GYIRMÓT FC: 1-0 18.p. Baumgartner 11-esből; 2-3 81.p. Weitner Á.,

FC TATABÁNYA : 1-1 36.p. Farkas J.; 1-2 53.p. Bozsik J.; 1-3 57.p. Farkas J.;

GYIRMÓT FC: 40.p. Tóth B.; 43.p. Szabó Cs.; 90.p. Böjte A.

FC TATABÁNYA : 18.p. Dombai A.; 34.p. Almási L.; 65.p. Vass N.; 91.p. Kovács I.

FC TATABÁNYA : 92.p. Almási L.

TUDÓSÍTÁS

1.P. Megkezdődött a mérkőzés.

10.p. Jó iramú a találkozó, szakad az eső, helyzet eddig nem volt.

18.p. Szabó Csaba ugratta ki Lakit a bal oldalon, akinek lövését egy védő blokkolta, de a labda Laki előtt maradt, és a kifutó vendég kapus mellett egy csellel tört volna kapura. Dombai elhúzta a lábát, 11-es!

19.p. 1-0 A büntetőt Baumgartner a jobbra mozduló Dombai mellett a kapu bal oldalába vágta.

30. Jobban kijött a Tatabánya saját kapuja elöl, de helyzetekig egyelőre nem jutottak.

35.p. 1-1 Farkas János ugrott ki a bal oldaln egy kiugratással, és a kifutó Deli fölött a hálóba emelt.

37.p. Kiss Zsolt jobb oldali, 25 éteres lövése ment fölé.

SZÜNET 1-1

46. Megkezdődött a második félidő.

55.p. 1-2 Megyesi jobb oldali szögletébe középen belecsúsztott Bozsik, és a hálóba vágódott a labda.

58.p. 1-3 Farkas János a bal oldalról, a 16-os sarkáról bombázott a bal alsó arokba.

60.p. Bozsik 20 méteres lövését védte Deli.

67.p. Laki beívelését fejelte kapura Tóth Balázs, de a vendégek kapusa védett.

68.p. Tóth Zoltán és Bozsik kényszerítőzött szépen, utóbbi lövését védte bravúrral Deli.

72.p. Homonyik lőtt mellé jobb oldalról, 20 méterről.

75.p. Farkas János és Deme kényszerítőzött a 16-unkon belül, utóbbi ziccerben lőtt, Deli hatalmas bravúrral védett.

79.p. Homonyik lövése ment mellé

80.p. 2-3 Polyák ugratta ki Weitnert, aki a jobb oldalról, éles szögből lőtt a hálóba.

VÉGEREDMÉNY 2-3

EDZŐI NYILATKOZATOK

KIPRICH JÓZSEF A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE:

Az első félidőben el kellett volna döntenünk a mérkőzést. Sajnos 1-0-nál nem kaptunk meg egy jogosnak tűnő büntetőt, de a későbbiekben is elég sokat hibázott a játékvezető a kárunkra. A második félidőben a Tatabánya nagyon jó futballozott, sok helyzetet alakított ki, és megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.

P.NAGY LÁSZLÓ AZ FC TATABÁNYA VEZETŐEDZŐJE:

Az első félidő elején megfogott minket a Gyirmót . Annak ellenére, hogy készültünk a taktikájukból, de voltak helyzeteik. Ha azokat belövik, akkor meg lett volna nekik a mérkőzés. Félidőben váltottunk, átszerveztük játékunkat, szép gólokat lőttünk. A helyzetek alapján megérdemelten nyertünk.

ÖSSZEGZÉS: Jó iramú , változatos mérkőzést láthattak ma a nézők. A Tatabánya eddigi ellenfeleinkkel szemben nem állt be védekezni, hanem okosan, taktikusan játszott. Ennek ellenére megszereztük a vezetést, majd tovább növelhettük volna előnyünket, de ez ma nem sikerült. Váratlanul egyenlítettek a vendégek, és lelkileg ez nekik tett jót a szünetre.
A szünetben átszervezték játékukat a tatabányaiak és ezzel meglepve minket 3 perc alatt kétgólos vezetést szereztek. Ekkor kitámadtunk, mindent egy lapra téve megpróbáltunk gólt szerezni. Ennek azt lett a vége, hogy több esetben is Deli bravúrjaira volt szükség, hogy ne növelje előnyét a vendégcsapat. A végén még rúgtunk egy szép gólt, de ez ma csak a szépítéshez volt elég.
Végeredményben a vendégek teljesen megérdemelten nyerték meg a találkozót.

JÓK GYIRMÓT: Deli Z.