GYIRMÓT FC GYŐR;

GYIRMÓT-

SOPRON

2-0 (2-0)

Gyirmót FC I. félidő: Tarczy P., Bognár Zs., Kozmér L., Makrai L., Szabó Cs., Nagy L., Csopaki I., Varga L., Laki B., Lannert B., Tóth B.

Gyirmót FC II: félidő: Deli Z., Cseri T., Pék A., Pirka T., Márton D., Domanyik Sz., Polyák G., Lázár P., Tóth N. Szabó Cs., Varga L.

Vezetőedző: Soós Imre

Sopron: Fentős Á., Csontos Z., Szmiljanic M., Tóth D., Vető Zs., Fekete Á., Tatai J., Lazic B., Szabó L., Rasztovits D., Bausz R.

Cserék: Sipos G., Bozsoki I., Fazekas N., Planéta Sz., Jablonkai B., Horváth T. Horváth D., Tamási R., Németh V., Bognár Gy.

Hamar vezetést szereztünk, már a 10. percben 2-0 volt az állás. Ezt követően jó iramú, parázs mérkőzést láthattak a nézők. De igazi nagy helyzetek már nem voltak. A csapatok fáradtan mozogtak, és sok hiba csúszott a játékba.

A mérkőzést követően csapatunk mesterét kértük egy rövid értékelésre.

Soós Imre vezetőedző: A mai mérkőzésen fáradtan mozgott a csapat, ami főleg a második félidőben ütközött ki. Több játékosnál vettem ma észre, hogy a kellő agresszivitás hiányzik játékából. Ez betudható annak, hogy fáradt a társaság. Hiányzik a dinamika a játékunkból, de ennek még nem is most van itt az ideje. Voltak taktikai hibák is a mai mérkőzésen, de azért kell dolgoznunk, hogy ezeket kijavítsuk, de ennek ellenére győzelmünk megérdemelt volt.

Többen is sérülés miatt kértek cserét. Velük mi a helyzet?

Nagy Laci kicsit érezte a lábát, a combját, de rutinos játékos, és egyből tudta, hogy le kell jönnie. Lannert Bence a térdére kapott rúgást, a csonthártyája a tárd kalácson bevizesedett, de remélem, hogy a jég megteszi hatását.