SZABADSÁG

VIDEOTON FC - GYIRMÓT FC GYŐR 4-0 (3-0)

2016.11.05. 15.30, Felcsút, Pancho Aréna, 1461 néző

OTP Bank Liga, 15. forduló

JÁTÉKVEZETŐK: Andó-Szabó Sándor - Huszár Balázs, Kóbor Péter - Georgiou Theodoros - Bognár Tamás, Gyarmati II Tibor

VIDEOTON FC: Kovácsik Á. - L. Nego, P. Vinicius, Fiola A., Szolnoki R. - Juhász R., Pátkai M. - A. Hadzic, D. Lazovic,  Feczesin R. - M. Scepovic

VEZETŐEDZŐ: Henning Berg

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. - Achim S., Jancsó A., M. Bojovics, Lázár P. - Vass P., Kiss M., Paku R., Bori G. - Simon András, Sallói D.

VEZETŐEDZŐ: Urbányi István

GÓLSZERZŐK: 3.p. Feczesin R. (1-0), 16.p. M. Scepovic (2-0), 34.p. Feczesin R. (3-0), 59.p. M. Scepovic (4-0)

SÁRGA LAPOK: nem volt

PIROS LAPOK: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

3.p. Sebők rúgta bele a labdát Scepovicba, akiről Feczesin elé pattan és ő nem hibázott, így az üres kapu közepébe gurított. 1-0

16.p. Feczesin bal oldali beadása szállt el a védőink fölött Scepovichoz, aki egyből, jobb lábbal a bal felső sarokba helyezett a tehetetlen Sebők mellett. 2-0

18.p. Achim távoli lövése szállt a hazaiak kapuja fölé.

19.p. Sallói fordult le szépen Szolnikról, aki ezután  már csak szabálytalanul tudta megállítani támadónkat. A jobb oldali szögletzászló közelében megítélt szabadrúgást Paku lőtte a rövid oldal kzléhez, ahol Achim érkezett, de pördítése a kapu mellé szállt.

29.p.  Bori bal oldali beadása után Vass fejelt kapura, azonban Kovácsik hatalmas bravúrt bemutatva hárítani tudott.

34.p. Pátkai adott remek labdát a védők között kilépő Feczesinhez, aki a kimozduló Sebők fölött a kapunk közepébe emelt. 3-0

36.p. Sallói tekert a tizenhatos jobb sarkáról a felső kapufára.

45.p. Lazovic 20 méteres szabadrúgása után Juhász fejesét védte bravúral Sebők.

45.p. 1 perc a hosszabítás.

45+1.p. Vége az első játékrésznek.

FÉLIDŐ: 3-0

46.p. Félidőben cserélt a Videoton, Nego helyett Stopira.

46.p. Megkezdődtt a második félidő.

51.p. Bojovic buktatta a tizenhatson belül Feczesint, 11-es. A büntetőt maga a sértett végezte el, azonban Sebők hatalmas brávúrral hárított.

56.p. Cserél csapatunk is, Vass helyett Csiki a pályán.

59.p. Lazovic ívelt Feczesinhez, aki fejjel tette középre a labdát, ahol Scepovic érkezett és a kapunk jobb oldalába fejelt. 4-0

66.p. Csere mind a kettő oldalon nálunk Simon András helyett Madarász, míg az ellenfélnél Pátkai helyett Bódi és Scepovic helyett Varga.

75.p. Bori beadását rúgta ki szögletre Stopira Csiki elől.

80.p. Feczesin cselezgetett a kapu előterében, majd ballal lőtt, aznban Sebők hárította a övést.

80.p. Csere a csapatunkban, Bori helyett Szegi.

85.p. Sallói cselezte magát tisztára a tzen hetos vonalán, majd17 méterről, jobbal a jobb kapufát taláta telibe.

87.p. Madarász bal oldali beadását pörgette a jobb kapufa mellé Sallói.

90.p. 2 perc a hosszabítás.

90+2.p. Andó-Szabó Sándor véget vetett a mérkőzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 4-0 (3-0)

Hasonlóan kezdtük a mérkőzést, mint a Debrecen ellen, hiszen 16 perc után két gólos hátrányba került csapatunk. A bekapott gólok után a Videoton kontratámadásokra rendezkedett be, mi pedig beadások után próbáltuk csökkenteni hátrányunkat, sikertelenűl. Sőt egy hosszú indítás után smét gólt kaptunk az esélysebbnek számító ellenfelünktől, így a félidőben 3-0 az állás.

A második félidőben is veszélyesebben játszottak a fehérváriak, ennek eredményeként kiharcoltak egy büntetőt, ami kimaradt, azonban így is növelni tudták az előnyüket. A mi csak kapufáig jutottunk, azt azonban kétszer is eltaláltuk, így lőtt gól nékül zártuk a mérkőzést.