Kozármisleny FC - Gyirmót FC Győr  0 - 1

Magyar Kupa 6. forduló, 2017.09.20 - 15:00

Kozármisleny, Kozármisleny Stadion

Játékvezető: KOVÁCS J. ZOLTÁN

Asszisztensek: SZVETNYIK BENCE, MOLNÁR ALEX

KOZÁRMISLENY FC:
Ipacs - Kiss D., Fiáth, Racskó, Kocsis A. - Horvát (Hleba 108. perc), Tóth M. - Reith (Márkvárt 77. perc), Grabarics, Petrovics (Udvardi 46. perc) - Városi

Cserék:
Ivancsics, Sarfenstein, Márkvárt P., Hleba, Udvardi, Németh Á., Lantos

VEZETŐEDZŐ: Kovács Zoltán

GYIRMÓT FC GYŐR:
Rengel - Kőris (Achim 66. perc), Lengyel, Széles I., Németh Zs. - Kiss M, Szőcs - Stieber (Paku 110. perc), Simon A., Czár (Sandal 73. perc) - Jano

Cserék:
Rusák, Szalánszki, Nagy P., Paku, Achim, Lázár, Sandal

VEZETŐEDZŐ: Molnár László

GÓLSZERZŐK: Kiss M. 116. perc

SÁRGA LAPOK: Kiss D. 108. perc / Jano 76. perc, Simon András 83. perc, Paku 109. perc

PIROS LAPOK:

TUDÓSÍTÁS

1. perc: Elkezdődött a Magyar Kupa mérkőzés, amelyen a csapatunk, a tiszta sárga felszerelésében, a hazai gárda pedig bordó mezben, fehér nadrágban és fehér sportszárban lépett pályára. A lelátón megközelítőleg, 150 néző foglalt helyet a mérkőzés kezdetekor.

4. perc: Egy kapu előtti kavarodás után, Simon András közeli fejesét, óriási bravúrral hárította Ipacs kapus.

10. perc: Jelentős nyomás alatt  tarjuk, a saját térfelére visszahúzódó hazai csapatot. Rövid időn belül , három szögletet is rúgtunk, és a harmadik után, egy visszagurított labdát, Czár bombázott fölé.

11. perc: Egy veszélyes kontrát vezetett végig a Kozármisleny. Petrovics Tamás 18 méteres lövése, azonban a kapunk fölé szállt.

20. perc: Sokat támadunk, de az utolsó passzok és a befejezések nem sikerülnek. A Hazai csapat pedig visszaáll és kontra támadásokat próbál vezetni.

23. perc: Reith jobb oldali beadása után, a középen érkező Tóth Márk, nagyon kevéssel maradt le fejjel. Az ellentámadás után, pedig Simon elől mentettek becsúszva, az utolsó pillanatban.

26. perc: Ismét Petrovics próbálkozott egy lövéssel, és ezt a a félmagas bombáját, egy gyors vetődéssel mentette Rengel kapus.

29. perc: Kiegyenlítettebb lett a játék mert most már jobban hisz magában a hazai gárda. A nagyon ügyesen futballozó, bal oldalai támadó Petrovics Tamás, bal oldali beadása után, Rengelnek egy merész kivetődéssel kellett mentenie Városi elől.

30. perc: Czár engedett el egy távoli bombát, amely nem sokkal kerülte a kozármislenyi kapu bal alsó sarkát.

36. perc: Esemény sajnos nincsen, csak küzdelem van a pályán.

44. perc: Egy eladott labdát követően, Városi tökéletes ziccer labdát adott, a középen felfutó Grabarics elé. A hazai középpályás 10 méteres lövése azonban, elakadt a kivetődő Rengel kapusban.

45. perc: Jól kezdtük a mérkőzést, mert az első percekben több gólszerzési lehetőségünk volt. Az idő múlásával viszont, nagyobb önbizalommal és bátrabban kezdett el játszani a kozármislenyi csapat. Nem lesz könnyű a második félidő, mert így már többet remél a mérkőzéstől az NB III - as csapat.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész. Mi nem cseréltünk, a hazai csapatban viszont, a megsérült Petrovics helyén, Udvardi Dániel folytatja.

50. perc: Egy bal oldali szöglet után, a kipattanó labdát, Kiss Máté rúgta kapura, de a lapos lövése elkerülte a hazai kapu jobb sarkát.

53. perc: Hasonlóan kezdődött a második félidő, mint az első. Fölényben vagyunk és ez elsősorban, a szögletek számában mutatkozik meg.

54. perc: Egy hosszú indítás, megtalálta a teljesen egyedül maradt Udvardit, aki azonban, nagy helyzetben, a kapunk fölé rúgta a labdát, 14 méterről.

