Tabella

NB II. 2018/2019
1. Vasas9     
2. Békéscsaba7     
3. Soroksár SC7     
4. Budaörsi SC7     
5. GYIRMÓT FC GYŐR6     
6. Csákvári TK5     
7. Zalaegerszegi TE5     
8. Vác5     
9. Győri ETO4     
10. Dorogi4     
11. Nyíregyháza Sp…4     
12. Budafoki MTE3     
13. Monori SE3     
14. Balmazújváros …3     
15. Kazincbarcika2     
16. Kaposvári Rákóczi2     
17. MTE 19042     
18. Ceglédi1     
19. Tiszakécske1     
20. Siófok0     
részletes tabella     

Keresés

Gyirmót TV

FAIR PLAY








A GYIRMÓT FC GYŐR 
PROGRAMJA

2018.08.06-2018.08.12-IG

HÉTFŐ
10.00 EDZÉS
17.00 EDZÉS

KEDD
9.00 EDZÉS

SZERDA
9.00 EDZÉS
18.00 EDZÉS

CSÜTÖRTÖK
9.00 EDZÉS

PÉNTEK
9.00 EDZÉS
17.00 EDZÉS

SZOMBAT
10.00 EDZÉS

VASÁRNAP
19.00 GYIRMÓT FC GYŐR -
VÁC FC
MERKANTIL BANK LIGA
4. FORDULÓ






MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019

4. FORDULÓ
2018.08.19.
VASÁRNAP


17.30 BSS MONOR -
WKW ETO FC GYŐR

17.30 CEGLÉDI VSE -
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

17.30 BUDAÖRS -
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC

17.30 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR -
DUNA ASZFALT TVSE

17.30 KAZINCBARCIKA -
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ

17.30 SOROKSÁR SC -
DOROGI FC

18.00 ZTE FC -
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE

19.00 BFC SIÓFOK -
BUDAFOKI MTE

19.00 VASAS FC -
AQVITAL FC CSÁKVÁR

19.00 GYIRMÓT FC GYŐR -
VÁC FC

TISZTELD AZ ELLENFELED!


AQVITAL FC CSÁKVÁR





BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ





BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE





BUDAFOKI MTE





BUDAÖRS




CEGLÉDI VSE





DOROGI FC





WKW ETO FC GYŐR





KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC




KAZINCBARCIKA





BSS MONOR





CREDOBUS
MOSONMAGYARÓVÁR





NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC





BFC SIÓFOK




SOROKSÁR SC





DUNA ASZFALT TVSE






VÁC FC





VASAS FC





ZTE FC





sortav

MK 2. FORDULÓ

B.TOMAJ-TAPOLCA-

GYIRMÓT FC

VÉGEREDMÉNY: 0-14



BADACSONYTOMAJ-TAPOLCA - GYIRMÓT FC 0-14 (0-4)
HIVATALOS JEGYZKÖNYVÉRT KATT IDE!

2011.08.14. 17.00-ÓRA, BADACSONYTOMAJ,  100 NÉZŐ

JÁTÉKVEZETŐK: PINTÉR CSABA, KIRÁLY KRISZTIÁN, SZVORDA MELINDA.

 

 

 

BADACSONYTOMAJ: Horváth Á., Bertók B., Fekete A., Dencs G., Kovács N., Csala F., Tóth G., Németh A., Szűcs A., Szőcze Cs., Muinkácsy Gy.

VEZETŐEDZŐ: NÉMETH ISTVÁN

 

GYIRMÓT FC: Deli Z., Bognár Zs., Kozmér L., Makrai L., Szabó Cs., Tóth B., Horváth R., Homonyik G., Cseri T., Nagy L., Tóth N.

VEZETŐEDZŐ: SOÓS IMRE

 


CSERÉK

BADACSONYTOMAJ: nem volt

GYIRMÓT FC: 63.p. Tóth N. - Csopaki I; 63.p. Tóth B. - Lannert B.; 72.p. Homonyik G. - Polyák G.


GÓLLÖVŐK

BADACSONYTOMAJ: nem volt.

GYIRMÓT FC: 1.P. 0-1 Homonyik G.; 4.p. 0-2 Tóth N.; 25.p. 0-3 Nagy L.; 32.p. 0-4 Cseri T.; 50.p. 0-5 Tóth N.; 53.p. 0-6 Bognár Zs.; 55.p. 0-7 Tóth N.; 57.p. 0-8 Tóth B.; 59.p. 0-9 Tóth N.; 63.p. 0-10 Nay L.; 65.p. 0-11 Nagy L.; 75.p. 0-12 Kozmér L.; 82.p. 0-13 Csopaki I.; 85.p. 0-14 Polyák G.

 

SÁRGA LAP: nem volt


PIROS LAP: nem volt


TUDÓSÍTÁS

0-1 1.p. Nagy ugratta ki középen Homonyikot, aki középről, 10 méterről a hálóba lőtt.

0-2 4.p. Tóth Norbert tekert a bal felső sarokba a bal oldalról, 16 méterről.

