KAPUVÁRI SE - GYIRMÓT FC GYŐR II 2-2 (1-0)

JÁTÉKVEZETŐK: Móri Tamás - Németh Imre, Kolozsvári Norbert

KAPUVÁRI SE: Kolozsvári M. - Kálmán A., Müller N., Horváth P., Papp R., Papp T. (Kiss Á. - 89.p.), Horváth R., Varga T., Árki K., Pethő B. J. (Böcskör Gy. - 81.p.), Molnár G. (Böcskör Zs. - 87.p.)

VEZETŐEDZŐ: Mayer János

GYIRMÓT FC GYŐR II: Dukát P. - Veres M., Molnár M., Szigeti N., Szücs G. - Kovács Zs. (Tar P. - 90.p.), Füleki N., Takács T. (Tóth L. - 60.p.), Présinger Á., Farkas Z. - Máté J. (Dávid L. - 72.p.)

VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila

46.p. Egy védelmi hibát követően Pethő elé került a labda, aki 16 méterről lőtt, a labda pedig a kapu jobb felső sarkában kötött ki. 1-0

69.p. Egy ellentámadást követően Árki készített a bal szélről Molnár G. elé, aki a kimozduló Dukŕt mellett a hálóba gurított. 2-0

77.p. Présinger szögletét követően Dávid L. fejelt a kimozduló Kolozsvári kapujába! 2-1

87.p. Szücs labdájára Füleki indult, aki a kifutó hazai kapus felett átemelte a labdát, amit a közepén érkező Farkas Z. 3 méterről a kapuba pofozott! 2-2

VÉGEREDMÉNY: 2-2 (0-0)

A borús időben zajló mérkőzésen a tabellán előkelő helyezést elfoglaló csapatok néztek szembe egymással. A forduló rangadójának első negyedében inkább a hazai csapat birtokolta többet a labdát, de komoly helyzetet egyik csapat sem tudott kialakítani. Az első félidő második felében már kiegyenlített játékot láthatott a szép számú néző közönség. Itt is - ott is adódtak lehetőségek, de gólt egyik csapat sem tudott szerezni.

A második játékrész elején egy védekezési hibát követően a hazaiaknak sikerült megszerezni a vezetést, ennek ellenére csapatunk tovább küzdött, hogy gólt, gólokat szerezzen. Ennek következményeképp a hazai csapat egy ellentámadást követően újabb gólt szerzett. Csapatunk nem tört meg, hanem még több energiát befektetve támadott a szépítésért, aminek jelei például a 72. percben is jelentkeztek, amikor Kovács Zs. 25 méteres lövése csattant a jobb kapufán. Végül a 77, percben a csereként beálló Dávid Levente fejese jelentette a szépítést számunkra. 10 perccel később Farkas Zoltán is betalált, így már döntetlen állt ismét az eredményjelzőn a 87. percben.

A találkozó utolsó pillanataiban csapatunk mindet megtett, hogy megszerezze a győztes gólt, ám ez már nem sikerült. Egy küzdelmes, jó iramú mérkőzésen 1 pontot sikerült szereznünk.

(tudósítás: gyirmotfc.hu, Tóth Kristóf)