Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia 16:30

Merkantil Bank Liga NB II. 30. forduló
Játékvezető: GYARMATI II TIBOR | Asszisztensek: GARAI PÉTER, PÁPAI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető: NAZSA TAMÁS

90. Perc: végeredmény 0-0
88. Perc:  Villám kapott sárga lapot.
86. Perc Paku helyett Laki.
80. Perc: Germán le, Povázsai be.
70. Perc: mező fölényben játszunk. Jobbról-balról záporoznak be a kapu elé a labdák, de hol egy védő, hol a kapus ment.
67. Perc: Zabari helyett Fejős
65. Perc: Kiss végezhetett el hasonló szögből szabadrúgást mint Kisvárda ellen, de ez lényegesen rosszabbul sikerült. A kontra is veszélyes volt, de ebből se lett gól.
62. Perc: tetszetős, lendületes támadásokkal veszélyeztetünk.
60. Perc: Nicorec helyett Toth Levente.
57. Perc: Szalánszki fejelt mellé egy védő szorításában. Mi irányítjuk a játékot.
56. Perc: újabb csere nálunk: Achim helyett Nagy Patrik.
54. Perc: Villám középre lőtt labdáját fejelte 11 meterrol kapu fölé Horvath.
52. Perc: cseréltünk. Varga helyett Szalanszki.
48. Perc: Paku húszméteres lövését védte Aleksic.
46. Perc: Elkezdődött a második játékrész.
Az első félidőben nem született találat, bár aktívabb volt a Szeged, de gólt nem tudtak szerezni és a félidő legnagyobb helyzete a Gyirmóté volt.

45. Perc: vége az első játékrésznek.
43. Perc: az eddigi legnagyobb Gyirmóti lehetőség! Horváth passzából tört kapura Paku, de óriási helyzetben - ajtó-ablak - a kapus kezébe lőtte a labdát.
40. Perc: Nicorec lépet ki les határon, és középre lőtt labdája elment a kapu előtt.
33. Perc: Szeged egyre veszélyesebben játszik, de szerencsére védőink tisztázni tudtak.
29. Perc: egy bal oldali szabadrúgásra érkezett két Szegedi támadó is, de Rusák még ha kicsit túl is szaladt a labdán - szögletre mentett.
25. Perc: egy jobb oldali beadásról maradt le centikkel Nicorec.
19. Perc: mindkét oldalon megélénkültek a játékosok. Szeged két széle aktív és veszélyes beadásaikkal okoznak riadalmat a kapunk előtt.
10. Perc: ismerkedéssel telt az első tíz perc. Komolyabb lehetőség nem volt egyik csapatnak sem.
1. Perc: Szeged kezdte a mérkőzést.
0. Perc: Csapatunk tiszta sárgában, Szeged kék felső, fekete alsóban fogja kezdeni a mérkőzést

Szeged 2011 G.A.:  Aleksic - Tóth G., Coroian, Germán T., Szabó P., Farkas M., Achim Á., Zabari D., Zádori, Nicorec, Gergényi
Csere: Szántai, Dinjar, Papp F., Fejős, Tóth L., Rózsahegyi, Póvázsai
Vezetőedző: Őze Tibor

Gyirmót FC Győr: Rusák - Achim S., Lázár, Szilvási, Présinger - Kiss - Villám, Varga, Paku, Sandal - Horváth R.
Csere: Sebők, Szalánszki, Nagy P., Laki, Stieber, Czár, Csongrádi
Vezetőedző: Szepessy László