Gyirmót Alcufer Stadion

DVTK - GYIRMÓT FC GYŐR 1-0 (1-0)

2016.12.10. 15.30-óra, Mezőkövesd, Városi Stadion, 1569 néző

OTP Bank Liga, 19. forduló

JÁTÉKVEZETŐK: Farkas Ádám - Kelemen Attila, Varga Gábor - Szert Balázs - Solymosi Péter, Ducsai József

DVTK: I. Rados - V. Jagodinskis, Lipták Z., D. I. Vela, Bacsa P., Kitl M., M. Daushvili, J. A. D. Villar, Nemes M. I, Novothny S. Zs., Eperjesi G.

VEZETŐEDZŐ: Horváth Ferenc

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. - Achim S., Lengyel D., Jancsó A., Présinger Á. - Filkor A., Kiss M., Bori G. - Csiki N., Simon An., Salló D.
VEZETŐEDZŐ: Urbányi István

GÓLSZERZŐK: 16.p. D. Vela

SÁRGA LAPOK: 61.p. Présinger Á., 62.p. Sallói D. ill. 62.p. Bacsa P., 71.p. Lipták Z.

PIROS LAPOK: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

8.p. Csiki bal oldali, 23 méteres szabadrúgását tolta ki bravúrral a jobb alsó sarokból Rados.

14.p. Kiss bal oldali szabadrúgását csúsztatta meg Simon, azonban a labda cntikkel a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret.

16.p. Kitl bal oldali szögletét fejeltfejelte ki Présinger, de a labdára Vela érkezettés 35 méterről, kapásból lőtt hatalmas erővel a kapunk közepébe. 1-0

31.p. Kiss találta el 23 méterről, szabadrgásból a jobb oldali kapufát.

33.p. Kitl felívelését fejelte a kapu mellé Jagodinskis.

41.p. Kitl idította a védők között kilépő Liptákot, aki elő a remek ütemben kimozduló Sebők felvete a labdát.

45.p. Kitl ba oldali szabadrúgása pattant Lipták elé, akinek kapáslövését bravúrral ütötte szögletre Sebők.

45.p. Vége az elő játékrésznek.

FÉLIDŐ: 1-0

46.p. Megkezdődött a második félidő.

51.p. Kitl 35 méteres, bal oldali szabadrúgása után Lipták fejelt a kapu fölé.

61.p. Présinger kaptt sárga lapot.

62.p. Lökdösődés után Sallói és Bacsa kapott sárga lapot.

71.p. Lipták kapott sárga lapot.

72.p. Csiki 30 métres szabadrúgását ütötte ki ajobb aló sarokból, szögletre Rados.

79.p.Csere mindktoltalon nálunk Présinger helyett Tóth, míg a hazaiaknál Bacsa helyett Ugrai.

80.p. Csiki bal oldali beadását fejelte vissza Simon, amit Sallói fejelt a jobb kapufára.

84.p. Kettős csere nálunk, Filkor helyett Madarász é Achim helyett Novák a pályán.

85.p. Cserél a Diósgyőr is, Nono helytt Bognár.

87.p. Sallói szerzett labdát a tizenhatoson belül, majd a kapu mellé.

90.p. 3 perc a hosszabítás.

90.p. Nemes kapott sárga lapot.

90.p. Ceréltek a hazaiak, Vela helyett Boros.

90+2.p. Daushvili kapott árga lapot.

90+3.p. Vége a mérkőzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 1-0 (1-0)

A kevés helyzetet hozó első félidőben többnyire a diósgyőriek akarata érvényesült, de nekünk is megvoltak a lehetőségeink, amiket nem tudtunk kihasználni. Előbb Csiki, majd Kiss szabadrúgása volt centikre a góltól. A 14. percben egy középre ívelést követően csúsztatott Simon a hosszú oldali kapufa mellé. A hazaiaiak egy szöglet utáni lepattanó után tudtak vezetést szerezni, amit az első játékrészben meg is tartottak.