20. Soproni VSE20

2017-2018

AQUVITAL

FC CSÁKVÁR

Csapatunk kikapott a kiesés elől menekülő Mosonmagyaróvártól. A mezőnyfölény és a helyzetek most is megvoltak, de a befejezéssel akadtak a problémák.

CREDOBUS M.ÓVÁR - GYIRMÓT FC 3-0 (0-0)

Szepessy László: Gratulálok a csapatomnak, jól küzdöttünk, végig támadó felfogásban játszottunk. A 60’-ig három ziccert hagytunk ki. Az Óvár első gólja után megzavarodott a védelmünk.

Várhidi Péter: Az egész éves teljesítményt, ami jellemzett bennünket most is maximálisan hozták a fiúk. Káprázatos volt a győzni akarásunk, gratulálok a csapatnak.

2018.05.20. - 17:00 Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep

Játékvezető: Szilasi Szabolcs | Tartalék játékvezető: Kovács Gergely | Asszisztensek: Máyer Gábor, Kovács Gábor

CREDOBUS Mosonmagyaróvár:  Heinrich M. - Kovács B., Eszlátyi I., Kapacina V., Darázs P., Vágó L. M., Lőrinczy A., Szépe J., Winkler A., Szpirulisz M. A., Kulcsár K.

Cserék: Boros T., Zsirai M., Bartos J., Kószás K., Maly D., Hécz A., Winkler L.

Vezetőedző: Várhidi Péter

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák E. - Achim S. Z., Lázár P., Szilvási P., Présinger Á. - Kiss M., Varga P. - Czár R., Nagy P., Sandal D. - Laki B.

Cserék: Sebők Zs., Szalánszki G., Farkas Z., Horváth R., Szegi V., Paku R., Villám B.

Vezetőedző: Szepessy László

Tudósítás:

90+2 Vágó fájdalmas kiáltásával vége a mérkőzésnek.
87. Perc Bartos szerez szerencsés gólt 3-0
86. Perc Lőrinczi helyett Maly a Móvárnál
80. Perc Vágó Levente kapott sárga  lapos figyelmeztetést.
78. Perc Eszlátyi fejelt egy jobb oldali pontrugas utan a kapunkba. 2-0
78. Perc Présinger helyett Farkas.
73. Perc egy gyors kontra után Bartos lőtt fölé kecsegtető pozícióból.
71. Perc Kovacs Botond góljával 1-0 a Móvárnak.
65. Perc hazai csere: Kulcsár Kornél helyett Bartos Julián.
58. Perc cseréltünk. Laki helyett Horvath Roland
57. Perc a mérkőzés eddigi legnagyobb helyzete maradt ki! Szpirulisz szaladt alá egy beívelesnek es Szalanszki 5 méterről a kapus kezébe fejelte.
49. Perc óriási tűzijáték után, Laki vétlen kezezése mentette meg a Móvárt. Felsorolni is nehéz lenne, ki hogyan és hányszor próbálkozott. Az ellen akciót Rusák kivetődve fogta meg.
46. Perc Szünetben cserélt csapatunk. Varga helyett Szalánszki.

45. Perc Szilasi Szabolcs síp szava után vége az első játékrésznek.
44. Perc Kis bombázott kapura egy 30 méteres szabadrúgást, ami a “vinkli" vasról balszerencsésen kifelé pattant. Heinrich legközelebb már ilyen távolságról is sorfalat fog állítani Kis elé.
36. Perc Achimot ugratták ki két védő között, de a vissza gurított labdája nem csapattársat talált, így újabb nagy helyzet lett oda.
29. Perc Varga labda vesztése után Eszlátyi lőtt fölé.
20. Perc Kis tört be a tizenhatoson belülre, de hosszan szöktette magát, így a helyzet odalett.
14. Perc főleg mezőnyben folyik a játék. Kis távoli lövésekkel próbálkozik, de a Heinrich biztosan védi.
10. Perc helyzet mindkét oldalon, de az utolsó passzok nem sikerülnek.
3. Perc Sandal kapott sárga lapot, majd másodpercek múlva jobb oldali beadás ment el mindenki elott a kapunknál.
1. Perc kis csúszással Laki kezdte a mérkőzést.
0. Perc Móvar fehérben, mi tiszta kékben lépünk a pályára.