GYIRMÓT FC GYŐR II - BUDAPEST HONVÉD-MFA II 3-1 (1-1)

JÁTÉKVEZETŐK: Derdák Marcell - Kulman Tamás, Nagy Viktor

ÖSSZEÁLLÍTÁSOK

GYIRMÓT FC GYŐR II: Rusák E. - Nagy S., Szekeres A. (Horváth R. - 46.p.), Lázár P., Paku R. - Vass P., Szabó T., Kőris K. - Szegi V., Kovács Zs. (Irmes D. - 68.p.), Orovecz Á. (Nagy B. - 46.p.)

VEZETŐEDZŐ: Nagy László

BUDAPEST HONVÉD-MFA II: Vajda D. - Bíró T., R. Palmes, Máté Zs., Gergényi B. (Márton A. - 46.p.), Göblyös D. T., Király Á., Soós D. (Tóth H. - 54.p.), Bíró Á. (Herjeczki K. - 61.p.), Tóth B., Tömösvári B.

VEZETŐEDZŐ: Gálhidi György

22.p. Egy buktatásért megítélt büntetőt lőtt Tömösvári a jobb alsó sarokba. Bár rRusák még bele tudott ütni a labdába, de hárítani már képtelen volt. 0-1

37.p. Paku végzett el jobbról, éles szögből egy szabdarúgást, amely után a labda a hosszú felső sarokba vágdott. 1-1

56.p. Egy buktatásért megítélt büntetőt Paku lőtt az elmozduló Vajda helyére, középre. 2-1

84.p. Szegi vette el a jobb szélen a labdát, majd középre adott, ahol az érkező Vass kilőtte a hosszú alsó sarokt. 3-1

VÉGEREDMÉNY: 3-1 (1-1)

Az első félidőben hatalmas labdabirkolásbeli különbség volt a két csapat között, a Honvéd kontrákra rendezkedett be, amit az elején jól is alkalmaztak, ugyanis büntetőhöz jutottak, amit értékesítettek. De a nyomás nem csökkent a kispesti védelmen, és egy csodálatos szabadrúgásgóllal egyenlíteni tudtunk a szünet előtt, sőt közvetlenül a lefújást megeléőzően még egy felső kapufát is lőtt II. számú csapatunk kapitánya, Szabó T.

A második félidőben is inkáébb a mi akaratunk érvényesült, majd a vezetést is meg tudtuk szerezni. Ezt követően kisebb helyzetek adódtak mindkét fél előtt. 2-1-es állásnál Rusák védett hatalmasat, majd a mérkőzés hajrájában sikerült bebiztosítanunk győzelmünket.

A játék összképét tekintve megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot.