GYIRMÓT FC: 0-1 14.p. Kozmér 11-esből; 0-2 84.P. Varga L.

10.P. A játékvezető a hatalmas vihar miatt egyelőre beszüntette a játékot.

11.P. Folytatódik a mérkőzés.

14.p. Horváth ugratta ki Tóth Norbertet, akit a visszafutó védők lrántottak, 11-es!

15.p. 0-1 A büntetőt Kozmér vágta a hálóba.

23.p. Bognár ugratta ki Tóth Norbertet, aki gy védővel a nyakán nagy helyzetben a kapus kezébe lőtt.

25.p. Soós 15 méteres, bal oldali lövését védte Deli.

31.p. Tóth Balázs lőtt mellé 25 méterről.

33.p. Horváth ugratta ki Lakit, aki elöl óriási helyzetben szögletre metettek a hazai védők.

37.p. Kiss jobb oldali beadását Nagy fejelte kapura a bal oldalon, de a hazai kapus védett.

39.p. Gyurcsó bal oldali szögletét Papucsek fejelte mellé.

Helyzetjelentés Szigetszentmiklósról: Ez volt a félidő utolsó jelenete, Veizer játékvezető lefújta az első játékrészt. A PMFC kezdte jobban a találkozót, a vendégek birtokolták többet a labdát, de komoly helyzetig nem, csak lesgólig jutottak Gyánóék. Aztán a 15-20. perctől fokozatosan átvette a játék irányítását Várhidi Péter együttese, és egyre több helyzetet alakítottak ki a zöld-fehérek. Az utolsó percekben több nagy helyzet is kimaradt Boniferték előtt, Somorjai lövésénél a szerencsével sem állt hadilábon a PMFC. A szünetben tehát 0:0 az állás.

SZÜNET 0-1

50.P. Babos 20 méteres lövését védte Deli.

53.p. Nagy jobb oldali szögletét Bognár fejelte kapura a rövid saroknál, de a hazai kapus bravúrral védett.

68.p. Varga szép csellel csapta be a hazai védőt, középre adását Laki a felső kapufára rúgta, a kipattanót Tóth Norbert rúgta rá, de a hazai kapus szögletre mentett.

69.p. Soós labdájával Máté lépett ki a jobb oldalon, de 15 méteres lövését Deli védte.

76.p. Máté szabadrúgását védte Deli, a kipattanót Soós vágta kapu mellé.

77.p. Varga bal oldali beadását Kiss fejelte vissza a jobb oldalról, és Tóth Norbert 10 méterről mellé gurított.

83.p. Nyilas bal oldali, 14 méteres lövését védte bravúrral Deli.

84.p. 0-2 Varga 25méterről, középről bombázott a bal felső sarokba.

89.P. Bognár ugrott ki a jobb oldalon, középre adását Laki 2 méterről pörgette mellé.

90.p. Tóth Norbert ugratta ki ajobb oldalon Czanikot, aki beadta a labdát, amit Tóth Norbert kapura lött, de a hazai kapus bravúrral hárított. A kipattanót ismét Tóth norbert rúgta rá, de azúttal a kapufa hárított.

VÉGEREDMÉNY 0-2

EDZŐI NYILATKOZATOK:

HARTYÁNI GÁBOR A VIDEOTON II VEZETŐEDZŐJE: Sajnos egy ilyen labda biztos csapat ellen 11-esell kezdeni nem túl szerencsés. A Gyirmót jobb csapat mint a Pécs, jól játszottak egyszerűen nem tudtunk kibontakozni. A második félidőben le a kalappal a csapatom előtt, jobban játszottunk, de ma az a kis plusz hiányzott.

KIPRICH JÓZSEF A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE:

Részben az történt, amit elterveztünk. Tudtuk, hogy egy jó csapat az ellenfél, és ez úton szeretnék is gratulálni egész éves teljesítményükhöz. Az első félidőben többet birtokoltuk a labdát, a másodikban viszont nyomott a Felcsút. Ma nem akarok kiemelni senkit, sajnos a Pécs mai győzelmével eldőlt a bajnokság.

ÖSSZEGZÉS: Győzni mentünk Felcsútra amit, a mérkőzés elején bizonyítottunk is, hiszen támadólag léptünk fel. Viszonylag korán vezetést szereztünk, és ezúttal jól is játszottunk.

A második félidőben feljött a hazai csapat, de a jó napot kifogó Deli Zoltánnal nem bírtak a felcsúti fiatalok. A végén Varga László szép lövéssel biztosította be a győzelmet.

Győzelmünkkel megelőztük a hazai csapatot, de a Pécs idegenbeli győzelmével eldölt, hogy idén sem sikerül kiharcolnunk a az első osztályú tagságot, ami egészében csalódást jelent.