SWIETELSKY-SOPRONI VSE - GYIRMÓT FC GYŐR 1-3 (1-1)

JÁTÉKVEZETŐK: Pintér Csaba - Huszár Balázs, Kóbor Péter - Gaál Ákos

SWIETELSKY-SORPONI VSE: Heinrich M. - Baracskai R., Holdampf G., Kapacina V., Jancsó A., Fazakas G., Rácz B., Pető B., Szabó L., Zamostny B., Jovetic A.

VEZETŐEDZŐ: Supka Attila

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. - Nagy S., Balogh B., Szekeres A., Völgyi D. - Horváth A., Kiss M. - Vass P., Simon András, Beliczky G. - Simon Attila

VEZETŐEDZŐ: Bene Ferenc

CSERÉK: 46.p. Pető B. - Grabant B., 61.p. Zamostny B. - Deme I., 87.p. Baracskai R. - Pados P. ill. 55.p. Beliczky G. - Paku R., 66.p. Simon Attila - Gyurján B., 90+1.p. Vass P. - Lázár P.

GÓLSZERZŐK: 26.p. Baracskai R. ill. 36.p. Vass P., 89.p. Völgyi D., 90+3.p. Simon András

SÁRGA LAPOK: 16.p. Fazakas G., 25.p. Szabó L., 84.p. Grabant B. ill. 49.p. Kiss M.

PIROS LAPOK: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

13.p. Zamostny lövését fogta biztosan Sebők.

16.p. Fazakas vágott oda Simon Attilának, a soproni sárga lapot kapott.

25.p. Völgyi 21 méteres, középre tartó szabadrúgását fogta biztosan Heinrich.

25.p.Szabó kapott Vass buktatásáért sárga lapot.

26.p. A két védőnk között kitörő Baracsaki kapott remek labdát Fazakastól, majd előbbi középre cselezett, s védhetetlenül lőtt 16 méterről, laposan a jobb alsó sarokba. 1-0

36.p. A soproni 16-os előterében szerezte meg Horváth a labdát Zamostnytól, majd a jobb szélen érkező Vasshoz adott. Utóbbi egy csel után kilőtte a kosszú alsó sarkot! 1-1

45.p. Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek.

FÉLIDŐ: 1-1

46.p. Megkezdődött a második játékrész. A szünetben cseréltek a hazaiak, Pető helyén Grabant B.

47.p. Simon András adott jó észrevétellel a jobb összekötő helyén felfutó Vassnak, aki a kifutó Heinrich fölött próbált a kapuba emelni, de a labda a felső léc fölé szállt.

49.p. Kiss kapott Rácz buktatásáért sárga lapot.

55.p. Grabant B. adott a középen érkező Rácz elé, de utóbbi kapu fölé lőtt 17 méterről.

55.p. Cserélt Bene Ferenc, Beliczky helyén Paku.

58.p. Völgyi passza után Paku adott a két védő között kitörő Simon Attila elé, akit a hazaiak kiszorítottak, majd lövését Heinrich védeni tudta.

61.p. Supka Attila változtatott, Deme állt Zamostny helyére.

66.p. Bene Ferenc újból cserélt, Simon Attila helyén Gyurján.

72.p. Baracskai kapott labdát Rácztól, majd a balról, 20 méterről eleresztett lövést Sebők hatástalanította.

77.p. Jobb oldali szöglet után a hosszú oldalon érkező Szabó lőtt az elmozduló Sebők helyére, de Vass ki tudta vágni a labdát a gólvonalról.

84.p. Grabant kapott Nagy buktatásáért sárga lapot.

87.p. Csere a hazaiaknál, Baracskait Pados váltotta.

89.p. Völgyi kapott remek labdát, majd lőtt 14 méterről védhetetlenül a kapuba! 1-2

90.p. 3 perc a ráadás.

90+1.p. Vass helyén Lázár.

90+3.p. Simon András kapott remek kiugratást, majd a félpályát végignyargalva 14 méterről a kapuba vágta a labdát! 1-3

90+4.p. Pintér Csaba játékvezető lefújta a mérkőzést. A Merkantil Bank Liga idei bajnokcsapata a GYIRMÓT FC GYŐR!

VÉGEREDMÉNY: 1-3 (1-1)

A mérkőzés első félidejében nagyjából kiegyenlített játék folyt, igaz, mi vezettünk több támadást, de az utolsó passzokba rendre hiba csúszott, s a soproniak meg is tudták szerezni a vezetést. Ezt követően csapatunk eggyel feljebb kapcsolt, aminek eredményeképp sikerült is az egyenlítés. Majd ezután mi vezettünk inkább - több alkalommal látványos - támadást, de ezekből lövésig már nem sikerült eljutni.

A második félidőben tovább folytatódott a küzdelem a játéktéren, mindkét fél vezetett támadásokat, de ekkor gólt már csak nekünk sikerült szereznünk, és végül sikerült a régóta várt álom, csapatunk megnyerte a másodosztályt, s jövőre az élvonalban szerepelhetünk!