2018. 10. 21. 17:00

GYIRMÓT FC GYŐR-
BSS MONOR

Dorog, Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
Játékvezető NAGY RÓBERT Tartalékjátékvezető SZILÁGYI SÁNDOR Asszisztensek BECSÉRI GERGELY, MÁRKUS PÉTER
1-3 (0-1)
Horváth (2. perc); Sandal (49. perc); Nagy (11-esből 75. perc); Sitku (85. perc)

Szepessy László: Nagyon felkészültünk a Dorog játékából. Tartottunk tőlük, mert több jó csapat elvérzett már ellenük, mint például az MTK. Taktikában múltuk felül az ellenfelünket. A mérkőzés több szakaszában játékban is inkább mi domináltunk. Megérdemelt győzelmet arattunk.

DOROGI FC:
47 ZIMA ÁDÁM - 3 NAGYHÁZI DÁVID, 6 NÉMETH ÁDÁM, 10 MÉSZÁROS ÁRON, 16 SZEDLÁR ZOLTÁN, 17 KITL MIKLÓ, 18 VÍGH ÁDÁM, 24 CSATÓ MARTIN, 55 BORA GYÖRGY, 67 SZALAI ANDRÁS JÓZSEF, 89 FARAGÓ TOMÁS

CSERÉK: 44 VAJDA DÁNIEL 8 SZELLÁK SÁNDOR SOMA 9 SITKU ILLÉS 20 KOVÁCS DÁNIEL 23 GÖBLYÖS DÁNIEL TAMÁS 27 GRABANT PÉTER 86 UNGVÁRI MÁTÉ

Vezetőedző: SCHINDLER SZABOLCS

GYIRMÓT FC GYŐR:
12 RUSÁK EDVÁRD - 5 SZILVÁSI PÉTER, 7 SZALÁNSZKI GERGŐ, 8 NAGY PATRIK, 11 PRÉSINGER ÁDÁM, 14 SZÉLES IMRE ANTAL, 19 HORVÁTH ROLAND, 24 PAKU ROLAND 89, VILLÁM BALÁZS 90, LÁZÁR PATRIK 97, SANDAL DOMINIK

CSERÉK: 1 SEBŐK ZSOLT 17 LAKI BALÁZS 18 STIEBER ANDRÁS 28 VARGA PÉTER 31 CZÁR RICHÁRD 32 SEBASTIAN ZOLTÁN ACHIM 66 KŐRIS KRISZTIÁN

Vezetőedző: SZEPESSY LÁSZLÓ

90+3 Perc  vége a találkozónak. 1-3
90. Perc 3 perc hosszabbítás es cseréltünk Sandal helyett Koris
88 perc Paprikás hangulat a végére. Sitku kapott lapot reklamálásért
85 Perc nagyon jól beadott szögletet Sitku fejelte be 11 méterről a kapunkba.
83. Perc Laki váltotta Horváthot
76. Perc Sandal buktatták a tizenhatoson belül és Nagy Patrik magabiztosan értékesítette a megitélt 11-est. 0-3
71. Perc Cserék mindkét oldalon. Vigh Ádám helyett Sitku Illes és Szalanszki helyett Varga Peter
69. Perc Mészáros Áron kapott sárga lapot.
64. Perc Paku kapott sárga lapos figyelmeztetést.
55. Perc Nagyházit váltotta  Kovacs Daniel
54. Perc Több alkalommal is a Doroggal volt a Fortuna. Bevetődő vedő, gólvonalról kifejelt labda, kaput tévesztett lövés,...
49. Perc Gól! Sandal lőtte ki a rövid sarkot! 0-2
46. Perc csere nélkül indult el a második félidő.
45+1 perc Présinger szöglete zárta az első játékrészt
45. Perc 1 perc hosszabbítás .
41. Perc az elmúlt percekben a Dorognak voltak lehetőségei, de Rusák magabiztosan véd.
34. Perc Présinger cselezte be magát a tizenhatosba és a középre lőtt labdáját egy védő vágta mezőnyben a becsúszó Paku elől
22. Perc Rusák mentett csuka fejessel a Dorogi támadó elől távol kapujától.
10. Perc Présinger csavart kapura veszélyesen egy bal oldali szabadrúgást.
3. Perc Paku centerezeset lőtte közelről a kapuba Horváth Roland. 0-1
0. Perc elkezdődött a mérkőzés. Tiszta sárgában csapatunk, a Dorog piros/fekete színben kezdte a mérkőzést