JÁTÉKVEZETŐK: BARNA GÁBOR, KISS I. BALÁZS, IVÁNYI ISTVÁN

FC AJKA: JÁNOSA T.; SALLÉR M.; SUBICZ G.; PÁKAI G.; GUNTHER ZS.; PAVLITZKY B.; KOVÁCS ZS.; POTHÁRN SZ.; HORVÁTH Á.; MIHALECZ P.; MAJOR N.

VEZETŐEDZŐ: ARTNER TAMÁS

GYIRMÓT FC: TARCZY P.; BOGNÁR ZS.; KOZMÉR L.; MAKRAI L.; SZABÓ CS.; TÓTH B.; LANNERT B.; CZANIK K.; CSOPAKI I.; NAGY L.; LAKI B.

VEZETŐEDZŐ: SOÓS IMRE

CSERÉK

FC AJKA: 28.p. Major N. - Vittman Á.; Szünetben: Horváth Á. - Szabó L.; 63.p. Vittman Á. - Kovács Sz.

GYIRMÓT FC: 50.p. Nagy L. - Varga L.; 59.p. Csopaki I. - Tóth N.; 63.p. Lannert B. - Cseri T.

GÓLLÖVŐK

FC AJKA:
44.p. 1-0 Mihalecz P.; 59.p. 2-1 Subicz G.

GYIRMÓT FC: 1-1 48.p. Csopaki 11-esből;

SÁRGA LAP

FC AJKA: 1.p. Pavlitzky B.; 47.p. Szabó L.; 49.p. Sallér M.;

GYIRMÓT FC: 43.p. Bognár Zs.; 84.p. Szabó Cs.

PIROS LAP:

FC AJKA: 61.p. Pavlitzky B.

GYIRMÓT FC: Nem volt.

TUDÓSÍTÁS

4.p. Laki bal oldali beadását Csopaki pörgette kapura, de a hazai kapus szépen védett.

10.p. Pothárn 20 méteres lövését védte Tarczy.

15.p. Meddő mezőnyjáték, a kapuk egyelőre nem forognak veszélyben.

25.p. További mezőnyjáték, egyelőre sok hibával.

34.p. Gunther bal oldali beadását Subicz fejelte kapura 8 méterről, Tarczy bravúrral hárított.

38.p. Szabó és Nagy kényszerítőzött, utóbbi 1 méterrel a jobb kapufa mellé lőtt.

44.p. 1-0 Gunther jobb oldalról elvégzett szabadrúgását Mihalecz 10 méterről védhetetlenül fejelte a bal felső sarokba.

SZÜNET 1-0

46.P. Megkezdődött a második félidő.

48.p. 1-1 Nagy cselezett be a 16-oson belülre, ahol buktatták. A megítélt büntetőt Csopaki magabiztosan értékesítette.

49.p. Nagy Lászlót lerúgták, le kell cserélni.

55.p. Csopaki szép paszával Czanik ugrott ki a jobb oldalon, az alapvonalról visszaadott, előbb Laki lövése csattant a felső lécen, majd az ismétlést Varga rúgta rá, de a hazai kapus bravúrral védett.

56.p. Varga jobb oldali, 25 méteres szabadrúgása ment centikkel mellé.

59.p. 2-1 Gunther bal oldali beadását Subicz fejelte a jobb felső sarokba.

61.p. Pavlitzky szabálytalankodott, sárga lapot kapott, s mivel volt már egy neki, a játékvezető kiállította.

68.p. Tóth Norbert emelt fölé

73.p. Teljesen beszorítjuk a hazai csapatot, csak az ajkai térfélen folyik a játék.

76.p. Tarczy védte Gunther 25 méteres szabadrúgását.

81.p. Bognár visszagurítását kirúgták a védők, Czanik egyből lőtt, de fölé.

86.p. Egy hazai bal oldali szöglet után Mihalecz fejesét Cseri a gólvonalról mentette.

87.p. Bognár joibb oldali beadását Makrai visszafejelte Tóth Norbert elé, aki jobb oldalról, 5 méterről lőtt, de a hazai kapus bravúrral védett.

VÉGEREDMÉNY 2-1

EDZŐI NYILATKOZATOK

ARTNER TAMÁS AZ FC AJKA VEZETŐEDZŐJE:

VIDEÓINTERJÚ ITT!

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE:

ÖSSZEGZÉS: Azt tudtuk, hogy egy jól szervezett ajkai csapat vár ránk, de a felkészülés után joggal bíztunk a győzelemben. Aztán jött a szokásos ajkai pontrúgás - a lehető legrosszabbkor a félidő előtt - és így hátrányban vonultunk szünetre.

Gyorsan egyenlítettünk, de ismételten egy pontrúgásból megszerezte a vezetést a hazai csapat.

Ezt követően a 61.p.-ben kiállítottak egy hazai játékost, és ettől kezdve gyakorlatilag a hazai térfélen folyt a játék. Egyenlíteni azonban nem sikerült, így maradt a szokásos ajkai átok, ismét vereséggel távoztunk a bakonyi csapattól.