JÁTÉKVEZETŐK: Botló Béla - Mohos Milán, Iványi István - Horváth Tibor

GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. - Nagy S., Lázár P., Balogh B., Présinger Á. - Horváth A., Madarász M., Bori G., Simon András, Máté J. - Simon Attila

SOROKSÁR SC: Holczer Á. - Fülöp N., Gyepes G., Gengeliczki G., Gohér G. -  Peszmeg V., Valencsik D. - Gárdos A., Sándor I.., Pál A. -  Huszák T.

CSERÉK: 58.p. Máté J. - Paku R., 70.p. Nagy S. - Beliczky G., 85.p. Simon Attila - Kiss M. ill. 62.p. Gárdos A. - Csilus T., 70.p. Huszák T. - Korozmán K., 77.p. Peszmeg V. - Mihály D.

SÁRGA LAPOK: 82.p. Lázár P.

PIROS LAPOK: nem volt

1.p. Megkezdődött a mérkőzés.

25.p. Eddig meddő mezőnyfölényben játszunk, komoly gólszerzési lehetőség még egyik fél előtt sem alakult ki.

27.p. Simon András bal oldali beadása volt kicsit hosszú Máténak.

35.p. Egy átadás után Máté fordult le védőjéről, de lövése a hosszú kapufa mellett hagyta el a játékteret.

37.p. Simon Attila lekészítése után a jobbról érkező Simon András lőtt centikkel 17 méterről, jobbal a kapu mellé.

45.p. Bori jobb oldlali beadását Simon András fejelte 12 méterről kicsivel a kapu fölé.

45.p. Máté húzott el a bal szélen, de beadását Holczer fogta az érkező Madarász elől.

45.p. Nincs hosszabbítás, vége az első félidőnek.

FÉLIDŐ: 0-0

46.p. Megkezdődött a második félidő

57.p. Présinger jobb oldali szöglete után Lázár fejelt, majd Máté tette kapura a labdát, de utóbbi már lesen tartózkodott.

58.p. Cserélt Bene Ferenc, Máté helyén Paku.

60.p. Madarász ugratta ki Simon András, akinek jobbról, éles szögből leadott lövését védte a bal kapufánál Holczer.

60.p. Gárdos beadása után Huszák próbálkozása volt eredménytelen.

62.p. Csere  a vendégeknél is, Gárdost Csilus váltotta.

70.p. Mindkét mester változtatott, nálunk Nagy helyén Beliczky, a soroksáriaknál Huszákot Korozmán váltotta.

72.p. Bori cselezett ki két védőt a jobb szélen, majd az alapvonalról középre adott, ahol az érkező Simon András a kapuba bal oldalába fejelt! 1-0.

73.p. Présiger bal oldali 17 méteres lövését védte Holczer.

77.p. Újabb csere vendégrészről, Peszmeg helyén Mihály.

78.p. Pál bal oldali beadása után a frissen beállt Mihály lövése vágódott egy védőről a bal kapufa mellé.

78.p. A jobb oldali szöglet után Gyepes csúsztatott középről a hosszú kapufa mellé

82.p. Simon András átadását Paku szelídítette meg a bal szélen, majd készített a feladó elé, akinek 16 méteres lövését ki tudta ütni Holczer.

82.p. Lázár kapott sárga lapot.

85.p. Bene Ferenc is változtatott egy utolsót, Simon Attila helyén Kiss.

86.p. Beliczky kapott labdát, majd tört a 16-oson belülre, de 8 méteres lövését védte a bal alsónál Holczer, a kipattanót pedig Simon András nem találta el jól.

88.p. Paku átadása után Simon András készített Madarász elé, de a jobb oldali, 10 méteres lövést a védők blokkolták.

90.p. 3 perc  a ráadás.

90+3.p. Botló Béla játékvezető lefújta a mérkőzést.

VÉGEREDMÉNY: 1-0 (0-0)

Nem hozott sok helyzetet az első játékrész, a mezőnyben gyűrték egymást a felek. Bár mezőnyfölényben játszottunk, de ez meddőnek bizonyult

A második félidőben mindkét csapat támadóbban lépett fel, ekkor is inkább mi irányítottunk, és a soroksáriak védekezését a 72. percben sikerült megtörni. Ezt követően újabb és újabb lehetőségeink adódtak, és többször csak Holczer mentette meg a vendégeket az újabb gólunktól. A vendék sok lehetőséget nem tudtak kialakítani, védelmünk ma is jól állt a lábán.

A mérkőzés összképét tekintve - bár nem játszottunk lehengerlően, de főleg a második félidőben, annak is leginkább a végén nyújtott teljesítményünknek köszönhetően megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot, a találkozó hajrájában pedig még nagyobb különbségi is kialakulhatott volna.