A tornáról készült képeket megtekinthetik IDE KATTINTVA!

Haladás II: Mursith R., Szvoboda Sz., Jagodics M., Nagy B., Farkas M., Szakály A., Kalász M., Skriba M., Ugrai R., Gyurján B., Czafit R.

Cserék: Németh P., Varga Z., Nagy Z., Hanzel M., Tóth A., Horváth D., Molnár M., Ivanovics D., Grósz Sz.

Edző: Jagodics Zoltán

Gyirmót FC I. félidő: Deli Z., Bognár Zs., Kozmér L., Makrai L., Varga L., Tóth B., Lannert B., Homonyik G., Polyák G., Nagy L., Laki B.

Gyirmót FC II. félidő: Tarczy P., Szabó Cs., Márton D., Domanyik Sz., Lázár P., Czanik K., Csopaki I., Cseri T., Lajtos D., Tóth N., Pék A.

Vezetőedző: Soós Imre

20.p. 0-1 A Haladás kapusa röviden passzolt védőjéhez, ezt Laki kihasználta és megszerezte a labdát, majd Polyákhoz passzolt, aki a kifutó kapus mellett a kapu jobb oldalába lőtt.

53.p. 0-2 Czanikot buktatták a büntetőterületen belül, 11-es! A büntetőt Csopaki magabiztosan vágta a kapu bal oldalába.

73.p. 0-3 Cseri ugratta ki Tóth Norbertet, aki egy védőt kicselezve 15 méterről, középről félmagasan a kapu bel oldalába lőtt.

Ez volt három nap alatt, a harmadik mérkőzésünk. Ez látszott a fiúkon, de becsületükre legyen mondva, így is küzdöttek rendesen. A mérkőzés első félidejében a Haladás fiataljai szervezetten visszaálltak térfelükre, jól védekeztek, és megnehezítették dolgunkat. Látszott ellenfelünkön, hogy jól fel vannak készítve. Ekkor egy védelmi hibát kihasználva szereztünk vezetést, de több gólszerzési lehetőségünk is akadt.

A második félidőben mindkét együttes komplett csapatot cserélt, és ekkor már jobban kijött a két gárda közti különbség.

Összességében egy jól játszó ellenfelet sikerült ma legyőznünk, s így megszereznünk a tornagyőzelmet.

Lannert Bence lett a torna legjobb játékosa.

Külön öröm, hogy a torna legjobb játékosának egyik friss igazolásunkat, Lannert Bencét választották, míg a torna legjobb kapusa Deli Zoltán lett.
Gratulálunk a fiúknak, és a különdíjasoknak!

Deli Zoltán lett a torna legjobb kapusa.

A "CSAPAT" megdolgozott a győzelemért!

A mai talákozót követően a csapat vezetőedzőjét, Soós Imrét kérdeztük a látottakról.

Soós Imre vezetőedző: Szervezetten, agresszívan és jól játszó ellenféllel találkoztunk a mai napon. A második félidőben azonban kijött a két csapat közötti különbség és megérdemelten, magabiztosan szereztük meg a tornagyőzelmet. Ez a győzelem a csapat eredménye, gratulálok a fiúknak, hiszen a három nap alatt erőn felül teljesítettek a zsinórban lejátszott három mérkőzésen! Ez egy csapat eredmény, hiszen együtt sírunk, együtt nevetünk!