VEZETTE: RADVÁNYI ÁDÁM, DR. VARGA ZOLTÁN, PÁPAI ZOLTÁN

VESZPRÉM FC: Varga T., Grósz R., Hegedűs Gy., Lang Á., Leitold T., Finta P., Garai P., Molnár Z., Kollár Zs., Hevesi-Tóth T., Alex De P.J.

VEZETŐEDZŐ: VÁGÓ ATTILA

GYIRMÓT FC: Deli Z., Bognár Zs., Böjte A., Kozmér L., Szabó Cs., Kiss Zs., Baumgartner A., Tóth B., Nagy L., Tóth N., Laki B.

VEZETŐEDZŐ: KIPRICH JÓZSEF

CSERÉK

VESZPRÉM FC: szünetben Kollár Zs. - Boromissza G.; 63.p. Leitold T. Tatai J.; 63.p. Finta P. - Cvetkó J.

GYIRMÓT FC: 75.p. Nagy L. - Varga L.; 78.p. Baumgartner A. - Horváth R.; 90.p. Tóth N. -Lajtos D.

GÓLLÖVŐK:

VESZPRÉM FC: Nem volt.

GYIRMÓT FC: 42.p. 0-1 Tóth Norbert;

SÁRGA LAP

VESZPRÉM FC: 66.p. Hevesi-Tóth T.

GYIRMÓT FC: 69.p. Baumgartner A.; 75.p. Deli Z.; 82.p. Varga L.

PIROS LAP Nem volt.

TUDÓSÍTÁS

16.p. Enyhe mezőnyfölényben játszunk, de a kapuk még nem forogtak veszélyben.

20.p. Hevesi-Tóth beadását Finta fejelte kapura, Deli védett.

30.p. Kiss ugrott ki a jobb oldalon Bognár szöktetésével, majd beadását a hosszú oldalon Tóth Norbert fejelte fölé.

42.p. 0-1 Kiss jobb oldali beadását Tóth Norbert fejelte Laki elé, aki 5 méterről becsúszva a felső kapufát találta telibe. A kipattanót, Tóth Norbert a földön fekve fejelte a jobb alsó sarokba.

44.p. Laki lőtt középről, 16 méterről mellé.

SZÜNET 0-1

48.p. Laki a jobboldalról 17 méterről lőtt centikkel a jobb kapufa mellé.

64.p. Többet támad a Veszprém, de egyelőre eredménytelenül.

68.p. Bognár jobb oldali beadásával Kiss iramodott le az alapvonalig, középreadását egy védő mentette a nagy helyzetben lévő Tóth Norbert elöl.

71.p. Boromissza lőtt 20 méterről méterekkel a jobb kapufa mellé.

75.p. Jobb oldali beadást Alex 3 méterről fejelte kapura, Deli hatalmas bravúrral védett, és az ismétlésre érekző csatár elöl is bravúrral mentett.

80.p. Kiss jobb oldali beadását Laki a hosszú oldalról viszatette Tóth Norbert lé, aki háttal a kapunak félfordulattal lőtt, de mellé.

88.p. Varga labdájával Laki került helyzetbe a bal oldalon, de a hosszú oldal mellé lőtt.

VÉGEREDMÉNY 0-1

EDZŐI NYILATKOZATOK:

VÁGÓ ATTILA A VESZPRÉM FC VEZETŐEDZŐJE:

Összességében talán a döntetlen igazságosabb lett volna. De azért érdemelte meg a Gyirmót a győzelmet - amivel valószínűleg fel is jutnak -, mert az ilyen mérkőzéseket is el tudják dönteni. Negyven percig nem voltak nagy helyzetek, de első hibánkat azonnal kihasználta a Gyirmót. A második félidőben már több lehetőségünk volt, ekkor már három csatárral játszottunk, de Deli kivédte a hatalmas ziccerünket. Nem érdemeltünk győzelmet, de a döntetlent megérdemeltük volna. A Gyirmótnak sok sikert kívánok!

KIPRICH JÓZSEF A GYIRMÓT FC VEZETŐEDZŐJE:

Az első félidőben mi irányítottuk a mérkőzést, több lehetőséget alakítottunk ki, de sajnos csak egyet tudtunk kihasználni. A második félidőben a Veszprém feljött ránk, akkor inkább védekeztünk, bár kontrákból akkor is nagyobb lehetőségeink voltak, így megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

ÖSSZEGZÉS: Nehéz mérkőzésre számítottunk, és pontosan azt is kaptuk, amit vártunk. A hazaiak nem álltak be védekezni, és nem mondtak le a 3 pont megszerzéséről. A mérkőzés első felében többet birtokoltuk a labdát, míg a második játékrészben a hazaiaknál volt többet a játékszer. Ennek ellenére nekünk volt több lehetőségünk, és közelebb álltunk a győzelemhez, bár ehhez ma Deli hatalmas bravúrja is kellett. Összességében megérdemelten nyertünk a masszív hazai alakulat ellen.

JÓK GYIRMÓT: Az egész gyirmóti csapat!