GYŐRSZENTIVÁN SE - GYIRMÓT FC GYŐR II 2-4 (2-1)

JÁTÉKVEZETŐK: Zám Zsolt - Bőhm Ármin, Mészáros Norbert

GYŐRSZENTIVÁN SE: Ficsór D. - Orbán A., Halász Cs. (Polócz M. - 68.p.), Sütöri P., Rubics A. - Kovács L., Kiss A., Stefanics M., Czetti B. (Szántó D. - 78.p.), Nagy K. (Goll R. - 65.p.) - Kapuváry K.

VEZETŐEDZŐ: Zsédely Attila

GYIRMÓT FC GYŐR: Rusák E. - Veres M., Molnár M., Lengyel D., Présinger Á. - Horváth M. (Szücs G. - 56.p.), Tóth L. - Szegi V. (Irmes D. - 56.p.), Füleki N., Gyurján B. (Balogh L. - 65.p.) - Farkas Z.

VEZETŐEDZŐ: Nagy Attila

8.p. Jobb oldali szabadrúgás után a középen helyezkedő Nagyról Sütöri elé csorgott a labda, aki a jobb alsó sarokba lőtt. 1-0.

11.p. Bal oldali szabadrúgás után Halász elé került a labda, aki balról kilőtte a hosszú alsó sarkot. 2-0.

18.p. Farkas ugratta ki a védők között Horváthot, aki a kapussal találta szemben magát, és higgadtan a bal alsó sarokba gurított! 2-1!

21.p. Présinger bal oldali 20 méteres szabadrúgását védte a jobb alsónál Ficsór.

44.p. Gyurján ugratta ki a bal szélen Présingert, akinek életerős lövése a jobb kapufáról Szegi elé vágódott vissza, de ő nem találta el a labdát.

50.p. Présinger bal oldali beadása után Farkas fejelt közelről a kapuba! 2-2!

63.p. Czetti közeli lövését védte Rusák.

72.p. Farkas jobb oldali beadása után Füleki lőtt a hosszú oldalon a kapufa érintésével a hálóba! 2-3!

81.p. Farkas húzott el a jobb szélen, többször is próbálták - szabálytalanul is, ekkor a játékvezető előnyszabályt alkalmazott - megállítani, de nem sikerült, de végül lövése ugyan csak centikkel, de elkerülte a kaput.

90+1.p. Présinger jobb oldali szöglete után a hosszú oldalon érkező Füleki lőtt a jobb kapufa mellett a kapuba! 2-4!

VÉGEREDMÉNY: 2-4 (2-1)

Nem kezdtük jól a mérkőzést, hiszen már a 11. percben kétgólos előnyre tettek szert a Győrszentivániak, s ettől még jobban belelkesedett a hazai csapat, de komoly helyzetet nem tudtak kialakítani. Ekkor kezdtük magunkhoz ragadni az irányítást, de a lelkes hazaiak kedvét nem vette el Horváth Martin 17. percben szerzett gólja sem, illetve a további támadásaink sem.

A szünetre ugyan még egygólos előnnyel vonulhattak Zsédely Attila tanítványai, de a második játékrész elején már nem bírta tovább a rá nehezedő nyomást a hazai védelem, és Farkas Zoltán egalizálni tudta az eredményt. Továbbra is támadásban maradtunk, a hazaiak felívelt labdákból jutottak csak el kapunkig. A második játékrész derekán Füleki Norbert találatával sikerült kétgólos hátrányból fordítanunk, majd a 91. percben szintén ő volt eredményes, és állította be a 4-2-es végeredményt.

A remek időben lejátszott mérkőzést magunknak tettük nehézzé, ám végül megérdemelt győzelmet szereztük. Ha pontosabban játszik a csapat, talán előbb eldönthettük az így a végletekig izgalmas mérkőzés sorsát.

A Kapuvár 3-2-es vereségének köszönhetően II. számú csapatunk a bajnoki táblázat élére állt. A fiúk legközelebb Gyirmóton az egyik legfőbb riválisunkat legyőző, de a tabella alsó részében elhelyezkedő Lébényt fogadja vasárnap 13 órakor.

ZSÉDELY ATTILA: DELY ATTILA: vereségért nem jár pont.Közel álltunk a bravúrhoz, de végül vállalható vereséget szenvedtünk egy jóképességű csapattól. Sajnos azonban a vereségért nem jár pont.

NAGY ATTILA: Nehéz első félidő után egy jó másodikat produkáltunk. Ennek köszönhetjük a győzelmet.