63. perc: A játék jobbára a kozármislenyi térfélen folyik, de helyzetünk most  nincs. Viszont, mintha egy kicsit fáradna a hazai gárda.

66. perc: Csere nálunk, Kőris helyett Achim a pályán.

72. perc: Egy a tizenhatoson belül, magasról lehulló labdát, Simon András félfordulatból lőtt kapura, se a nem túl erős lövést Ipacs kapus hárította.

73. perc: Ismét cserélünk, Sandal Dominik érkezett, Czár Richárd helyére.

75. perc: Egy jó, bal oldali összjáték után, Sandal adott középre, de ott elcsúszott a labda a belül érkezők előtt.

76. perc: Jano kapott sárga lapot, mert lerántotta az ellenfelét.

77. perc: Márkvárt Patrik állt be, Reich Renátó helyére a hazai csapatban.

79. perc: Egy nagyon pontos keresztlabda után, Udvardi ismét teljesen egyedül maradt a jobb oldalon. El is rúgta a labdát a kifutó Rengel mellett, de szerencsére a kapu hosszú sarka mellett is.

83. perc: Egy összecsapás után, kialakult egy kis dulakodás. Ennek a végén Simon András kapott sárga lapos figyelmeztetést.

86. perc: Simon jobb oldali beadása után, a labda felperdült a védők lábán és a kapufa tetejére hullott. A kipattanó játékszert pedig, Sandal fölé lőtte.

88. perc: Most elkeseredett küzdelem folyik a pályán és ebben megpróbáljuk a kapuja elé szorítani az ellenfelünket. Ez sikerül is, de kidolgozott helyzetünk nincs.

90. perc: 3 perc  a ráadás.

91. perc: Kiss Máté szabadrúgását és Szőcs közeli fejesét is védte Ipacs kapus.

90. + 3. perc: A mérkőzés véget ért. Kétszer 15 perc hosszabbítás következik.

91. perc: A csapatok a pályán maradtak és egy öt perces pihenő után kezdődött el a hosszabbítás. A csapatok nem cseréltek.

96. perc: Horvát Gábor helyén, Hleba Tamás játszik tovább.

97. perc: Németh Zsolt birkózott az ellenfelével, a tizenhatosunk, alapvonali sarkánál. A játékvezető szabálytalanságot látott és büntetőt ítélt. A labda mögé Városi Viktor állt, de a középre tartó lövését, Rengel vetődve kiütötte.

98. perc: Achim és Sandal beállításával, aktívabb és gyorsabb a játékunk a két szélen. Ezt próbáljuk meg kihasználni, az elszántan védekező hazai csapat ellen.

102. perc: Egy hazai sárga lap és egy - egy csere, mindkét oldalon, a ráadás első félidejének végén.

105. perc: Véget ért a hosszabbítás első félideje.

106. perc: Folytatódik a mérkőzés és még 15 perc van hátra.

109. perc: Paku, műesésért kapott sárga lapot.

113. perc: Ideges és kapkodó most a játék. Nyomunk, próbálkozunk, de az önfeláldozó hazai csapat meg tudja állítani a támadásainkat.

116. perc: Sandal buktatása után, a jobb oldalról, 18 méterről rúgtunk egy szabadrúgást. Többen álltak a labda mögött, de végül Kiss Máté csavarta a kapu felső sarkába a labdát. 0  - 1

117. perc: Sandalt kellett hosszan ápolni és így  a félpályánál történt összecsapás után. Így a játékvezető még 4 perces hosszabbítást mutatott.

120 + 4. perc: Véget ért a mérkőzés, amelyet keserves küzdelemben nyertünk meg, egy a hosszabbítás végén szerzett góllal.

Molnár László vezetőedző értékelése:
Mint minden kupamérkőzés, ez is nagy csata volt. Sajnos nagyon sokáig vártunk a góllal, és ezért túlóráznunk is kellett. Sokkal jobban kellene figyelnünk a helyzeteinkre, mert a mai futballban minden rúgott gólnak meghatározó jelentősége van. Rengel Péternek pedig sokat köszönhetünk, mert megfogta a büntetőt, amely forduló pont volt ezen a mérkőzésen.

Kovács Zoltán vezetőedző értékelése:
Azt gondolom, hogy tisztességesen helyt álltunk, pedig nálunk most jórészt 18 - 19 éves fiatalok játszottak. Nekünk volt több helyzetünk és kihagytunk egy büntetőt is. A Gyirmót FC Győr szerencsével jutott tovább, de a folytatásban sok sikert kívánunk a győri gárdának.