0-3 25.p. Tóth Balázs ugratta ki a jobb oldalon Bognárt, aki egyből beadott, és a hosszú oldalon érkező Nagy kapásból a hálóba lőtt.

0-4 32.p. A hazai védők röviden szabadítottak fel, a labda Cseri elé pattant, aki 16 méterről, a bal oldalról kilőtte a bal alsó sarkot.

0-5 50.p. Cseri ugratta ki a jobb oldalon Bognárt, aki a szélről középre adott Tóth Norbertnek, aki középről 5 méterről lőtt a hálóba.

0-6 53.p. Homonyik ugratta ki Bognárt a jobb oldalon, aki lefutotta védőjét, és jobb oldalról, ballal a hosszú sarokba lőtt.

0-7 55.p. Cseri ugrott ki a bal oldalon, középre adott ahol Tóth Norbert középről közelről a kapuba lőtt.

0-8 57.p. Homonyik és Tóth Balázs kényszerítőzött középen, és utóbbi az üres kapuba lőtt.

0-9 59.p. Tóth Balázs beadását Tóth Norbert fejelte a hálóba.

0-10 63.p. Cseri passzolt Tóth Balázsnak a jobb oldalon, aki kapásból beadott a középen érkező Nagynak, aki 5 méterről a hálóba lőtt.

0-11 65.p. Cseri passzolt a jobb oldalon Csopakinak, aki beadott és a középen érkező Nagy közelről a hálóba lőtt.

0-12 75.p. Nagy Lászlót buktatták a hazai védők a 16-oson belül, 11-es! A büntetőt Kozmér magabiztosan értékesítette.

0-13 82.p. Lannert jobb oldali beadását Csopaki lőtte a hálóba.

0-14 85.p. Bognár jobb oldali beadását Polyák vágta jobbal a hálóba.


SZÜNET: 0-4

VÉGEREDMÉNY 0-14


EDZŐI NYILATKOZATOK

SOÓS IMRE A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE: VIDEÓINTERJÚ ITT!

 

 

 

ÖSSZEGZÉS: Igaz, csak egy osztály választotta el a csapatokat a bajnoki kiírás szerint, de ez a pályán nem mutatkozott. Csapatunk játékosai komolyan vették a találkozót, és ezért hamar - az első percben - vezetést szereztünk. A második játékrészben a hazaiak teljesen szétestek, és ha egy kicsit jobb a pálya talaja, akkor akár nagyobb arányú is lehetett volna győzelmünk.

JÓK GYIRMÓT: AZ EGÉSZ CSAPAT!

GYIRMÓT FC KFT - http://www.gyirmotfc.hu/ - Minden jog fenntartva! All rights reserved!

 

MAGYAR KUPA

2. forduló: 2011. augusztus 14. (vasárnap) - Országos Kupanap
Résztvevők: Az első forduló mérkőzéseinek továbbjutói: 56 csapat,
továbbá a 2011-2012. évi NB II-es bajnokság 32 csapata, összesen 88
csapat. Mérkőzések száma: 44

 

12.30. Megkezdődött a sorsolás!

Badacsonytomaj - Tapolca, Lombard II, Iszkaszentgyörgy, Révfülöp közül kaphatunk ellenfelet.

12.37. Répcelak - Sopron; Tanakajd - Jánossomorja; Celldömölk - Kapuvár

12.38. Badacsonytomaj Tapolca - Gyirmót; Iszkaszentgyörgy - ETO FC II; Szany - Ajka; Bajcs - Veszprém; Töltéstava - Lombard II; Ikrény - Tatabánya; Révfülöp - Győrszemere;

12.41. Balatonkeresztúr - ZTE II; Kentaúr - Balatonlelle

12.44. Ócsárd - Baja; Bóly - Bonyhád; PVSK - Kaposvár II; Kiskorpád - Kozármisleny

12.46. Bölcske - Pálhalma; Sárosd - Paks; Aba Sárvíz - Harta

12.47. Szászberek - Cegléd; Kecskemét II - Szolnok; Nagyiváni - Nagykőrös

12.49. Békéscsaba - Szeged; M Foci Kft - Békéscsaba 1912; Tisza Volán - Orosháza

12.55. II. Rákóci F. SE - Balmazújváros; Terem - Kazincbarcika; Tiszakanyár - Mezőkövesd; Bököny - Putnok; Tiszaújváros - Nyíregyháza; Kispalád - Aszaló; Tiszaluc - DVSC II

12.58. Aszód - Eger; Felsőtárkány - Budaörs; Szécsény - REAC; Romacsillagok - Újpest FC II

13.00. Velence - BKV Előre; Gödöllő - Honvéd II; Csákvár - FTC II; Diósd - MTK Budapest; Ferencvárosi FC - Vác; Újbuda - SZTK-ERIMA; Csepel - Videoton II; Rákosmente - Vecsés

