ZTE FC  - GYIRMÓT FC GYŐR
1-0 (0-0)

2018.10.07. 17.00 óra, Zalaegerszeg | Merkantil Bank liga NBII., 12. forduló, 2643 néző

JÁTÉKVEZETŐK: SZILASI SZABOLCS, SZABÓ PÉTER, ARADI JÓZSEF, PILLÓK ÁDÁM

ZTE FC: Zöldesi I. - Kónya, Lesjak, Devecseri, Gegényi - Kiss M., Bedi - Babati, Hudák, Madarász (Barczi - a szünetben) - Balázs Zs. (Horváth K. - a 66. percben)

VEZETŐEDZŐ: Dobos Barna

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák E. - Varga P., Szilvási, Villám, Széles - Lázár P., Kontár - Herjeczki (Krebsz - a 79. percben), Nagy P., Haffler N. (Sandal - a 90. percben) - Strestik (Présinger - a 85. percben)

VEZETŐEDZŐ: Szepessy László

GÓLSZERZŐK: 90+2.p. Babati ill. -

SÁRGA LAPOK: 20.p. Kónya, 73.p. Barczi ill. 21.p. Varga P., 83.p. Kontár Z.

PIROS LAPOK: - ill. -

CSERÉK: 46.p. Madarász - Barczi ill. 79.p. Herjeczki - Krebsz, 85.p. Strestik - Présinger, 90.p. Heffler N. - Sandal

1.p. Elkezdődött a mérkőzés.

7.p. Strestik jobb oldali szögletére érkezett Varga a rövid oldalon, majd 6 méteres csúsztatása Devecseri válláról ismét szögletre pattant.

16.p. Strestik jobb oldali szabadrúgását követően Lázár csúsztatott középen, hosszú saroknál érkező Kontár, pedig centiméterekkel maradt le a labdáról.

20.p. Kónya kapott sárga lapot Heffler buktatásáért.

21.p. Varga kapott sárga lapot Babati feltartásáért.

33.p. Bal összekötő helyén felzárkózó Kontár 25 méteres lövése szállt el a kapu bal felső sarka felett.

36.p. Strestik szabadrúgását követően Varga csúsztatását Zöldesi ütötte ki. A lepattanó labdára Kontár reagált a leggyorsabban és a bal összekötő helyéről 12 méterről, jobbal, ollózó mozdulattal a bal oldali kapufát találta telibe.

45+1.p. Vége az első játékrésznek.

Félidő: 0-0

46.p. Elkezdődött a második játékrész.

73.p. Barczi kapott sárga lapot reklamálásért.

83.p. Kontár kapott sárga lapot Barczi megrúgásáért.

86.p. Babati jobb oldali szabadrúgása után Hudák 12 méterről, középről fejelt, azonban Rusák bravúrral a felső lécre ütötte, ahonnan a labda szögletre pattant.

90.p. 2 perc a hosszabbítás.

90+2.p. Babati lépett ki védőink között és 12 méterről, ballal, a kimozduló Rusák mellett a bal alsó sarokba gurított. 1-0

Végeredmény: 1-0

Dobos Barna: Igazi rangadó volt, örülünk a győzelemnek. A találkozó elején a Gyirmót akarata érvényesült, de jó mentalitással átvettük az irányítást, ennek köszönhetjük, hogy több helyzetünk is volt.

Szepessy László: Átlag feletti színvonalú mérkőzésen sokáig tudtunk irányítani, de sajnos támadó játékunkban nem volt meg az átütő erő. A szünet előtt megvoltak a lehetőségeink, hogy eldöntsük a találkozót, de ez később sajnos a hazaiaknak sikerült. Harcosan és erőszakosan futballozott a ZTE, gratulálok a győzelmükhöz. Céljaink nem változtak, tovább haladunk a megkezdett úton.