III. KER. TVE - GYIRMÓT FC GYŐR II 2-3 (1-3)

JÁTÉKVEZETŐK: Újhelyi Tamás - Ambrus Dániel János, Pipicz Norbert

III. KER, TVE: Czirjék Z. - Kiss D. (Forgács B. - 72.p.), Gál Sz., Kis B., Madarász Á., Gálfi L. (Kaszai G. - 60.p.), Domokos B., Szilágyi M., Horváth L. (Szűcs L. - 46.p.), Bartha R., Kenesei K.

Szakmai igazgató: Tóth András

GYIRMÓT FC GYŐR II: Hrabina A. - Nagy S., Nagy B., Lázár P., Szűcs G. (Veres M. - 65.p.) - Kőris K., Szabó T., Borkai Á. (Dávid L. - 75.p.) - Nagy O., Kovács Zs. (Orovecz Á. - 57.p.), Farkas Z.

VEZETŐEDZŐ: Nagy Lászó

14.p. Hrabina kapuból kifutását ítélte meg szabálytalannak a játékvezető a buntetőterületen belül. A 11-est Kenesei a balra vetődő kapus mellett a jobb oldalra rúgta. 1-0

17.p. A Lázár lerántésáért megítélt büntetőt Nagy O. lőtte a felső léc alá. 1-1

18.p. Borkai szerzett labdát, majd adott Nagy Olivérhez, aki mintaszerűen ugratta ki Farkast, támadónk pedig a kifutó kapus felett a hálóba emelt. 1-2

38.p. Czirjék rossz kipasszát csípte el Farkas, aki jó ütemben adott a középen érkező Kovácshoz, ő oedig 10 méterről, félmagasan a kapu közepébe lőtt. 1-3

82.p. A lerántásért megítélt müntetőt Lenesei a jobbra vetődő Hrabina mellett a kapu bal oldalába lőtte. 2-3

VÉGEREDMÉNY: 2-3 (1-3)

Nagyon bekezdett a III. kerület, és az első negyed óra elteltével máris sikerült megszerezniük a vezetést. Azonban értékesített 11-esre értékesített 11-essel válaszoltunk. majd egy perccel később meg is fordítottuk az állást. Innentől inkább mi irányítottunk, s alakítottuk ki a helyzeteket, jó játékkal magabiztos vezetést szerztünk a szünetre.

A második játékrészben kiegyenlítettebbé vált a játék, majd egy fölösleges kiállítás után emberelőnybe kerültek az óbudaiak. Sőt, percekkel ezután a mérkőzés harmadik 11-esét értékesítve szépíteni tudott a Kerület.

Csapatunk egy jó mérkőzést játszott a fővárosban, és teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.