13.08. Vége a sorsolásnak.

Országos főtábla mérkőzései:

a)  1. Forduló: 2011. augusztus 7. (vasárnap) - Országos Kupanap
I.)  Résztvevők: a területi selejtezőkből 112 csapat.
II.)  Mérkőzések száma: 56

b)  2. forduló: 2011. augusztus 14. (vasárnap) - Országos Kupanap
I.)  Résztvevők:  Az  első  forduló  mérkőzéseinek  továbbjutói:  56  csapat,
továbbá a 2011-2012. évi NB II-es bajnokság 32 csapata, összesen 88
csapat.
II.)  Mérkőzések száma: 44

c)    3. forduló: 2011. szeptember 21. (szerda)
I.)  Résztvevők:  A  második  forduló  mérkőzéseinek  továbbjutói,  azaz  44
csapat,  továbbá  az  európai  klubtornákon  résztvevő  4  csapat  nélkül  a 2011 - 2012. évi Monicomp Liga NB I. osztályú bajnokság 12 csapata,
összesen 56 csapat.
II.)  Mérkőzések száma: 28

d)  4. forduló: 2011. október 26. (szerda)
I.)  Résztvevők: A harmadik forduló mérkőzéseinek továbbjutói: 28 csapat,
továbbá  az  európai  klubtornákon  indulási  jogot  szerzett  (Bajnokok
Ligája, UEFA Európa Liga) 4 csapat, összesen 32 csapat
II.)  Mérkőzések száma: 16

e)  5.  Forduló:  2011.  november  30.  (szerda)  és  vagy  december  10.
(szombat) vagy december 3. (szombat)
I.)  Résztvevők: A  negyedik  forduló mérkőzéseinek  továbbjutói,  összesen
16 csapat
II.)  Mérkőzések száma: 16 (2 x 8)

f)  6. Forduló: 2012.  február 18.  (szombat)  vagy  február 25  (szombat) és
március 14. (szerda)
I.)  Résztvevők: Az ötödik  forduló mérkőzéseinek  továbbjutói, összesen  8
csapat
II.)  Mérkőzések száma: 8 (2 x 4)

g)  7.  Forduló:  2012.  március  20.  (kedd)  és  március  21.  (szerda)  illetve
április 10. (kedd) és április 11. (szerda)
I.)  Résztvevők: A hatodik  forduló mérkőzéseinek  továbbjutói, összesen  4
csapat
II.)  Mérkőzések száma: 4 (2 x 2)

h)  8. Forduló (Döntő): 2012. május 1. (kedd)
I.)  Helyszín: később kijelölendő helyszín
II.)  Résztvevők: A hetedik  forduló mérkőzéseinek  továbbjutói, összesen  2
csapat

III.)  Mérkőzések száma: 1

Naptár

2018.augusztus 17. péntek
sortav
HKSzCsPSzV
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

sortav














VÁLTSA KI ÖN IS
GYIRMÓT FC GYŐR KLUBKÁRTYÁJÁT!










MERKANTIL BANK LIGA
2018-2019



4. FORDULÓ, 2018.08.19.
VASÁRNAP, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
VÁC FC


5. FORDULÓ, 2018.08.26.
VASÁRNAP, 17.30-ÓRA
DOROGI FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


6. FORDULÓ, 2018.08.29.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
SOROKSÁR SC


7. FORDULÓ, 2018.09.02.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
BUDAFOKI MTE -
GYIRMÓT FC GYŐR


8. FORDULÓ, 2018.09.16.
VASÁRNAP, 16.00-ÓRA KAZINCBARCIKA -
GYIRMÓT FC GYŐR


9. FORDULÓ, 2018.09.26.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -C. MOSONMAGYARÓVÁR


10. FORDULÓ, 2018.09.30.
VASÁRNAP, 16.00-ÓRA
BUDAÖRS -
GYIRMÓT FC GYŐR


11. FORDULÓ, 2018.10.03.
SZERDA, 19.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
CEGLÉDI VSE


12. FORDULÓ, 2018.10.07.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
ZTE FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


13. FORDULÓ, 2018.10.21.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
BSS MONOR


14. FORDULÓ, 2018.10.28.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
VASAS  FC -
GYIRMÓT FC GYŐR


15. FORDULÓ, 2018.11.04.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
GYIRMÓT FC GYŐR -
BFC SIÓFOK


16. FORDULÓ, 2018.11.07.
SZERDA, 19.00-ÓRA
AQVITAL FC CSÁKVÁR -
GYIRMÓT FC GYŐR


17. FORDULÓ, 2018.11.11.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
ETO FC GYŐR


18. FORDULÓ, 2018.11.25.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA  
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE -
GYIRMÓT FC GYŐR


19. FORDULÓ, 2018.12.02.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC


20. FORDULÓ, 2018.12.09.
VASÁRNAP, 17.00-ÓRA
GYIRMÓT FC GYŐR -
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC


21. FORDULÓ, 2018.12.16.
VASÁRNAP, 13.00-ÓRA
DUNA ASZFALT TVSE -
GYIRMÓT FC GYŐR

22. FORDULÓ, 2018.02.03.
VASÁRNAP 
GYIRMÓT FC GYŐR -
BALMAZ KAMILLA GYF.































































































































TÁMOGATÓINK