2017-2018

MTK BUDAPEST - GYIRMÓT FC GYŐR  1-0 (0-0)

2016.10.22. 18.00-óra, Budapest, Új Hidekúti Nándor Stadion, 1183 néző

OTP Bank Liga, 13. forduló

JÁTÉKVEZETŐK: Solymosi Péter - Farkas Balázs, dr. Varga Zsolt - Márkus Tamás - Oláh Gábor, Zierkelbach Péter

MTK BUDAPESTD. Petkovic - Poór P., Borbély B., Vukimr D., Vadnai D. - B. Ramos - D. Okuka, Vogyicska B., Kanta J., Korozmán K. - Torghelle S.

VEZETŐEDZŐ: Teodoru Vaszilisz

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. - Achim S., Lázár P., M. Bojovics, Présinger Á. - Vass P., Filkor A., Kiss M., Paku R. - Sallói D., Madarász M.

VEZETŐEDZŐ: Urbányi István

GÓLSZERZŐK: 74.p. Torghelle S.

SÁRGA LAPOK: 22.p. D. Okuka

PIROS LAPOK: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

8.p. Kiss csapott le egy lepattanó labdára, amit egy átvétel után kapura is lőtte, azonban Petkovic magabiztosan fogta.

10.p. Paku, Vass, Sallói volt a labda útja, majd utóbbi hosszú sarok felé tartó lövését fogta Petkovic.

12.p. Madarász bal oldali beadását fejelték ki a hosszú oldalon érkező Filkor elől a hazaiak.

16.p. Ramos húzott balról középre, majd ballal, centikkel a bal kapufa mellé lőtt.

22.p. Okuka kapott sárga lapot Madarász buktetásáért.

25.p. Kiss jobb oldali szöglete után Bojovic fejelt, de Ramos a gól vonal előtt még vissza tudta fejelni a mezőnybe,  a labdát.

37.p. Okuka jobb oldali beadására Torghelle érkezett középen, majd utóbbi pördítését hatalmas bravúrral védte Sebők.

45.p. Vége az első játérésznek.

FÉLIDŐ: 0-0

46.p. Megkezdődött a második félidő.

50.p. Sallóit indította Kiss a bal összekötő helyén, majd előbbi vissza készített Madarásznak, akinek a lövését brávúrral ütötte szögletre Petkovic.

67.p. Vass húzott balról középre, majd a hatalmas bombát Petkovic ütötte szögletre.

67.p. Első csere a mérkőzésen, Vogyicska helyett Katona a pályán.

70.p. Cserél csapatunk is, Madarász helyett Nagy Olivér a pályán.

73.p. Ismét cserélnek a hazaiak, Korozmán helyett Varga.

74.p. Vukmir adott Vadnaihoz, akinek bal oldali beadását fejelte a jobb felső sarokba Torghelle. 1-0

79.p. Második csere csapatunkban, Paku helyén Tóth játszik tovább.

85.p. Utolsó csere a mi oldalunkon, Filkor helyett Gyurján.

90.p. Okuka jobb oldali beadását Torghelle lőtte gyönyrű mozdulattal kapura, de Sebők hatalmasat védett.

90.p. 3 perc a hosszabítás.

90+1.p. Utolsó csere a mérkőzésen Baki játszik Ramos helyén.

90+3.p. Vége a mérkőzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 1-0 (0-0)

Jobban kezdtük a mérkőzést, habár Urbányi István dolgát egy újabb sérülés is nehezítette, hiszen Jancsó bemelegítés közben sérült meg és a helyére Lázárt kellett neveznie vezetőedzőnknek. A félidő közepére kiegynlítődött a játék és mind a kettő oldalon áthattak heyzeteket a nézők, azonban az első mérkőzéshez hasonlóan ebben a félidőben sem született gól.

A második játékrészre átvette az irányítást a hazai csapat. A félidő elején ez csak labdabirtoklásban mutatkozott meg, nem sikerült helyzetet kialakítaniuk. A mérkőzés vége felé egy beívelésre érkezett közpen Torghelle és eldöntötte a mérkőzést. Így az előző fordulóhoz haonlóan most is 1-0 arányban maradtunk alul aktuáis ellenfelnkel szemben.