GYIRMÓT FC GYŐR;

GYIRMÓT FC GYŐR - FERENCVÁROSI TC 0-1 (0-1)

2016.08.17. 19.00-óra, Győr-Gyirmót, Alcufer Stadion, 4200 néző

OTP Bank Liga, 6. forduló

JÁTÉKVEZETŐK: Szőts Gergely - Ring György, Lémon Oszkár - Farkas Balázs - Molnár Attila, Gyarmati II Tibor

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. - Nagy S., Balogh B., Lázár P., Présinger Á. - Csiki N., Kiss M., Madarász M., Paku R. - Simon András, Máté J.

VEZETŐEDZŐ: Urbányi István

FERENCVÁROSI TC: Dibusz D. - Hüsing O., Sestak S., Böde D., Nagy D., Leandro, Gera Z., Trinks F., Dilaver E., Ramirez C., Varga R.

VEZETŐEDZŐ: Thomas Doll

CSERÉK: 46.p. Máté J. - Tóth N., 72.p. Csiki N. - Gyurján B., 79.p. Madarász M. - Beliczky G. ill. 60.p. F. Trinks - Gyömbér G., 72.p. Varga R. - M. Nalepa, 82.p. Nagy D. - Csernik K.

GÓLSZERZŐK: 18.p. Böde D.

SÁRGA LAPOK: 60.p. Paku . ill. 62.p. C. Ramirez

PIROS LAPOK: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

2.p. Dilaver beadását vágta ki Lázár.

6.p. Paku távoli lövése pattant meg Hüsingen, de Dibusz az alapvonal előtt még meg tudta fogni a labdát.

9.p. Csiki indította a bal szélen Mátét, aki nem tudta átcselezni magát a vendég védőkön.

12.p. Trinks csapott le egy lepattanó labdára, de 18 méteres lövése elkerülte kapunkat.

18.p. Sestak adott középre Bödének, aki a felszabadítani igyekvő védők között, 5 méterről a kapunk közepébe lőtt. 0-1

21.p. Varga jobb oldali beadását Nagy fejelte ki.

26.p. Nagy adott Sestak elé, akinek a lövésébe Présinger lépett bele.

27.p. Leandro bal oldali beadását Sestak fejelte a bal alsó irányába de, Sebők bravúrral hárított.

28.p. Varga cselezett a kapu felé, de lövését Sebők hárította.

30.p. Gera adott középre Trinksnek, aki 19 méterről tüzelt, de a lövése elkerülte a kapunkat.

33.p. Trinks bal oldali szabadrúgását Sebők ököllel hárította.

38.p. Kiss 30 méteres, életerős lövését bravúrral védte Dibusz.

45.p. Vége az első félidőnek.

FÉLIDŐ: 0-1

46.p. Félidőben cserélt a csapatunk Máté helyett Tóth.

46.p. Megkezdődött a második játékrész.

52.p. Madarász adott Tóthnak, aki okosan készített Simon elé, de utóbbi lövésébe Dilaver lépett bele.

57.p. Trinks szabadrúgása után Böde csúsztatott, de Sebők bravúrral a léc fölé tolta a labdát.

58.p. Cserélt a vendég csapat, Trinks helyett Gyömbér a pályán.

59.p. Paku kapott sárga lapot.

61.p. Ramirez kapott sárga lapot Madarász megrúgásáért.

64.p. Leandro adott Vargának, aki sarokkal készített Sesták elé, de a lövés elkerülte a kapunkat.

70.p. Csere mind a kettő oldalon, nálunk Csiki helyett Gyurján az ellenfélnél peidg Varga helyett Nalepa a pályán.

78.p. Az utolsó csere nálunk Madarász helyén Beliczky folytatja.

80.p. Az utolsó csere a mérkőzésen, Nagy Dominik helyén Csernik játszik a továbbiakban.

90.p. 3 perc a hosszabbítás.

90+1.p. Beliczky cselezgetett a jobb szélen, majd Gyurjánhoz adott, aki 19 méterről lőtt, de Dibusz bravúrral hárított.

90+3.p. Vége a mérkőzésnek.

VÉGEREDMÉNY: 0-1 (0-1)

A Ferencváros kezdte jobban az első játékrészt, de  mi sem játszottunk alárendelt szerepet, hiszen kisebb helyzetek előttünk is adódtak. az első igazi nagy helyzetig 17 percet kellet várni, ami a vendégek előtt adódott, egy védelmi hiba után Böde juttatta a hálónkba a labdát. A gól után a Ferencváros irányította a játékot, de a félidő vége előtt még előttünk is adódott egy helyzet, de Dibusz bravúrral hárította Kiss Máté távoli lövését.

A második félidőre megváltozott a játék képe és átvettük az irányítást a címvédő Ferencváros ellen, de ez sajnos gólban, gólokban nem mutatkozott meg a mai napon, így ma is pont nélkül maradt a csapatunk. Több helyzet adódott előttünk, mint a vendégek előtt, de hiába küzdöttünk nem sikerült a kapuba találnunk.