GYIRMÓT FC GYŐR II - LIPÓT PÉKSÉG SE 1-0 (0-0)

2016.03.13. 15.00-óra, Győr-Gyirmót, Alcufer stadion, 4-es pálya, 400 néző

JÁTÉKVEZETŐK: Czinder Imre - Bede Tamás dr., Sisa Roland

GYIRMÓT FC GYŐR II: Rusák E., Molnár M. (Dávid L. 63.p.), Füleki N., Máté J., Farkas Z., Présinger Á., Szűcs G., Veres M. T., Takács T., Szigeti N., Lengyel D.

LIPÓT PÉKSÉG SE: Takács N., Ásványi T., Bieder G., Keszei J., Bella E., Póczik R., Csete Z. (Endrődy I. 83.p.), Vojnisek T. (Varga B. 80.p.), Angyal Sz., Varga T., Zimonyi D.

Játékvezetők:

Góllövők: 85.p. 1-0 Dávid L. (Gyirmót FC)

Sárga lap: 74.p. Angyal Sz. (Lipót SE)

Kiállítás: nem volt

85.p. 1-0 Szűcs ment el a bal oldalon, és jól adott középre, ahol a jobbról érkező Dávid Levente 6 méterről lőtt a hálóba.

Nagy elánnal vetették bele a küzdelembe mindkét csapat játékosai. A tabella alapján igazi rangadóra volt kiváncsi a Gyirmótra kilátogató mintegy 400 szurkoló, és a látottak alapján nem is kellett csalódniuk.

A mérkőzést jobban kezdték a vendégek, és több helyzetet is kidolgoztak. Később átvettük a játék irányítását, és nekünk volt több lehetőségünk, de a szünetig az eredmény nem változott.

A második félidőben folytatódott a nyílt sisakos, támadó játék. Látszott, hogy mindkét csapatnak fontos a mérkőzés, és mindkét csapat a győzelemre játszik.

Ennek megfelelően felváltva forogtak veszélybe a kapuk, de gólt a mai napon csak nekünk sikerült szerezni.

A mérkőzés utolsó harmadában beszorítottuk a vendégeket, és megérdemelten szereztünk vezetést, így megérdemelten nyertük meg ezt a nagyon fontos mérkőzést.