19.00 SWIETELSKY HALADÁS -
GYIRMÓT FC GYŐR;

U 19

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 30. FORDULÓ

Varga László edző: Hat játékosunk hiányzott sérülés és sárga lapok miatt. Az őket helyettesítő játékosok jól játszottak,és könnyű győzelmet arattunk az utolsó fordulóban.Gratulálok a csapatnak az egész éves munkájáért, teljesítményükért és természetesen a bajnoki címhez.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 29. FORDULÓ

Varga László edző: Fejben egy kissé elfáradtunk a bajnokság végére.Többen is gyengébb teljesítményt nyújtottak. Mindig mentünk az eredmény után. A mérkőzés végén sikerült kiegyenlítenünk, de a hosszabbításban egy kontrából gólt kaptunk, és így elszenvedtük első vereségünket a bajnokságban.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 28. FORDULÓ

VARGA LÁSZLÓ EDZŐ: Színvonalas mérkőzésen már az elején 2:0 vezettünk. A kiállítás után is mi játszottunk fölényben.Magabiztos győzelmet arattunk a rangadón,és ezzel nagy lépést tettünk célunk eléréséhez,a bajnoki cím megszerzéséhez. Gratulálok a fiúknak!

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 27. FORDULÓ

Varga László edző: Egész mérkőzésen nagy iramban, nagy kedvvel és lelkesedéssel fegyelmezetten játszva nagyarányú győzelmet arattunk egy szervezett csapat ellen. négy fordulóval a bajnokság vége előtt bajnokok lettünk. Gratulálok a csapatomnak!!

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 26. FORDULÓ

Varga László edző: Nagy lendülettel kezdtük a mérkőzést.Az első félidőben nagyon jól játszva,3:0-ra vezettünk.A második félidőben az ETO többet birtokolta a labdát,de hátul jól zártunk,kapunkra nem jelentettek különösebb veszélyt. Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk egy jó csapat ellen.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 25. FORDULÓ

Varga László edző: Az első félidőben gyengébb teljesítményt nyújtottunk.A második félidőre középpályán is javult a játékunk.Végül nagyarányú győzelmet arattunk. Néhány játékosom teljesítményével azonban nem voltam megelégedve.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 24. FORDULÓ

Varga László edző: Az első félidőben nagyon jól játszottunk, szinte végig mi birtokoltuk a labdát. A biztos vezetés tudatában a 2. félidőben kicsit visszavettünk a tempóból, lassabban játszottunk ,de a mérkőzés végéig a mi akaratunk érvényesült, és sima győzelmet arattunk.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 23. FORDULÓ

Varga László edző: Könnyű mérkőzésen nagyarányú győzelmet arattunk.Az eddig kevesebb játéklehetőséget kapó játékosok is bizonyíthattak.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 22. FORDULÓ

Varga László edző: Az első félidő elején gyorsan,szép támadásokat vezetve játszottunk.Utána lassan,pontatlanul, kevés mozgással fociztunk.Játékban többet vártam a csapatomtól.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 21. FORDULÓ

Varga László edző: A viharos erejű szélben lejátszott mérkőzésen már az első 20 percben eldöntöttük a mérkőzést.A 2.félidőben könnyen játszadozva szép gólokat lőttünk."Félgőzzel" is nagyarányú győzelmet arattunk.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 20. FORDULÓ

Varga László edző: Nem volt könnyű mérkőzés,de erre számítottunk is. Mezőnyben sok eladott labdánk volt. A küzdéssel elégedett vagyok,és egy góllal mindenképp jobbak voltunk a mezőnyben szervezetten futballozó,de kapunkra veszélyt nem jelentő hazaiak ellen.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 18. FORDULÓ

Varga László edző: Már az első félidőben eldöntöttük a mérkőzést. A második félidőben a széllel támogatva végig nyomás alatt tartottuk az ellenfelet. Tetszett a játékosok hozzáállása az egész mérkőzés folyamán.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 17. FORDULÓ

Varga László edző: Végig támadtuk az egész mérkőzést, nagy kedvvel játszottunk. Fegyelmezetten, szép támadásokat vezetve nagy gólarányú győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 15. FORDULÓ

VARGA LÁSZLÓ EDZŐ: Lelkesen játszva, sok góllal, "örömfocit" rendeztünk az utolsó mérkőzésen.Gratulálok a csapatnak,hogy vereség nélkül,őszi elsőként várhatjuk a tavaszi folytatást.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 14. FORDULÓ

VARGA LÁSZLÓ EDZŐ: Nagy akarattal és lelkesedéssel játszottunk. Végig mi irányítottuk a mérkőzést. Sok helyzetet dolgoztunk ki és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.Az ellenfél helyezése alapján szorosabb mérkőzésre számítottam.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 13. FORDULÓ

Varga László edző: Az első félidőben két elpasszolt labda miatt 2 gólos hátrányba kerültünk. A 2. félidőben felpörögtünk,pontosabban,agresszívebben futballoztunk, és ledolgoztuk a hátrányt.Ha jobb a helyzetkihasználásunk, akár győzhettünk is volna.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 6. FORDULÓ, ELMARADT MÉRKŐZÉS

Varga László: Tartalékosan is sima győzelmet arattunk,de ha gólhelyzeteinket jobban kihasználjuk, két számjegyű eredmény is születhetett volna

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 12. FORDULÓ

Varga László: Jó iramú,küzdelmes mérkőzésen a helyzetek alapján nyernünk kellett volna.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 11. FORDULÓ

Varga László: A szezon legjobb meccsén nagy akarással és fegyelmezetten játszottunk.A mérkőzés az utolsó pillanatig izgalmas és "nyitott" volt,hol az ellenfél,hol mi vezettünk egy-egy góllal.Igazságos eredmény született,amelyet egy jól felkészült ETO ellen értünk el.Az egész csapatot dicséret illeti meg a küzdésért.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 10. FORDULÓ

Varga László: Már a 10.másodpercben gyönyörű támadás után szereztük meg a vezetést,majd ezután hamar növeltük előnyünket.De voltak a mérkőzésnek olyan periódusai is,amikor lassan,pontatlanul játszottunk.A kapott gólok száma is mutatja ,hogy hátul nem volt megfelelő a figyelem és a koncentráció.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 9. FORDULÓ

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 8. FORDULÓ

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 7. FORDULÓ

Varga László edző: Magabiztos győzelmet arattunk. A második félidő elején kicsit ugyan kapkodtunk, de a mérkőzést végig mi irányítottuk. Teljesen megérdemelten nyertünk.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 5. FORDULÓ

Varga László: A "paprikás hangulatú" mérkőzésen,ha a helyzeteinket jobban kihasználjuk, nagyobb arányban is nyerhettünk volna.

U 19 II OSZTÁLY, ÉSZAK NYUGATI CSOPORT 4. FORDULÓ

Varga László Gyirmót SE: Az első félidőben lassan, kissé körülményesen játszottunk. Az ellenfélnek 2-3 helyzete is volt. A 2. félidőben gyorsabban, pontosabban játszottunk, rendre meghúztuk a széleket. Átvettük az irányítást, és a 2. félidei játék alapján megérdemelt győzelmet arattunk egy jó csapat ellen.