GYIRMÓT FC GYŐR II - LOLAND NYÚL SC 4-1 (3-0)

2016.02.27. 15.00-óra, Győr-Gyirmót, Alcufer stadion, műfüves pálya, 350 néző

JÁTÉKVEZETŐK: Krasznai Roland - Gőgös Balázs, Mészáros Norbert

GYIRMÓT FC GYŐR: Dukát P. - Molnár M., Szigeti N., Lengyel D., Szücs G. - Szekeres K. (Dávid L. - 69.p.), Présinger Á. - Farkas Z. (Takács T. - 46.p.) , Füleki N., Beliczky G. - Kovács Zs.

VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila

LOLAND NYÚL SC: Varga I P. - Kapa Martin, Töltősi A., Szabó A., Kapa Márkó, Maracskó B., Varga II P., Varga Zsolt (Hegyi G. - 67.p.), Weiszdorn Á., Vörös Torma M. (Varga Zsombor - 82.p.), Rigó D.

VEZETŐEDZŐ: Varga Péter

8.p. Egy buktatásért megítélt szabadrúgást Présinger vágott balról, 17 méterről a jobb felső sarokba, Varga kapus csak beljebb tudta segíteni a labdát, a nagy erejű, pontos lövést hárítani esélye sem volt! 1-0

13.p. Füleki készített remekül a bal szélen előre törő Beliczkynek elé, aki 15 méterről a kapu hosszú oldalába lőtt! 2-0

20.p. Kovács adott a jobb szélen Farkashoz, utóbbi a középen érkező Beliczky lábára varázsolta a labdát, akinek közelről csak a rövid sarok irányába elmozduló kapus helyér kellett bepasszolnia a labdát! 3-0

75.p. Bal oldali szöglet után a tavaly még a mi utánpótlásunkban nevelkedő Hegyi fejelt középről a felső léc alá. 3-1

90.p. Kovács tört előre a jobb szélen, több védőn átvitte a labdát, majd 14 méterről a kifutó kapus fölött a kapuba emelt! 4-1

VÉGEREDMÉNY: 4-1 (3-0)

A téli szünet után a megyei I. osztály 16. fordulójának rangadóján remekül kezdtek a felek, hol az egyik, hol a másik kapu forgott veszélyben, a különbség ekkor a helyzetkihasználásban jelent meg, mert míg mi az első negyed órában két gól is szereztünk, addig a nyúli lövések elkerülték a kaput. Majd csapatunk átvette az irányítást, amit a 20. percben újabb találatot eredményezett.

A második játékrészben már kissé lelassult játékunk, de ekkor is java részt a mi akaratunk érvényesült, a Nyúl a mérkőzés vége előtt mindent megtett a szépítésért, ami sikerült is nekik, de ennél több nem, sőt a lefújás előtti másodpercekben Kovács is eredményes tudott lenni, ezzel beállítva a 4-1-es végeredményt.

A játék összképét nézve megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot. Folytatás jövő héten szombaton, amikor Ménfőcsanakon lép pályára II. számú csapatunk.

NAGY ATTILA: Két ellentétes félidő, az elsőben jobban, a másodikban kicsit halványabban teljesítettünk. Egy szervezetten és jól játszó ellenféllel szemben sikerült megszereztünk a három pontot, gratulálok a csapatnak.