GYIRMÓT FC GYŐR;

SWIETELSKY HALADÁS - GYIRMÓT FC GYŐR 0-1 (0-1), 1485 néző

2016.09.24. 18.00-óra, Sopron, Káposztás utcai stadion

OTP Bank Liga, 11. forduló

JÁTÉKVEZETŐK: Iványi Zoltán - Farkas Balázs, Medovarszki János - Kormányos II. Gábor - Szőts Gergely, Oláh Gábor

SWIETELSKY HALADÁSRózsa D. - Polgár K., Wils S., Hegedűs J., P. Bosnjak - Kovács L., Iszlai B. - Németh M., Rácz B., Halmosi P. - Williams D. J.

Vezetőedző: Mészöly Géza

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. - S. Z. Achim, Jancsó A., M. Bojovic, Présinger Á. - Filkor A., Kiss M., Paku R. - Vass P., Sallói D., Csiki N.

VEZETŐEDZŐ: Urbányi István

GÓLSZERZŐK: 40.p. Sallói D.

SÁRGA LAPOK: 47.p. Csiki N. ill. 9.p. P. Bosnjak, 84.p. Halmosi P., 85.p. Kovács L.

PIROS LAPOK: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

9.p. Bosnjak buktatta Vasst, amiért sárga lapot kapott.

13.p. Polgár jobb oldali beadását rúgta ki szögletre Achim.

16.p. Filkor lőtt jobbal, 17 méterről egy lepattanó labdát centikkel a bal felső sarok fölé.

18.p. Paku adott Csikihez, balra, aki egy átvétel után, jobbal lőtt, de Rózsa másodszorra fogta a lövést.

24.p. Williams rúgott 30 méterről óriási kapufát.

26.p. Paku kényszerítőzött Vassal, amjd előbbi középre adását Csiki pörgette kapura, azonban Rózsa védeni tudott.

36.p. Csiki jobb oldali beadásáról maradt le centikkel a felfutó Achim.

40.p. Vass vágott le egy hatalmas sprintett a jobb oldalon, majd középre tett az üresen érkező Sallóihoz, aki egyből, jobbal a kapu jobb oldalába helyezett! 0-1

45.p. Sallói egy remek átvétel után Csikihez adott, aki egy csel után jobbal centikkel a jobb alsó sarok mellé lőtt.

45.p. 1 perc a hosszabítás.

45+1.p. Vége az első félidőnek.

FÉLIDŐ: 0-1

46.p. A félidőben cseréltek a hazaiak, Polgár nem tudja folytatni a játékot kézsérülése végett, helyette Schimmer a pályán. Elkezdődött a második félidő.

47.p. Csiki kapott sárga lapot műesésért.

54.p. Halmosi bal oldali beadása után Iszlai fordult kapura, de a jobb lába lövését magabiztosan fogta Sebők.

55.p. Bosnjak bal oldali lapos beadását vágta jobbal, 10 méterről a kapu fölé Williams.

56.p. Újabb csere a hazaiaknál, Németh helyett Ars.

58.p. Iszlai előreívelése után, Halmosi fejesét szorította bravúrosan a lábai közé Sebők.

59.p. Csere a mi oldalukon Csiki helyett Madarász a pályán.

61.p. Ismét cserél Urbányi István, Vass helyett Szegi játszik a továbbiakban.

62.p. Sallói szerzett labdát Wilstől, majd lepasszolta azt a most beállt Szeginek, de ő csak a jobb oldali kapufát találta el.

65.p. Az utolsó csere hazai oldalon, Rácz helyett Tóth.

70.p. Halmosi bal oldali beadását fogta magabiztosan Sebők.

75.p. Bosnjak bal oldali beadását lőtte egyből, ballal a jobb kapufa mellé Tóth.

84.p. Halmosi kapott vitatkozásrt sárga lapot.

85.p. Kovács kapott sárga lapot Szegi buktatásáért.

88p. Sallói futott végig a félpályán, majd Madarász elé tálalt, aki a felső lécre pörgetett jobb lábbal, majd az ismétlés után újra próbálkozott, de Wils az útját állta.

90.p. 4 perc a hosszabítás.

90+1.p. Simon András az utolsó cserénk, aki a gólt szerző Sallói helyére érkezik.

90+4.p. Iványi Zoltán lefújta a mérkőzést.

VÉGEREDMÉNY: 0-1 (0-1)

A mérkőzés eleje ismerkedéssel, mezőnyjátékkal kezdődött, ami a pontatlanságok miatt nem hozott helyzetet. A folytatásban a Haladás többet birtokolta a labdát, majd egy távoli lövés következtében Williems révén egy felső kapufát is elértek. Azonban ahogy lenni szokott a kihagyott lehetőség után egy remek játék után megszereztük a vezetést, így csapatunk nyugodtan mehetett pihenni a félidőben.

A második játékrészben folyamatosan nyomott a Haladás, ami gólban a mai napon nem mutatkozott meg, így már öt meccse nem kaptunk gólt és öt mérkőzés óta nem szenvedtünk vereséget, ráadásul az első helyezett után a harmadikat is le sikerült győznünk, ami bizakodásra adhat okot. A cserék után új erőre kapott csapatunk és két kapufát is elértünk, azonban ebben a félidőben nem esett gól, így megtartottuk az első félidőben, Sallói által szerzett vezetést. A mérkőzés összképét tekintve, megérdemelt győzelmet arattunk a Haladással szemben