JÁTÉKVEZETŐK: Oláh Gábor - Farkas Balázs, Vígh-Tarsonyi Gergő - Horváth Tibor

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. - Bori G., Szekeres A., Balogh B., Völgyi D. - Horváth A., Kiss M. - Vass P., Simon András, Simon Attila - Máté J.

VEZETŐEDZŐ: Bene Ferenc

VÁC FC: Czirjék Z. - Tóth Barna, Tóth Barnabás, Zsolnai R., Rusvay G., Tóth G., Németh G., Görgényi D., Dlusztus A., Sipeki I., Tóth F.

VEZETŐEDZŐ: Nagy Tibor

CSERÉK: 69.p. Simon Attila helyett Madarász M., 72.p. Simon András helyett Tóth N., 76.p. Völgyi D. helyett Présinger Á ill. 46.p. Zsolnai R. helyett Csirszki M., 68.p. Rusvay G. helyett Frank R., 79.p. Tóth Barna helyett Kószás K.

GÓLSZERZŐK: 4.p. Kiss M., 33.p. Simon Attila, 64.p. Máté J., 68.p. Balogh B., 80.p. Máté J. (11-esből), 84.p. Máté J.

SÁRGA LAPOK:

PIROS LAPOK:

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

4.p. A Simon Attila buktatásáért megítélt szabadrúgást Kiss végezte el balról, 19 méterről, majd a vendég védőn megpattanó lövés védhetetlenül vágódott a kapu bal oldalába! 1-0

21.p. Korai gólunk óta egyre kiegyenlítettebb mezőnyjáték folyik.

27.p. Völgyi 18 méteres szabadrúgása pattant ki Czirjékről, de a védők fel tudtak szabadítani.

33.p. Bori ugratta ki a jobb szélen Vasst, akinek középre adását Dlusztus próbálta fejjel hatástalanítani, azonban a labda a bal szélen érkező Simon Attila elé került, aki éles szögből kilőtte a hosszú alsó sarkot! 2-0

35.p. Simon András ugratta ki Mátét, utóbbi a védők szorításában lőtt, de Czirjék védeni tudott.

37.p. Jobb oldali szöglet után Dlusztus csúsztatott kapura, de védelmünk eszén most sem tudtak túljárni a váciak.

43.p. Kiss jobb oldali beadása után Máté csúsztatott a hosszú oldalon érkező Simon Attila elé, akinek lövése ezúttal nem talált kaput.

45.p. Vége az első félidőnek.

FÉLIDŐ: 2-0

46.p. Megkezdődött a második félidő, szünetben cseréltek a vendégek, Zsolnai helyett Csirszki a pályán.

55.p. Kiss bal oldali szabadrúgása után Balogh továbbította kapura a labdát, ám az centikkel a felső léc fölé szállt.

63.p. Simon András lövése szállt a kapu fölé.

64.p. Vass indult meg a jobb szélen majd adott a középen érkező Mátéhoz, utóbbi pedig kilőtte a bal alsó sarkot! 3-0

68.p. Völgyi jobb oldali szöglete után Balogh fejelt a jobb alsó sarokba! 4-0

69.p. Csere mindkét oldalon nálunk Simon Attila helyén Madarász a pályán, míg a vendégeknél Rusvay helyett Frank.

72.p. Ismét cserélt Bene Ferenc Simon András helyett Tóth a pályán.

76.p. Kihasználta csapatunk utolsó cserelehetőségét Völgyi helyén Présinger folytatja.

80.p. Tóth F. rántotta le Mátét, majd a büntetőt maga a sértett rúgta magabiztosan a jobb alsó sarokba! 5-0

84.p. Horváth adott remek labdát Tóthnak aki Máté elé készített csatárunk pedig 17 méterről hatalmas gólt vágott a felső léc alá! 6-0

90.p. Présinger jobb oldali szabadrúgását ütötte ki Czirjék.

90.p. 2 perc a hosszabbítás.

90+2.p. Oláh Gábor játékvezető lefújta a mérkőzést.

VÉGEREDMÉNY: 6-0 (2-0)

A mérkőzés elején nagyon korán sikerült vezetéshez jutnunk, de a találat után egy ideig igazán veszélyes helyzetet nem tudtunk kialakítani. Mindkét oldalon remekeltek a védelmek, így az utolsó passzok nem sikerültek. Az első 45 perc vége felé közeledve sikerült újabb találatot szereznünk, ami után felpörgött a játék, de újabb gól a szünetig nem született.

A második játékrészben aztán az történt, amire már nagyon vártak a gyirmóti szimpatizánsok. Az előny birtokában sem dőlt hátra a csapat, és újabb lehetőségeket alakítottunk ki. A 64. percben a nagy kedvvel játszó Máté János növelte csapatunk előnyét, sőt, ő további két gólt is szerzett, mesterhármasig jutott támadónk!

A játék összképét nézve kétségtelen, hogy - főleg a második félidei teljesítmények köszönhetően - teljesen megérdemelten tartotta itthon csapatunk a 3 pontot egy közönségszórakoztató mérkőzésen.