Győri ETO FC II: Gyűrű L., Czeitler D., Bieder G., Markovic M., Kálmán A., Nyitrai Á., Németh L., Horváth G., Miklós V., Serfőző B., Molnár T.

Cserék: Nacsa P., Despotovis V., Föglein P., Horváth B., Hagymási D., Varga T.

Vezetőedző: Klement István

Gyirmót FC: Deli Z., Lázár P., Kozmér L., Makrai L., Szabó Cs., Homonyik G., Cseri T., Tóth B., Polyák G., Varga L., Csopaki I.

Cserék: Tarczy P., Pirka T., Czanik K., Domanyik Sz., Márton D.

Vezetőedző: Soós Imre

14.p. 0-1 Polyák lövését blokkolták a védők, de a kipattanót ismét Polyák küldhette kapura, de ezúttal a labda a hálóban kötött ki.

23.p. 0-2 Varga bal oldali beadását egy védő kivágta, de a 25 méteren álló cseri, bal oldalról, belsővel a jobb felső sarokba bombázott.

45.p. 1-2 Molnár a jobb oldalról, az 5-ös sarkáról talált a hálóba.

50.p. 2-2 Márton vesztette el a labdát a saját térfelünkön,, Varga pedig az ajándék labdával az üres kapura törhetett, és a jobb alsó sarokba lőtt.

53.p. 3-2 Varga a jobb oldalról, 20 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.

Alaposan felforgatott csapattal érkeztünk a Horváth Ferenc emléktornára. A mai napon nem állt a vezetőedző rendelkezésére, Bognár Zsolt, Horváth Rudolf, Weitner Ádám, Tóth Norbert, Nagy László, Lannert Bence, Lajtos Dávid, Pék Attila és Laki Balázs sem.

Ennek ellenére jól kezdtük a mérkőzést, és az első félidőben már kettő góllal vezettünk is. Aztán ahogy lenni szokott elhibáztuk helyzeteinket, és a sors bosszút állt, így az ETO - akik szintén tartalékosak voltak - megfordította az eredményt.

A mai mérkőzés tanulsága, hogy az ellenfél kapuja előtt, és a mi kapunk előtt sem szabad hibázni! A helyzeteinket könyörtelenül ki kell használnunk, míg a kapunk előtt nem követhetünk el gyermeteg hibákat.

Soós Imre: Úgy gondolom, hogy ez a mérkőzés is jól szolgálta a felkészülésünket, de sajnálom, hogy így sikerült. Ma nagyon fáradt volt a csapat, és a cserék után a második félidőben olyan egyéni hibákat követtünk el, amit sem játékosként, sem pedig edzőként nem lehet felkészülni. Ezeket az amatőr hibákat egyszerűen a fáradtság számlájára írom. Remélem, hogy a bajnokságra, amikor friss lesz a csapat, ilyen hibákat nem fogunk elkövetni, mert ezek megyei szintű hibák.

Klement István: Ha egy kicsivel is hozzájárultunk ahhoz, hogy méltóképpen emlékezzünk Horváth Ferencre, akkor szerintem elértük célunkat.

A RENDEZVÉNYRŐL KÉSZÜLT KÉPEKET MEGTEKINTHETIK ITT, A KÉPGALÉRIÁBAN!