stadion klubtermében helyet foglaltak, Kovács Katalin és az élő legendárium Kovács István köszöntötte a megjelenteket. Kovács Pistabá megemlékezett a tehetséges focista életéről, egészen az iskolai évektől a tragikus percekig. A kiállított ereklyékről történeteket, érdekességeket mesélt az érdeklődő csapatnak.
A klubtermet körbe Miki ereklyéi díszítették, mezek, pólók, sálak, újságcikkek... a szervezők hetekig építették-szépítették a kiállítást. Gratulálunk a színvonalas munkához.

A látogatás zárásaként a klub egy a játékosok által dedikált, külön a Miki emlékére készíttetett Gyirmót mezt ajándékozott a szervezőknek.

tovább >>>
AZ U10-ES CSAPATUNK MOZGALMAS HÉTEN VAN TÚL
2019. január 28. 19:57:08

Az U10-es csapatunk hétvégi mérkőzés programja a megszokottak szerint Csütörtök esti mérkőzéssel kezdődött a Nyúl U11-esei ellen. - kezdte lelkesen beszámolóját Bodó Mihály edző.

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, pörögtek a fiúk, mivel mérkőzés előtt 1 órát edzettünk technikát fejlesztettünk, kapura rúgtunk! Kérésem a játékosok fele az volt, hogy élvezzük a játékot, birtokoljuk a labdát és szép türelmesen játszunk, építsük a támadásainkat! Megbeszéltek szerint játszottak a fiúk az első 20 percben, átvettük az irányítást, helyzeteket dolgoztunk ki, amikből meg is szereztük a 2 gólos előnyt.

tovább >>>
XVII. ALCUFER KUPA - XIV. HORVÁTH FERENC EMLÉKTORNA 2019 EREDMÉNYKÖVETÉS - VASÁRNAP