10:00 Edzés

GYIRMÓT FC GYŐR - BUDAFOKI MTE-ÚJBUDA 4-1 (2-0)

Felkészülési mérkőzés

2016.02.05., Novigrad (Horvátország)

GYIRMÓT FC GYŐR: Dukát P. - Molnár M. (Nagy S. Szünetben), Lengyel D., Lázár P., Présinger Á. - Kiss M., Takács T. (Simon András 58.p.), Gyurján B. (Madarász M. 58.p.), Füleki N. (Simon Attila 58.p.), Vass P. (Bori G. 58.p.) - Tóth N.

Cserék: Sebők Zs., Rusák E., Simon Attila, Simon András, Balog B., Nagy S., Völgyi D., Madarász M., Szekeres A., Horváth A., Bori G.

Vezetőedző: Bene Ferenc

BMTE-ÚJBUDA:
Szabó B., Ikonomou K. (Csizmadia Cs. Szünetben), Khiesz K., Huszty D. (Bélteky M. 74.p.), Major M., Vég B., Nagy N. (Oláh L. Szünetben), Túri Á., Fekete M. (Kovács Dávid Szünetben), Kovács Dániel., Földi D.

Vezetőedző: Prukner László

1-0 Lengyel Dániel 37.p.

2-0 Kiss Máté 44.p. 11-esből

3-0 Madarász Márk 65.p.

4-0 Tóth Norbert 78.p.

4-1 Kovács Dániel 84.p.

37.p. 1-0 Kiss Máté bal oldali szögletét Lengyel a 11-es pontról fejelte a bal alsó sarokba.

44.p. 2-0 Vass Patrikot buktatták a 16-oson belül, 11-es! A büntetőt Kiss Máté magabiztosan lőtte a bal felső sarokba.

65.p. 3-0 Tóth Norbert bal oldali lövése kipattant a kapusról Madarász elé, aki 10 méterről lőtt a hálóba.

78.p. 4-0 Bori ment el a jobb oldalon és az alapvonalról beadott, a budafoki kapus nagy bravúrral bele tudott ütni a beadásba, de a labda így Tóth Norbert elé pattant. Csatárunk 10 méterről higgadtan lőtt a kapu jobb oldalába.

84.p. 4-1 Jobb oldali beadás után a hosszú oldalon érkező Kovács Dániel levette a labdát, és a hosszú, bal alsó sarokba lőtt.

Bene Ferenc: Ez a mérkőzés is jól bele illett a 10 napos mérkőzés sorozatunkba, játékosaim jó hozzáállással és helyenként jó játékkal hozták le a mérkőzést. Vasárnap várom a hasonló folytatást, amikor még gyorsabban és még nagyobb koncentrációval kell játszanunk.